multimedia'da video oynatmak

lasttohit

Katılımcı Üye

İsim
Kubilay
Selamın aleyküm abiler,

az önce linkdeki videoyu izlerken gözüme multimedia'daki video oynatma olayı takıldı.

Kendi aracımda da yapabilir  miyim ve ya nasıl nerede yaptırabilirim merak ettim bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim

Şimdiden teşekkürler :)  

Kendi cihazım:

WhatsApp Image 2020-03-23 at 22.33.47.jpeg

Link : 

Rcd330 teyp videoda görünen eğer alıp takarsanız oynatır video. Sizin kendi ünitenizde kırmızı uçlu kablo alır ve ipod 4 alırsanız oynatır 

Moderatör tarafında düzenlendi:
android interface taktıtısanız çalışır onun haricinde composition medilar açmaz

Teşekkürler cihazımı değiştirmek istemiyorum, anladığım kadarıyla bir yere gidip sadece yazılımla yaptıramıyorum biraz zahmetli bir iş..

1- Cihazi degistirebilirsiniz, bu cihaz farkli o yuzden video aciyor ama bunu istemediginiz icin eliyoruz

2- Carplayiniz varsa

3- Android intarface kullanarak

4 saat önce, lasttohit yazdı:

Selamın aleyküm abiler,

az önce linkdeki videoyu izlerken gözüme multimedia'daki video oynatma olayı takıldı.

Kendi aracımda da yapabilir  miyim ve ya nasıl nerede yaptırabilirim merak ettim bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim

Şimdiden teşekkürler :)  

Kendi cihazım:

Ekli dosyayı görüntüle 29300

Link : 

@necati  

Mekanik işlemi yapan;

Necati Üstadımıza selamlar :)   (y)

@mehmetmert Kusura bakmayın bu konunlarda pek bilgim yok.

Bu intarface dediğimiz olay cihazı farklı bir işletim sistemiyle çalıştırmak mı oluyor?

Birde carplayiniz varsa demişsiniz ama o konuda da bilgim yok yani sahip olduğum cihaza carplay açtırabiliyor muyum net bilgiyi nasıl edinebilirim?

@mehmetmert Kusura bakmayın bu konunlarda pek bilgim yok.

Bu intarface dediğimiz olay cihazı farklı bir işletim sistemiyle çalıştırmak mı oluyor?

Birde carplayiniz varsa demişsiniz ama o konuda da bilgim yok yani sahip olduğum cihaza carplay açtırabiliyor muyum net bilgiyi nasıl edinebilirim?
Şuan üzerinde bulunan cihazınız 5.8 inç multimedia bu cihazda video oynatamazsınız.İnterface de takamazsınız desteklemez.Aracınızda car play de mevcut değil.Tek yolu cihazı değiştirmek.

Carplay li ekranda da iphona jealbreak yaparak iphonunuz üzerinden izleyebilirsiniz, yoksa onda da yok video oynatma.

Bir kac kombinasyonlu tusa basinca takilan cihazin isletim sistemine geciyor, bypass yapiyor yani

5.8” de falanda interface ile oluyor diye biliyorum. Mesela yillar once burada acilmis. İlk nesil sistemler olmasi lazim, ne kadar is gorur su an bilemiyorum

Geri
Üst Alt