Midline plus biraz değişiklik yapalım dedik

@oktay__87 Onlarda mı Sem Tuning'den, aydınlatması nasıl memnunmusunuz ?

Bende U Led düşünüyorum ama kalitesi aydınlatması emin olamıyorum bi türlü, orjinal çok pahalıya patlıyo, Osram mı alsam replika mı karar veremedim.

@CemK orijinal alma imkanın varsa orijinal derim fakat bütçem o kadar yok derseniz replika larda sizi memnun edecektir.aydınlatma olarak orijinal gibi olmuyor tabiki ama halojen farlarınızdan kesinlikle daha iyi ben uygun olması açısından led ampül tercih ettim.d2s xenon ampül ve balast ile daha iyi sonuç alındığını kullanan arkadaşlardan tecrübe ettik.söylediğim gibi tamamen bütçe ve tercih meselesi tabiki ne aradığınıza da bağlı :)

@oktay__87 hayırlı olsun güle güle kullanın. Far ve stop değişimi sonrası arabaya bakışı gerçekten değişiyor insanın :) arabadan anlayanı için de geçerli, anlamayan bilmeyen için de :)

@metinkar abi cansın vallahi tekrar teşekkür ederim ilgine, şahane bir fiyata geliyor led stop bir daha denk gelmez bence :)

Oktay Bey,hayırlı olsun demeyi unutmuşum bu arada.Aracınıza inanılmaz Aura katmış,benimde düşüncem bu yönde.Ön farlar için ds2 için biraz araştırma yaptığımda 750 tl fiyat aldım.Yalnız bu konuda diğer içeriklerdede balastın nasıl yapılacağı,bağlanılacağı hakkında bir bilgilendirme bulamadım.Montajları kendiniz mi yaptınız?Düzcede (ikamet ettiğim yer  benim için sıkıntı olur diye çekiniyorum) montajcı bulamam diye semtunge gitmem gerekicek.Yardımcı olursanız sevinirim :D

@oktay__87 hayırlı olsun güle güle kullanın. Far ve stop değişimi sonrası arabaya bakışı gerçekten değişiyor insanın :) arabadan anlayanı için de geçerli, anlamayan bilmeyen için de :)

@metinkar abi cansın vallahi tekrar teşekkür ederim ilgine, şahane bir fiyata geliyor led stop bir daha denk gelmez bence :)
@mustafacagri  Allah razı olsun demen yeterli:)

@yea_81 d2s hakkında benimde çok bilgim yok.forumda tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaktır 😉 montaj çok zor değil çok kolayda değil forumda bu konu hakkında video mevcut.sem tuning için de @metinkar  abimizle iletişime geçebilirsiniz sağolsun yardımını hiç eksik etmiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
On 23.03.2020 at 2:44 PM, oktay__87 yazdı:

Merhaba arkadaşlar.uzun zamandır istediğim çift u ve 7.5 led stop dönüşüm projemizi bitirmiş bulunuyoruz elimiz değmişken eksikliğini çok hissettiğim fonksiyonel tuş takımınıda aradan çıkarmış olduk.bana yardımcı olan @GkM_2015 arkadaşıma çok teşekkür ederim.eline emeğine sağlık.arkadaşlar bir kaç video ve fotoğraf paylaşıcam ayak üstü çekildi eksik veya kötü çekim varsa kusuruma bakmayın.

fonksiyonel tuş takımı derken direksiyondakiler den mi mı bahsediyorsunuz cevabınız evet ise nereden temin ettiniz benim de aracın direksiyonu boş bu tuşlu direksiyondan ben de taktırmak istiyorum.

@oktay__87 bir midline plus kullanicisi olarak katlanir ayna takmak icin ayni midline lardaki gibi kapi modulu degismesi gerekiyormu bilginiz var mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt