Taiwan U Led hakkında önemli

IlhanAy

Üye
İsim
Deathless
Arkadaşlar merhaba. Aracım confortline mercekli far ben aracımı komple Golf7 GTİ ye dönüştürdüm ön arka farlar tamponlar vs.değişti bulunduğum bölgede işin ehli bir VAG cı arkadaş yok maalesef bunun içinde İstanbul’a gitmek gerek yol uzak maalesef sizden yardımcı olucak arkadaş varsa çok iyi olur şimdi konu şu arkadaşlar söylediğim gibi aracım da u Led var ben mercekli kısma D2S xenon taktım fakat bu farda eski farın gündüz farı olarak kullanılan yerinde H7 soketi var biz orayada H7 Led taktık dönüş farınıda Led yaptık yani farda şuan 2 adet h7 led birde D2S Xenon var uzunları yaktığımda hem mercekli kısım yanıyor hemde en öndeki led kısmı yanıyor sonra mercekli kısım uzunu kesiyor kısaya dönüyor en öndeki far uzun yanmaya devam ediyor bunu bir türlü çözemedik mecburen en öndeki yanan h7 yi iptal ettik xenon uzun kısa yapsın diye 2. Konu ise araçta amerikan parkları aktifleştirdiğimiz zaman u larla beraber amerikan lar pır pır yapıyor voltaj yetmiyor voltaj ayarını bi şekilde halletti arkadaş ama bu seferde kayar sinyal özelliğini kaybetti şimdi tüm bu  sorunları nasıl çözeriz başına böyle bişi gelen varmı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt