👍 Golf 7,5 için TPMS Lastik Basınç Sistemi

Lastik basınç sensörünü highline araçta niçin standart olarak vermiyor anlamış değilim.

Metin hocam yaparsanız fotoğrafları paylaşırsanız memnun oluruz.

Bu arada lastikteki sensörler pilli mi? Bluetooth ile mi anakarta sinyal gönderiyor?

İlk defa gördüğümden soruyorum.
@niklaus  sipariş vereceğim kışa doğruda montajı yaptıracağım  fotograf evet geçerim...

evet bugün itibariyle siparişi verdim... kışlıklara geçince takacağım kur hergün artıyor...

1,070₺ idi kurdan dolayı 1.165₺ oldu kısa sürede almak isteyen varsa vakit kaybetmesin $ düşer mi karanlık...

TRY 1,165.70  50% İndirim | TPMS 2 TPMS lastik basınç sistemi GOLF 7 için MK7 MQB arabalar Tiguan Passat B8 yeni Touran 5Q0907273B 5Q0 907 273 B
https://a.aliexpress.com/_eLWvXX

Moderatör tarafında düzenlendi:
bakalım şuan gümrükte hafta içi umarım alırım...
Bu ürün için Renkli yol bilgisayarı şart mıdır ? Mesela Midline Plus araçta Gateway High var destekler mi yoksa ekranda çıkmaz mı ? Kodlara baktığımda TPMS ayarı var ve inactive şuan için.

@metinkar Satıcı karşı gümrük masrafları ödemeli (DDP) şekilde satıp beyan etmişse olur ancak aliexpress de bir Çinli nin bunu yapması hayli düşük. 

Amazon üzerinden bu şekilde çok ürün alırdık eskiden ama onu amazon.com şirket olarak direk kendisi mahsup ederdi.

Standart gönderi yerine Özel gönderi mi seçtiniz yada satıcı yanlışlıkla bunu mu atladı acaba? 

@metinkar

bu ürünleri teslim aldım... aras kargo tarafından hiç bir ücret alınmadan geldi ve ilk defa böyle bir şey ile karşılaştım aranızda yaşayan oldumu?

Ekli dosyayı görüntüle 37683
Geçtiğimiz Cuma günü yaşadım aynısını. Satıcı Aidu Auto mu abi?

Valla ben de çok şaşırdım ama hoşuma gitti tabi. :D

Edit: Fotoğrafa dikkat etmemişim, yazıyormuş. Aidu Auto  (y)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@metinkar Hayırlı olsun hocam. Ekstralarınızı keyifle okuyorum.

Bizler burada yapmak istesek bile bilgili kimse yok malesef. Bırakın böyle ekstraları ben Adana da konforlu sinyali 5  çıkaracak, far ı 0 konumuna alınca gündüz farlarının yanmamasını ayarlayacak kimseyi bulamadım

kablo çekimi ve montaj kodlama ender elektronik...  lastik için sibop montajı balans nitrojen basımı bağcılar güngören sanayi akçay michelin bayi... 

• Beğen
Tepkiler: EKU

Geri
Üst Alt