👍 Golf 7,5 için TPMS Lastik Basınç Sistemi

metinkar

Uzman Üye

İsim
Metin
Araç
Golf8 Life
Arkadaşlar merhaba, forum da aradım ama bulamadım,

TPMS lastik basınç sistemi için bana neler gerekli yardımcı olabilirmisiniz.

Ayrıca kullanan arkadaşlar yorumlarını yaparsa memnun olurum.

C496DF73-C88E-4E30-AE40-0AA5D6F763CB.jpeg

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba, forum da aradım ama bulamadım,

TPMS lastik basınç sistemi için bana neler gerekli yardımcı olabilirmisiniz.

Ayrıca kullanan arkadaşlar yorumlarını yaparsa memnun olurum.
Gerekenler bunlar abi birde tutucu braket var orjinal yerine koymak istersen.Henüz kullanmadım yapmayı düşünüyorum.

TRY 1,001.10  50% İndirim | TPMS 2 TPMS lastik basınç sistemi GOLF 7 için MK7 MQB arabalar Tiguan Passat B8 yeni Touran 5Q0907273B 5Q0 907 273 B
https://a.aliexpress.com/_d6vclIp

tutucu braket ok arim bende yapacaksan beraber yapalım adresimiz aynı nasıl olsa:)

bu sistem standart olarak yok mu benim araçta var 2016 tsi dsg highline 

@serkanhector herhalde grafik gösterimin yolunu açıyor. Ayrıca sizin sisteminizde lastik basıncını elle kurduktan sonra yalnızca kurduğunuz basınçtan azaldığını söylüyor size. Veri vermiyor. Bu set ile her lastiğin tekil olarak basıncını gösteriyor. Grafik gösterim yolunu açıyor. 

Ama şahsi fikrin 1000 lira verilmez. Tabiki bu tamamen kendi görüşüm.

montaj bir şekilde olur aktivasyon için VCP gerekiyor bilginiz olsun vcds ile açılmıyor ve parça korumaya girmiyor tek problem kör nokta yapacaksnız beraberinde yapmanızdır çünkü tampon sökülecek ve sol arka tarafa tmps beyni montajı yapılacak saygılarımla

uygulama yaptınız mı foto varsa paylaşırmısınız

Yaptım hocam ama pek fotoğraf çekmem ama takıldığınız yerde yardımcı olabilirim.

Hayır gerekmiyor . Benim aldığım parametreli geldi. Yanlış hatırlamıyorsam bu golf için verilen donanımlardan değil. Model istediğini de hatırlamıyorum. İstanbulda iseniz ve vcp gerekirse yardımcı olabilirim. Odis içğnde parametresi var . Onda da yardım edebilirim.

Geri
Üst Alt