Carplay İle Video Oynatma | Youtube | TV+ | Netflix ..vs izleme

mehmetmert

Katılımcı Üye

İsim
Mehmet Mert
Konyavagcom ve Murat abiye emeklerinden ve desteklerindne dolayı teşekkür ederim.

Kısaca anlatmaya çalıştım, jb kısmını atladıktan sonra gerisi kolay :)  

Maşallah. Mehmet Hocam Emek verip video çekmiş ve dostların bilgisine sunmuşsun Teşekkür ederim.

Bahsettiğin gibi daha hızlı çalışan bir versiyon telefon için çok daha keyifli olacaktır. 

Maşallah. Mehmet Hocam Emek verip video çekmiş ve dostların bilgisine sunmuşsun Teşekkür ederim.

Bahsettiğin gibi daha hızlı çalışan bir versiyon telefon için çok daha keyifli olacaktır. 
Ender hocam ne dersin bizde yapar mıyız android'de :D  

Neyi beğenmedim metin hocam ?
Nazar değmesin diye öyle dedi galiba.

Misal tatlı bebekleri bazıları ay ne çirkinsin sen diye sever, işe yarar mı bilmem ama.

Paylaşım için teşekkürler@mehmetmert

Benimkinde de android mirrorlink olan aktif , hatta her programa giriyor, ama kullanmak zor oluyor , özellikle trafikte işkence, tepkimeler telefona göre biraz daha gecikebiliyor

@metinkar abi sana katılıyorum ben de hiç ama hiç beğenmedim. Zevkler ve renkler diyorum, sevenler de çıkacaktır illaki :D

Şaka bi yana @mehmetmert dostum şahane ve çok pratik olmuş güle güle kullan. Golfte de multimedya vardı ama malum yüklediğin videolar vs dönüp duruyordu. Bunda sürekli güncel, o an istediğim şarkı-videoya erişebilmek mükemmel olmuş :)

@metinkar abi sana katılıyorum ben de hiç ama hiç beğenmedim. Zevkler ve renkler diyorum, sevenler de çıkacaktır illaki :D

Şaka bi yana @mehmetmert dostum şahane ve çok pratik olmuş güle güle kullan. Golfte de multimedya vardı ama malum yüklediğin videolar vs dönüp duruyordu. Bunda sürekli güncel, o an istediğim şarkı-videoya erişebilmek mükemmel olmuş :)
@mustafacagri  mehmetin sevdası aşk ile ❤️ daha neler gelecek bekleyin:)

Geri
Üst Alt