Jetta 1.4 tsı 2007

tcu_halil

Üye
İsim
Halil
Selamlar. Tekrardan abilerim kardeşlerim 2016 1.2 tsı golfu satıp 2007 1.4tsı 170hplik jetta almış bulunmaktayım biraz kronik olabilecek sıkıntılardan korksamda almış bulundum öncelikle araçta sunroof adaptif far hız sabitleme yağmur far sensörü vb. Mevcut doluluk olarak gayet iyi şimdilik sıkıntımız yol sesi ve kumandam uzaktan almıyor olması (pille alakalı değilmiş sanırım bu modellerde böyleymiş bi ayar çekecez artık ) detaylı temizlik vs sonra nasipse tam anlamıyla hazır olacak araç sizlerle uzun zamandır bilgi paylaşımlarında bulunduk öğrendiklerimiz oldu bunuda paylaşmak istedim güzel dilekleriniz için sağolun şimdiden DD3C3CDF-4E09-4DD2-B09F-68C87B75AEC7.jpeg

Selamlar. Tekrardan abilerim kardeşlerim 2016 1.2 tsı golfu satıp 2007 1.4tsı 170hplik jetta almış bulunmaktayım biraz kronik olabilecek sıkıntılardan korksamda almış bulundum öncelikle araçta sunroof adaptif far hız sabitleme yağmur far sensörü vb. Mevcut doluluk olarak gayet iyi şimdilik sıkıntımız yol sesi ve kumandam uzaktan almıyor olması (pille alakalı değilmiş sanırım bu modellerde böyleymiş bi ayar çekecez artık ) detaylı temizlik vs sonra nasipse tam anlamıyla hazır olacak araç sizlerle uzun zamandır bilgi paylaşımlarında bulunduk öğrendiklerimiz oldu bunuda paylaşmak istedim güzel dilekleriniz için sağolun şimdiden Ekli dosyayı görüntüle 29153
Hayırlı olsun, araç baya dolu dolu duruyo :) ilk proje güzel orjinal bir jantla olabilir :)

Anahtar mesafesi konusunda Golf5te ben de sorun yaşıyordum, golf7 ye göre çeyreği kadar mesafeden ancak çekiyor. 2008 sonrası düzeltildi yanlış bilmiyorsam bu mesafe sorunu 

@mustafacagri sağolun hocam ilk olarak alt takım elden geçti iç dış detaya girecek dddiğiniz gibi 17 jant ilerleyen zamanda düşünmekteyim üstündekidd orjinal değilmiş hocam disk ve balatalarda bir hayli  büyük muhtemelen güzelde gider ilerleyen zamanlarda jant olayı 

Hayırlı Olsun Hocam . Kazasız belasız Sürüşler dilerim.

Geri
Üst Alt