Triger seti

Sinanmiray

Üye
İsim
Sinan
Merhaba arkadaşlar başta ülkemiz olmak üzere bütün herkezin Allah yardımcısı olsun acil şifalar versin.  Bi konu hakkında yardımınıza ihtiyacım varda triger değişimi yaptıracağım parçaları kendim almak istiyorum nerden temin etsem sağlam garanti olur

@Golftdi Hocam son zamlarla birlikte durum nedir bilmiyorum. Yakınlarınızdaki servisleri arayıp net fiyat almak en iyisi. Triger zamanı geldiyse değişim gerekebilir. Eğer araç ısınınca ses gelmiyorsa pek sorun olacağını düşünmüyorum.

@Golftdi Hocam son zamlarla birlikte durum nedir bilmiyorum. Yakınlarınızdaki servisleri arayıp net fiyat almak en iyisi. Triger zamanı geldiyse değişim gerekebilir. Eğer araç ısınınca ses gelmiyorsa pek sorun olacağını düşünmüyorum.
Evet ısınınca ses kesiliyor.

Hocam 949 tl iyi mi sizce fiyat? Serviste ne tutar ki? Benimde Motor soğukken triger kayışından ses geliyor değişmem gerekir mi?
500-600 işçilik ödesen toplamda 1550-1600 tutar.,

Serviste orjinal yedek parçalarla (2 yıl garantili) 1900-2000 tutar..

Hocam ben de bu hafta yeni aldım https://www.onlineyedekparca.com/urun/volkswagen-golf-7-1-6-dizel-clha-motor-triger-seti-devirdaimli bu setten. Yerleri Kocasinan sanayi sitesinde. Benim çok yakın bir tanıdık ustam var, devirdaimin durumuna bakıp ona göre aldıracak. Yani gates marka en iyi markalardan birisi. İşçiliği ne kadara yapacağını söylemedi hallederiz diyor :)  Motor koduna göre alman gerekiyor bu arada. Önümüzdeki haftasonu değiştireceğim. Kafanıza takılan birşey olursa sorabilirsiniz.

yetkili servis 2000tl ye yaparsa çok iyi derim..adamlar 4 filtre 4 litre yaga 1500-1600tl alıyor..motor kapagının sokulup triger+devirdaim işçilik dahil 2000 tl güzel fiyat 

Moderatör tarafında düzenlendi:
O fiyata yaparsa iyi avek servise aracını götürecek olan olursa yedek parçada indirim sağlayacak yakınım var haberiniz olsun

@strayder 3-4000tl den aşağıda sanmam da..zibizu  vs düşebilir..

@strayder 3-4000tl den aşağıda sanmam da..zibizu  vs düşebilir..
Tam tersi artık dışarda yaptırmanın hiç bir anlamı kalmadı çünkü serviste ağır bakım masrafları neredeyse dışarsıyla yakın rakamlara geldi., Yakında zamanda @SCC arkadaşımız triger seti, devirdaim pompası vs.. serviste değiştirdi., dışarsıyla fiyatlar çok azaldı., dışardan alınan INA, Gates kayışların orjinal mi sahte mi anlaşılması çok zor., 200-300 için dışarda yaptırmaya değmiyor..

• Beğen
Tepkiler: SCC

Geri
Üst Alt