Golf 7 2013 model için multimedya önerisi.

@muhammedakgunes multimedyanın etrafındaki piano black çerçeve de değişiyor değil mi? Bu çerçeve orjinali gibi oluyor mu yoksa değiştiği belli n

selamlar Ankara'dan bu ekran için yardımcı olacak var mıdır? Araç Golf 7 2013 ya da internetten alsam Ankara'da takan yer bilgisi ve montaj fiyatı paylaşabilir misiniz?

[mention=16969]muhammedakgunes[/mention] multimedyanın etrafındaki piano black çerçeve de değişiyor değil mi? Bu çerçeve orjinali gibi oluyor mu yoksa değiştiği belli n
Degisiyor carplay modelde

Orjinal den hiç farki yok farkini gösterene tatlı benden

Mirrorlink modeli alirsaniz mevcut cercevenizi kullaniyorsunuz

@e2e direk Necati kaygusuz derim benim aracın tüm işlemlerini kendisi yapmıştır ve bu CarPlay cihazdan aldığım gün Necati ustanın yanına gideceğim 

@Salihcan  salih hocam birlikte alalım ve Necati ustaya gidelim. Forumda sanırım @zulalyol hocam satıyor ama anlamadım. Benim çekincem Carplay li model almak istiyorum. Eşimde iphone var bari o bindiğinde çalıştırır ancak carplay olan modelde mirrolink vasıstası ile Huawei P30 Pro yansıtılabilir mi acaba? Bilgisi olan var mı? 

Telefonunuzda mirrorlink varsa yansıtabilirsiniz hocam. Android ile uyumu stabil değil ama iphone ile müthiş uyumlu çalışıyor. Android kullanıcısı olarak tespitim bu şekilde.

@bunyamin81 

Think blue, araç hata durumlarını vs. gösteriyor mu? Fma ekranı Türkçe mi? Bir de bu cihazların yazılımları güncelleniyor mu? ( Güncelleme sonrası radyo isimleri, logo falan çıkar mı ilerleyen zamanlarda)

Bence foruma bir RCD330 konusu açmanın , türkçeleştirme ve  firmware geliştirmenin vakti gelmiş, ilgisi ve becerisi olan arkadaşlara yardımcı olabilirim. 

@SalihcanNe konuda ustad ? hala anlayamadım  :rolleyes: multimedya tavsiyesi ise noname olan uniteler tercih edilmeli bence.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt