Koronavirüs ve Alınması Gereken Tedbirler

Selamlar, bu zor günlerde herkese sıhhat ve sabır diliyorum öncelikle.

Uzun zamandır foruma girmiyordum. Araçlarımızı nasıl dezenfekte edebiliriz acaba? Bununla alakalı bir yazı var mı göremedim.

Az da olsa kullanıyoruz aracımızı. Gerçi bir tek ben kullanıyorum ama genede sormak istedim. Aylardır iç-dış yıkatmıyordum. Askere (bedelli) gidip geldikten sonra yaptırırım diyordum ben askerdeyken bu korona mevzusu başladı. Şimdi de yıkatmak herhalde çok mantıksız olur açık bir yer olsa bile. (Aracın içine girip çıkacak çalışanlar vs) Ama bilemedim. Dışını benzincilerde yıkatabiliriz ama içini ne yapmak lazım..

İyi forumlar dilerim

Selamlar, bu zor günlerde herkese sıhhat ve sabır diliyorum öncelikle.

Uzun zamandır foruma girmiyordum. Araçlarımızı nasıl dezenfekte edebiliriz acaba? Bununla alakalı bir yazı var mı göremedim.

Az da olsa kullanıyoruz aracımızı. Gerçi bir tek ben kullanıyorum ama genede sormak istedim. Aylardır iç-dış yıkatmıyordum. Askere (bedelli) gidip geldikten sonra yaptırırım diyordum ben askerdeyken bu korona mevzusu başladı. Şimdi de yıkatmak herhalde çok mantıksız olur açık bir yer olsa bile. (Aracın içine girip çıkacak çalışanlar vs) Ama bilemedim. Dışını benzincilerde yıkatabiliriz ama içini ne yapmak lazım..

İyi forumlar dilerim
Total'de ücretsiz dezenfeksiyon var. İl il, gün gün takvimi ise linkteki gibi. Bu haftasonu Samsun'da gidip görecektim fakat sokağa çıkma yasağından dolayı yalan oldu.

IG sayfalarına bakılırsa bayağı talep var: https://demirorenpetrol.com.tr/totalden-araç-dezenfeksiyon-hizmeti.html 

@SCC teşekkürler. Aklımda bulunsun. Karantina sürecimden sonra ilk fırsatta giderim diye düşünüyorum. Siz benden önce gidersiniz sanırım, tecrübelerinizi yazarsanız sevinirim gittikten sonra.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Terör konusunda yaptıklarını beğendiğim bir Bakanlık yapıyordu. Son zamanlarda yaşananlar Kendisine pek yaramadı ( sokağa Çıkma yasağı uygulama serüveni)

Siyasette 24 saat uzun bir süre.Bakalım neler olacak gelişmeleri takipteyiz. 

Ülkemiz Adına Hayırlısı Olsun inşallah.

Bundan sonra muhtemelen 1 ay boyunca her haftasonu sokaga cikma yasagi olacak merak ediyorum bu ne zaman ilan edilecek 

Terör konusunda yaptıklarını beğendiğim bir Bakanlık yapıyordu. Son zamanlarda yaşananlar Kendisine pek yaramadı ( sokağa Çıkma yasağı uygulama serüveni)

Siyasette 24 saat uzun bir süre.Bakalım neler olacak gelişmeleri takipteyiz. 

Ülkemiz Adına Hayırlısı Olsun inşallah.
Görevden alınmış

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt