Jump to content

ANKARA BULUŞMALARI

Recommended Posts

@BİROL BİROL @maniax Ben de bir iki tane yer önereyim;

1. yer olarak Çukur ambarda kahveci hacı baba olabilir burada isterseniz hem kahvaltı yapılabilir hem de çay kahve içilebilir arabalarıda arzu ederseniz mekanın önüne ya da bi arka paralelindeki sokak bom boş oluyor araçlar için gayet uygun

2. yer olarak gazi osman paşada papazın bağı diye açık alan bir cafe var genelde randevuyla gidiyor garaj yeri tam bizim arabalar için uygun eğer çok kişi gidecek arabaları yan yana çeker garajı doldururuz aklıma  şimdilik bunlar  geldi

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 325
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

evet sevgili dostlar; hayırlısıyla golftutkusu.com 1.ankara buluşmamızı geride bıraktık. herşeyden önce bugün tanıştığım güzel insanların bir araya toplanmasına vesile olan @silvershadow @Orhan Hoca

Konudaki görseller

Şöyle bir yer daha var çok şık bir park yeri cok  şık tam fotuluk.semaver yakabilirz varsa getirin derim yakmak serbest mangal yasak bir yer.HAVALANI YOLU AVRUPA BIRLIGI PARKI cok begeneceksiniz lutfen netteden bakin.ve tam yer bilgisini verelim.cukurambar kahveci haci baba da uygun dur.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@BİROL BİROL

hocam Avrupa birliği parkı ciddi uzak gibi. cukurambar çok iyi fikir. arabaları koyacak bi yer organize edersek süper olur. bence yolun aşağısındaki Migros veya arka sokaklar güzel olabilir. mekan uygun zaten. çok geçe bırakmadan daha sabaha yakın buluşursak daha rahat ederiz

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@BİROL BİROL hocam avrupa birliği parkı  hakikaten  baya uzak bide havalar soğuk şimdi pek tadı çıkmaz gibi parkın ama  yazın  orda  buluşma olsa çok güzel olur  tadından yenmeyebilir  :)

@maniax migrosun önündeki otopark  gayet büyük ve boş  yanlış hatırlamıyosam karşısında da cami vardı kısacası  hem merkezi olması hem de herkesin ulaşabilmesi bakımında migrosun önündeki otopark  en güzel seçenek olarak görünüyor

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Toplam katılım kaç kişi olacak? 10-15 arası olursa, ivedikte tukkan var. Bu tukkan artik senin dedi bana o yuzden sikinti yok.  :D

Onude oldukça rahat ve pazar günü olduğu için boş olacak. Söz vermeyeyim ancak  6 arac rahat bir sekilde park ediyor, arkasina da kalan araçlar park eder. Yukarıdan güzel bir kare yakalanır. 

Mangal yapariz, üstüne birde semaver  :('

hocam öncelikle geçmiş olsun. kızınız iyidir inşallah. yardımcı olabileceğim bişey olursa çevremiz mevcuttur sağlık sektöründe.

mangal + semaver fikri çok güzel geliyor kulağa. kahveci hacıbaba da mantıklı şu an için. çukurambar biraz daha merkezi tabi. havalar düşündürüyor bir tek insanı. mangal yaparken baya soğuğa maruz kalırız muhtemelen :)

önümüzdeki hafta anket yapalım katılım yeri için ona göre ben her yere gelirim sıkıntı yok.  ;)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@jajaja hocam sinema fikri ankaralılar için hem soğuktan korunmak hem de güzel vakit geçirmek için çok mantıklı.

fakat biz daha çok ilk buluşmamızda araçlarımızı ve golf severleri bir araya toplayalım, muhabbet edelim şeklinde bir konsept düşündük. gelmeniz sıkıntıysa uzak yerlere, daha yakın bi yerler organize edebiliriz. hani çayyolu hiç geçmedi ama aslında buralarda da toplanabileceğimiz güzel yerler var. trend cafe ve çevresi gayet güzel aslında siz bilirsiniz :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eskisehir yolunda Cafes firin diye bir mekan var guzeldir ferahtir. Ayrıca ayni guzergahta yeni bir Firinci orhan acilmis 2 katli orasida yeni oldugu icin kalabalik olmayabilir. Araclari rahatca parkedecegimiz yerler de bulunacagi kanaatindeyim benzinlik oldugu icin 2 mekanda da. Adresleri de şöyle

Cafe's Fırın                                                                          Fırıncı Orhan

Eskişehir Yolu 5.km No:122                                      Söğütözü Eskişehir Yolu 4. km.

Söğütözü, Çankaya / ANKARA                                  Halkbank Önü Petrol Ofisi İçi

AÇILIŞ - 7:30 KAPANIŞ - 21:00                                  No:52/3 Söğütözü, Çankaya/Ankara

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

inşallah bir aksilik olmazsa ankara buluşmamız 27.12.2015 tarihinde saat 12-13 civarlarında olacak.

anketi de ekledim sayın ankaralılar. tüm seçenekleri koyamamış olabilirim. çoğunluğun memnun olabileceği diğer önerilere de açığız.  :'(

hadi oylayalım...

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şunu da belirteyim; anket sonucunda en çok çıkan yerde buluşucaz gibi de algılanmasın. son olarak tekrar herkese oraya gelip gelemeyeceğini sorarız, ona göre buluşuruz. inanın benim için şahsen hepsi aynı, her yere gelicem bi aksilik olmazsa.

cuma günü akşamına kadar da sayıyı belirleyelim az çok, eğer mekanlı bi yere gidersek belki rezervasyon güzel olabilir.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tapatalktan girdiğim için anketi göremiyorum ama daha merkezi bir yer olursa sevinirim, çünkü bir vasıtam olmadığı için toplu taşıma ile gelmeyi düşünüyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tapatalktan girdiğim için anketi göremiyorum ama daha merkezi bir yer olursa sevinirim, çünkü bir vasıtam olmadığı için toplu taşıma ile gelmeyi düşünüyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ankara buluşmamızı nerede yapalım?

Batıkent Gimsa Otoparkı

Çukurambar Kahveci Baba

Fırıncı Orhan Eskişehir Yolu

Ümitköy Trend Cafe

Ferit Hocamın Batıkent dolaylarında önereceği bir yer  :'(

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,Fırıncı Orhan'a gidersek konvoy şeklinde gitsek nasıl olur.Cepa Kent park ana yolda müsait bir yerde olsak da burdan saat 13:00 da hareket etsek ;

Diğer bir yerde çukurambar da buluşursak da TOB ünv.onunden beraber hareket etsek nasıl olur du saat 13:00 da.

konvoy süper fikir :) aklımdan geçmişti valla.

arabası olmayan arkadaşların da gelmesi açısından fırıncı Orhan şimdilik iyi gibi.

ben şahsen hiç gitmedim ama yeterince otopark bulabilir miyiz bir tek o düşündürüyor

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@BİROL BİROL konvoy fikri on numara beş yıldız olmuş buluşma yeri heralde fırıncı orhan olacak gibi duruyo ama bende @maniax hocam gibi eskişehir yolundaki fırıncı orhana daha önce hiç gitmedim.

Hocam haftasonu severiz  fırıncı orhan brunch çeşit çok fazla yoktur ama kalitelidir. O saatlerde çukurambar da arabalar için boş yer  çok zor. Eskişehir yolundaki yeni açıldı. Benzinlik ile aynı komplekste. Bence araçlar için yer bulabiliriz gibime geliyor. Olmadı 50 mt ileride yine benzinlik içi Cafes fırın var oda güzeldir.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@BİROL BİROL konvoy fikri on numara beş yıldız olmuş buluşma yeri heralde fırıncı orhan olacak gibi duruyo ama bende @maniax hocam gibi eskişehir yolundaki fırıncı orhana daha önce hiç gitmedim.

Hocam haftasonu severiz  fırıncı orhan brunch çeşit çok fazla yoktur ama kalitelidir. O saatlerde çukurambar da arabalar için boş yer  çok zor. Eskişehir yolundaki yeni açıldı. Benzinlik ile aynı komplekste. Bence araçlar için yer bulabiliriz gibime geliyor. Olmadı 50 mt ileride yine benzinlik içi Cafes fırın var oda güzeldir.

@ansolak hocam size katılıyorum çukur ambardaki kahveci hacı baba kalabalık olabilir  ve rezervasyon yaptırmak da gerekebilir eğer araçlar için sorun olmayacaksa fırıncı orhan uygun gibi duruyo birde @feriterk hocamın bahsettiği mekan var sanki orası da güzel olabilir gibi geliyo bana
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@ansolak hocam size katılıyorum çukur ambardaki kahveci hacı baba kalabalık olabilir  ve rezervasyon yaptırmak da gerekebilir eğer araçlar için sorun olmayacaksa fırıncı orhan uygun gibi duruyo birde @feriterk hocamın bahsettiği mekan var sanki orası da güzel olabilir gibi geliyo bana

Ferit hocam bi tayyip erdoğan parkı dedi bi de dükkanını söyledi sanirim :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

değerli ankaralılar; ferit hocam sanırım özel işleri nedeniyle buluşmamıza katılamayacak gibi.

son güncel haliyle buluşmamız 27.12.2015'te 12:30 buluşma ve konvoy ile 13:00'te fırıncı orhan'a geçiş gibi duruyor.

tekrar belirteyim; fırıncı orhan'a ters diyen, uzak diyen, toplu taşımayla gelmek isteyenler açısından kötü diyen, şurası daha uygun diyen biri olursa değerlendirelim. halen zamanımız var. 5 oy almış olması demokrasimizin bir göstergesidir. tekliflere halen açığız. :)

netleşmesi gereken bir kaç nokta;

*konvoy başlangıç noktası? (birol hocam çukurambar dedi, olabilir ama kısa sürer biraz :D)

*rezervasyon gerekliliği?

*kişi sayısı? (bunu da vaktimiz oldukça +1'leyelim ben not alayım)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   1 kullanıcı

• Yeni Oluştur...