Jump to content

ANKARA BULUŞMALARI

Recommended Posts

• İleti 333
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

evet sevgili dostlar; hayırlısıyla golftutkusu.com 1.ankara buluşmamızı geride bıraktık. herşeyden önce bugün tanıştığım güzel insanların bir araya toplanmasına vesile olan @silvershadow @Orhan Hoca

Merhabalar. Ben araniza bugun katildim ancak siteyi onceden takip ediyorum. Gercekten cok guzel seyler paylasiyorsunuz tesekkur ederim simdiden bilgileriniz icin. Mumkunse ben ve kabul ederseniz seat

@Yigit Avci önemli olan dostluk. Araç modeli önemli değil. Arkadaşınıza söyleyin o da forumda takılabilir.

Konudaki görseller

@maniax

Araçları güzelce park edin. Bir de çay olursa. Semaver de süper olur ;)

bu ankara öyle bi yer ki hocam; en çok neyi arıyosunuz derseniz şöyle güzel semaverli falan bi çay bahçesi ya da ona benzer hiç bi yer yok. avm'ler içinde yüzüyoruz. açık hava diye cumartesi mogana ya da ahlatlıbele falan gitsek park yeri bulamayıp çıldırıp geri döneriz :D

aslında Antares karşısında olan çay bahçesi olabilir araçlarımızı da karşıya çekeriz onlar bize biz onlara baka baka ama biraz soğuk olucaktır malum dışardan görebiliriz araçlarımızı orası olabilir diye düşünüyorum.Tarih sorun değil cumartei de olur pazar da Allah izin verirse gelirim inşallah.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@maniax

Araçları güzelce park edin. Bir de çay olursa. Semaver de süper olur ;)

bu ankara öyle bi yer ki hocam; en çok neyi arıyosunuz derseniz şöyle güzel semaverli falan bi çay bahçesi ya da ona benzer hiç bi yer yok. avm'ler içinde yüzüyoruz. açık hava diye cumartesi mogana ya da ahlatlıbele falan gitsek park yeri bulamayıp çıldırıp geri döneriz :D

aslında Antares karşısında olan çay bahçesi olabilir araçlarımızı da karşıya çekeriz onlar bize biz onlara baka baka ama biraz soğuk olucaktır malum dışardan görebiliriz araçlarımızı orası olabilir diye düşünüyorum.Tarih sorun değil cumartei de olur pazar da Allah izin verirse gelirim inşallah.

hocam orası iyi fikir aslında. araçları yan yana koyup fotoğraf cekelim diye boş alan düşünmüştüm o yüzden. olmazsa ye-an pidenin orda apartmanlarin önünde de yer olur bu amaç icin

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@BİROL BİROL

hocam ben de başlığı açmanızı bekledim. bi aksilik olmazsa benim için problem yok. hatta 19'u daha da güzel olur. bekarım o haftasonu :)

aklıma gelen hocalarımı bi çağıralım buraya;

@berreday @yarchi @Sefik @ft19 @kimi-emd @Gandalf071 @grattis @burak_

golf'ü olmasa da şeref verir @feriterk

henüz teslim almamış olsa da @jajaja

aklıma gelmeyen olmuştur mutlaka, lütfen hatırlatalım birbirimize

bi ucundan tutalım bakalım :)

@ maniax  İşlerimin yıl sonuna doğru çok yoğun olmasından dolayı faal olamasam da siteyi sürekli takip ediyorum hafta sonu cumartesi veya pazar hangi tarih olursa benim için uygundur ayrıca burdaki değerli hocalarımla tanışmak benim için şeref olacaktır
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sayin hocalarım haftasonu yaklaşmakta. @ansolak hocamın aracı yetişecek gibi. @brt06 hocamın öteki haftaya kalıyor sanirim. özellikle yeni teslim alacaklar gelsin istiyoruz. buluşmamızı önceden planlandığı gibi bu pazar yapalım mı? herkes daha uygun olacaksa öteki haftasonuna erteleyelim mi?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,ben Ankara buluşmasını açtığım da 26.12.2015 olarak yazmıştım.Ama çoğunluk hangi tarih isterse o tarihe uyarım benm için sorun değil 27.12.2015 pazar da olabilir genelimiz pazar günü tatil olduğu için olur.erken tarihde uygun 19-20 Aralık içinde uygunum yer ve  tarih  belirlensin.son yeni gelecek olan arkadaş son yazıyı ve tarihi eklesin buluşma için.ona uymamız gerekmektedir.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,ben Ankara buluşmasını açtığım da 26.12.2015 olarak yazmıştım.Ama çoğunluk hangi tarih isterse o tarihe uyarım benm için sorun değil 27.12.2015 pazar da olabilir genelimiz pazar günü tatil olduğu için olur.erken tarihde uygun 19-20 Aralık içinde uygunum yer ve  tarih  belirlensin.son yeni gelecek olan arkadaş son yazıyı ve tarihi eklesin buluşma için.ona uymamız gerekmektedir.

pardon hocam haklısınız. Öncelikle 26-27 demiştik. şimdilik öyle kalsın  :'(

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sayin hocalarım haftasonu yaklaşmakta. @ansolak hocamın aracı yetişecek gibi. @brt06 hocamın öteki haftaya kalıyor sanirim. özellikle yeni teslim alacaklar gelsin istiyoruz. buluşmamızı önceden planlandığı gibi bu pazar yapalım mı? herkes daha uygun olacaksa öteki haftasonuna erteleyelim mi?

Hocam benim ocağın oratasına kadar hafta sonlarım dolu tamamlamam gereken bi kursum var artık ben organize edilen tarihte kaçıp gelemeye çalışacağım :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@maniax    @BİROL BİROL  buluşma tarihi kesinleşti heralde yer olarak antaresin alt katındaki garaj da geniş büyükçe güzel ama cumartesi pazar günleri antareste öğlenden sonra iğne atsan yere düşmez :( insan seli oluyo  acaba eymir mogan tarafında pazar sabah kahvaltılı mı olsa buluşma  :)

hocam avm olmasın dedik. hem açık hava olsun hem de avm dediğiniz gibi çok kalabalık olur. mogan da güzel alternatif. yine burada temel olay araçlarımızı yan yana çekebilecek boş bir alan :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
@maniax aynen hocam ben antares ankamall vb..avmlerden bunaldık açık alan olması çok hoş olur  bu arada antarese 3 dk uzaklıkta bi mesafede oturuyorum orası hafta sonu karman çorman oluyo ayrıca buluşma olduğunda  profosyonel fotoğraf makinası var bende resim çekme işini  ben halledebilirim :)
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@maniax aynen hocam ben antares ankamall vb..avmlerden bunaldık açık alan olması çok hoş olur  bu arada antarese 3 dk uzaklıkta bi mesafede oturuyorum orası hafta sonu karman çorman oluyo ayrıca buluşma olduğunda  profosyonel fotoğraf makinası var bende resim çekme işini  ben halledebilirim :)

işte hocam dedik batıkentte açık bi alanda mı toplansak. @feriterk hocamdan öyle bi öneri gelmişti. moganda kahvaltı da olur ama daha büyük organizasyon gerektirir ve fena soğuk olabilir sabah :D

bu arada makineniz ne hocam? bende de Canon 550D + Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM lens var.  ;)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@maniax hocam bende canon eos 600D var :) sizinkinin bir üst modeli aslında aralarında  pek de bir fark yok  :D ama bende  ekstra lens yok maalesef :( buluşmak içinde sabah saatleri  olursa ankara bu aralar sabahları buzhane  gibi

aynen hocam. sabah işe gidesim gelmiyor. arabaya dilimi değdirsem kesin yapışır. mavi bir buz kütlesi gibiydi bu sabah 07:30'da. :D

düşünmeye devam edelim. pazar günü günün en sıcak saati olan 13:00-14:00 dolaylarıda boş bir alan lazım bize :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@maniax hocam özellikle dün ve bugün aşırı bi soğuk var insan 5  dk dışarıda duramıyo bide yerlerde sabah saatlerinde  gizli buzlanma oluyo aman dikkat edelim daha bu sabah arabayla evden çıkıp yokuş aşağı inerken arabanın hafif frenine dokundum araba paten yapar gibi kaydı belli bölgelerde

Buluşma  yeri içinse ben daha iyi bi yer düşüneyim ama batıkentte olabilir orası baya uygun düzlük alalabildiğine düzlük alan gimsanın açık oto parkıda büyüktü yanlış hatırlamıyosam

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Genel Koordinatör

işte hocam dedik batıkentte açık bi alanda mı toplansak. @feriterk hocamdan öyle bi öneri gelmişti. moganda kahvaltı da olur ama daha büyük organizasyon gerektirir ve fena soğuk olabilir sabah :D

bu arada makineniz ne hocam? bende de Canon 550D + Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM lens var.  ;)

@maniax hocam bende canon eos 600D var :) sizinkinin bir üst modeli aslında aralarında  pek de bir fark yok  :D ama bende  ekstra lens yok maalesef :( buluşmak içinde sabah saatleri  olursa ankara bu aralar sabahları buzhane  gibi

Bir profesyonel makine dedi mi eski günlerim geliyor aklıma :)http://www.canonturk.com/ de üye misiniz :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@MSE

yok hocam. videolar ve kitap-dergilerle geliştirdim kendimi. aslında 1 yıldır hiç çekmedim. sensörümde noktalar oluşunca temizletemedim de soğudum biraz. :)

bi ara eğilmem lazım bu konuya

özer kanburoğlu'nun a'dan z'ye fotoğraf, dijital fotoğraf rehberi kitaplarını okumuştum. geçen yıla kadar da digital slr photography dergisini düzenli alırdım.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben en başında da yazabilirdim fakat tanıdık bir yer olduğu için sizleri götürmek istemedim belki beğenmezsiniz diye ;

ama görülüyor ki halen tam net yer bulmuş değiliz.Benim önerim Ostimi geçtiğimizde Fatih ünv.karşısında uğur böceği diye bir cafe var  uygun görürseniz orası olabilir.İlk buluşmamız olduğu için sessiz sakin bir yer olarak burayı onerebilirim.Araçlarımızı cafe nin yan tarafına çekebiliyoruz oturduğumuz yerden gözükmüyecek ama on adım mesafemizde olucak.Faceden bakabilirsiniz.Pazar da her kez tail olacağı için 27.12.2015 günü buluşalım.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben en başında da yazabilirdim fakat tanıdık bir yer olduğu için sizleri götürmek istemedim belki beğenmezsiniz diye ;

ama görülüyor ki halen tam net yer bulmuş değiliz.Benim önerim Ostimi geçtiğimizde Fatih ünv.karşısında uğur böceği diye bir cafe var  uygun görürseniz orası olabilir.İlk buluşmamız olduğu için sessiz sakin bir yer olarak burayı onerebilirim.Araçlarımızı cafe nin yan tarafına çekebiliyoruz oturduğumuz yerden gözükmüyecek ama on adım mesafemizde olucak.Faceden bakabilirsiniz.Pazar da her kez tail olacağı için 27.12.2015 günü buluşalım.

tarih konusu netleşti sayılır artık hocam. genel olarak pazar isteniyor. yer olarak da burayı değerlendirelim

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...