Jump to content

ANKARA BULUŞMALARI

Recommended Posts

• İleti 333
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

evet sevgili dostlar; hayırlısıyla golftutkusu.com 1.ankara buluşmamızı geride bıraktık. herşeyden önce bugün tanıştığım güzel insanların bir araya toplanmasına vesile olan @silvershadow @Orhan Hoca

Merhabalar. Ben araniza bugun katildim ancak siteyi onceden takip ediyorum. Gercekten cok guzel seyler paylasiyorsunuz tesekkur ederim simdiden bilgileriniz icin. Mumkunse ben ve kabul ederseniz seat

@Yigit Avci önemli olan dostluk. Araç modeli önemli değil. Arkadaşınıza söyleyin o da forumda takılabilir.

Konudaki görseller

20 saat önce, Erdem yazdı:

Selam arkadaşlar eski bir Golf 5 kullanıcısı 1,5 aylık Golf 7 kullanıcısıyım Ankara buluşmalarına katılmak yeni dostluklar kurmak; bilgi ve birikimlerimizi paylaşmak istiyorum. Umarım yakın zamanda güzel bir etkinlik olur.

Hocam Gta ya hoş geldin  gruba ekledik senide şimdiden hayırlı olsun :('

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, Wolfsburg yazdı:

Arkadaşlar herkese merhaba.

Adım Selami yarışmaya Ankara'dan katılıyorum.

Hali hazırda gümüş renk farklı marka araç kullanıyorum.

Tüm yarışmacılara başarılar dilerim.s=pişt

Yarışmaya hoşgeldiniz. Başarılar dileriz, iyi olan kazansın. :) Dostluk kazansın. :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 2 ay sonra...

Merhabalar. Ben araniza bugun katildim ancak siteyi onceden takip ediyorum. Gercekten cok guzel seyler paylasiyorsunuz tesekkur ederim simdiden bilgileriniz icin. Mumkunse ben ve kabul ederseniz seat leon araci olan arkadasim bulusmaya gelmek ve sizinle tanismak, kaynasmak istiyoruz. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
17 saat önce, Yigit Avci yazdı:

Merhabalar. Ben araniza bugun katildim ancak siteyi onceden takip ediyorum. Gercekten cok guzel seyler paylasiyorsunuz tesekkur ederim simdiden bilgileriniz icin. Mumkunse ben ve kabul ederseniz seat leon araci olan arkadasim bulusmaya gelmek ve sizinle tanismak, kaynasmak istiyoruz. 

Değerli Yiğit Hocam 

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 4 weeks later...
  • 3 years later...
  • 4 weeks later...
On 04.08.2016 at 12:21 PM, yusuf yazdı:

YDXJ0125.jpg YDXJ0132.jpgYDXJ0137.jpgYDXJ0139.jpg

Aracı doğuş otodan almıştım, doğuşun açılmasını beklerken kahvaltı yaptığım simit dünyası ve depoyu ilk fullediiğim Shell. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...