Jump to content

ANKARA BULUŞMALARI

Recommended Posts

• İleti 324
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

evet sevgili dostlar; hayırlısıyla golftutkusu.com 1.ankara buluşmamızı geride bıraktık. herşeyden önce bugün tanıştığım güzel insanların bir araya toplanmasına vesile olan @silvershadow @Orhan Hoca

Konudaki görseller

@BİROL BİROL

hocam ben de başlığı açmanızı bekledim. bi aksilik olmazsa benim için problem yok. hatta 19'u daha da güzel olur. bekarım o haftasonu :)

aklıma gelen hocalarımı bi çağıralım buraya;

@berreday @yarchi @Sefik @ft19 @kimi-emd @Gandalf071 @grattis @burak_

henüz teslim almamış olsa da @jajaja

aklıma gelmeyen olmuştur mutlaka, lütfen hatırlatalım birbirimize

bi ucundan tutalım bakalım :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ankara da neden olmasin.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sizin aracı da bekleyelim. inşallah yetişir o tarihlere de çiçeği burnunda gelirsiniz. unuttum sizi kusura bakmayın hocam. henüz teslim almamış olanlardan unuttuklarım vardır mutlaka

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@maniax bizim golf şubatta teslim olacak. 26sini not aldım hocam. 25 inde buradan haber veririm. Bende Batıkentte oturuyorum. Yer önemli değil ama AVM otoparkı olmasin mümkünse. Mayıs hazıran gibi mangal partisi yapabiliriz. Hatta ben aracı alayım herkes benden.  s=s15

aslında haklısınız baharda çok daha güzel olur. teslim alan kişi sayısı da baya artmış olur. ama artık ufak da olsa bi buluşma lazım gibi :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@maniax

Araçları güzelce park edin. Bir de çay olursa. Semaver de süper olur ;)

bu ankara öyle bi yer ki hocam; en çok neyi arıyosunuz derseniz şöyle güzel semaverli falan bi çay bahçesi ya da ona benzer hiç bi yer yok. avm'ler içinde yüzüyoruz. açık hava diye cumartesi mogana ya da ahlatlıbele falan gitsek park yeri bulamayıp çıldırıp geri döneriz :D

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici

@maniax

bu ankara öyle bi yer ki hocam; en çok neyi arıyosunuz derseniz şöyle güzel semaverli falan bi çay bahçesi ya da ona benzer hiç bi yer yok. avm'ler içinde yüzüyoruz. açık hava diye cumartesi mogana ya da ahlatlıbele falan gitsek park yeri bulamayıp çıldırıp geri döneriz :D

Kendiniz götürün semaveri ;) Daha dosthane bir ortam olur...

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@maniax

Kendiniz götürün semaveri ;) Daha dosthane bir ortam olur...

bende güzel boyda bi semaver var. çayı suyu bardağı vs organize ederim. bi priz lazım olur malum elektrikli. onu naparız bilemedim :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@maniax hocam kizilcihamam güzel olurdu aslında ama öyle saniyorum ki ilk buluşma olacak. İkinci buluşmada gideriz.

Benim evin olduhu taraflarda musait yerler var ancak çayci yok ama hiç sorun değil benim şemaverim var. Çay kolik birisiyimdir.

Bizim meslekte te herseyden önce çay ocağı gelir. Arazide ilk kurulan yer çay ocağıdir.  :@

İşten simdi geldim. Foruma girdim yorgunluk, stires falan kalmadı.  :D bunda çayinda büyük bir etkisinin oldugünü soyleyeyim ama  :D

hocam semaveri takacak priz bulursak batıkent çok mantıklı boş alan açısından. mis gibi de ısınılır valla süper olur :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selam arkadaşlar, şimdilik arabam olmasa da bende katılmak isterim, 19 u spk sınavım var, öğlen biter. Sonrası müsaitim. 26 sı için de şimdilik sorun yok. Ben de Ayrancı da oturuyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...