SAVA LASTİK BAYİ SATIŞ

Savatage

Uzman Üye

İsim
savatage
Web ortamında (n11/hepsibuarada) 

Minimal 312 liraya rastgeldiğimiz 

225/45/17  sava uhp2 lastik 

https://www.goodyear.eu/tr_tr/consumer/dealers/06/ankara/co_ur-lastik--30115279.html

Yetkili goodyear bayisi  COŞUR LASTİK şaşmaz sanayi sitesi ankara

Burada 300 lira net!

İnternetten alınan lastikte üretim tarihi sıkıntılı gelebiliyor bazen..ayrıca web sipariş sonrası birde lastik montaj ücreti en düşük 80 ila 100 lira civarı + Maliyet

17 jant lastiğe 300 veririm defteri kapatırım diyene iyi fırsat (yolu düşene)

Ankarada xyz diğer bayilerde 340 lira 

Bu arada Lastik üretim tarihi : aralık 2019 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Fiyat gayet makul hocam bende goodyear asym5 dusunuyorum bu bayiiye bir sorayim madem.

@ZITIPAŞA

475 diye hatırlıyorum assymetric 5 için...(cok avantajlı değil gibi ? Genel piyasaya göre)

Yanlız 

Efficientgrip performance yeni bir seri gelmiş (yada vardı ben yeni duydum)

Buda 495!

Bana mecburen ekonomik menü sava uyuyor? 

@SAVA-tage (tesadüfi lastik tercihi olacak bana)

• Beğen
Tepkiler: SCC
Bugün Coşur Lastikten 225/45r17 asymetric 5 için 500 tl fiyat aldım 2019 üretim için. Aynı fiyat şaşmazdaki diğer aradığım goodyear bayileri için de geçerli ve yine 2019 üretim. Ostimde Litsa dan 2020 üretim lastikleri 480 tl ye aldım. Sava modellerini gördüm ama fiyat sormadım. Arayıp bilgi almanızı tavsiye ederim. Ayrıca bir ay öncesine göre herkes 20-50tl gibi fiyat arttırımına gitmiş önümüzdeki ay iyice yükselecek sanırım.

@nartal

Ben de coşur dan bugün aldım fiyatları???

En iyisi almayı düşünen yarın arayıp teyid edip öyle gitsin....(sava veya goodyear)

@Savatage

Hocam başlığı görünce lastik bayisi açtınız sandım. Hayırlı olsun diyecektim  😁
Yatırımın sadece altına yapılacağı bir döneme girerken ? 

Gerçi markette bakkalda makarna ekmek  yoksa ? Burmalı 250 gr   trabzon bileziğin olsa ne fayda?

Umarım kötü senaryolar gerçekleşmez! 

Lastik mi alacaksınız hocam..?
51 bin km de fabrikasyon  taş gibi lastiğim var aslında ? 

Taş gibi =briçstone

Çukura girsen balon yapmaz

Kaldırıma çıksan yarılmaz (geçen yaz çıktım indim zaten telefonun naviye bakarken)

Dişler implant sıfır ayarında 

Aslında niye değiştiriyim diyorum bazen ama

51 bin ?  Yeter mi ? Devam mı ? 

Yıl olarak 2 yıl 2 aylık lastık

• Beğen
51 bin km de fabrikasyon  taş gibi lastiğim var aslında ? 

Taş gibi =briçstone

Çukura girsen balon yapmaz

Kaldırıma çıksan yarılmaz (geçen taz çıktım indim zaten telefonun naviye bakarken)

Dişler implant sıfır ayarında 

Aslında niye değiştiriyim diyorum bazen ama

51 bin ?  Yeter mi ? Devam mı ? 

Yıl olarak 2 yıl 2 aylık lastık
Briçstone ile 70bin yapın yine aynı dişlerini eskiteni görmedim., 

Ekonomik lastik arayışında iseniz Semperit  markasını biraz araştırın, Sava, Debica vs.. bunlardan çok daha kalitelidir., 

Continental bünyesindedir fakat Sava/Goodyear birlikteliği gibi düşünmeyin.,

Avusturya menşei bir marka., ve adamlar çok uzun yıllardır kauçuk hammaddesi üreticisidir., Bizim ülkemizde pek bilinmez ama oldukça iyi bir markadır., 17” ebatta 300-350 arası bulabilirsiniz.. Ankara şaşmazda bir sorun..

Semperit Speed Life 2 

Semperit Speed Life 3 

bende michelin yetkili bayiiden debica almıştım geçen hafta 2019 üretimi 300 tl idi sava ile aynı diye biliyorum genel anlamda sessiz ve konforlu 

Bende debica kullanmıştım 18 jantlarımda çok memnundum. Yanlış hatırlamıyorsam 67 desibel değeri ve yağmurda A seviyesi yakıttada C seviyesi değeri vardı. Bu fiyata çok çok iyi deyip gemen almıştım. 

• Beğen
ben bu yıl alamadım ama sene alacağım kışlık lastik ama 17” saç jant alacağım önce...

Geri
Üst Alt