🧿 Mk7.5 Spor Yay Tercihi...” eibach " & " mubea "

Spor yay marka terciğiniz hangi marka olmalı

• eibach

Kullanılan: 84 61.8%
  • vogtland

Kullanılan: 37 27.2%
  • mubea

Kullanılan: 19 14.0%
  • press

Kullanılan: 5 3.7%
  • apexi

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    136
Ben aracın çok düşmesinden yana değilim, durban ile kullanacağım 2-2.5 mm arası ve kolay temin edebileceğim yay ne önerirsiniz?

evet dp tuninge ürünler gelmiş...

Orjinal fabrika çıkışı yay var bende , 18 durban lı. Bu yaylar kaç cm düşürüyor aracı bilen var mı.

@Sinan61 evet 2018 model golf 7.5 R line üzerinde gelen yaylar var 2cm düşürür. Araç üzerinden söküp vereceğiz. Eibach yay takmak için satıyoruz. Düşünğrseniz yardımcı olurum

@GkM_2015 eyvallah bro 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Alanya Golftutkusu Grup üyelerimizden, Göçük timi Fatih Ustamızın aracı.

Tazecik Yeni Takıldı 1.2 saat önce
1.4 Tsı 150 Act Mk7.5 araç 500 km de
Eibach prokit* Araç eşit Düştü ve Benimde Çok Hoşuma gitti  Bu haliyle (y)

Ilk Resim idare edelim
68247501b194663bb6dd8c4426189ecc.jpg

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Ender bende yayları aldım 2 aydır bekletiyorum. Aynı renk bende takarsam demek öyle duracak çok beğendim 👍 servisle sorun yaşıyorum garantiden dolayı taktıramıyorum   :(  6146DAD6-2F3B-4FCB-A078-50F758FBCED7.jpegA32C64F1-1BEB-4384-8AD7-6DF930B629B5.jpeg

@tuncer_2632 Bu biraz servis danışmanınız ile aranızın nasıl olduğuna bağlı. Ben aracımı aldıktan 5000km sonra komple süspansiyon sistemini amortisörler dahil değiştirdim. Hala bakımlarını düzenli serviste yaptırırım. Araba aks keserse tabiki süspansiyon sisteminden bilmeleri doğal, fakat sağ ön farınızın elektrik aksamında bir sorun olursa bunu yaylarınızdan bilemezler. Kısmi garanti dışı kalır yani aracınız. Bence boşa bekliyorsunuz. Kötü niyetli servis danışmanı gizli özelliklerin açılmasından bile kıllatır, iyi niyetli servis danışmanı ise air taksanız bile sonradan değişen bu parçalar ile alakalı değil ise garanti kapsamından çıkartmaz aracınızı.

@metinkar Hocam, eşit düşmesi için hangi kodlu üründe karar kıldınız?  benimde aracım 1.2 TSI

@metinkar Hocam, eşit düşmesi için hangi kodlu üründe karar kıldınız?  benimde aracım 1.2 TSI
@ekim  eşit düşmesi için 1.0 ve 1.2 tsi için aşağıdaki kodlu yay alınması gerek... fakat bunu getirmiyorlar...  Ülkemizde sistem fix:) al şu kodlu olanı tüm araçlara uyumlu hepsine tak gitsin... doğru olan araç doğru düşüyor, olmayanın ise arkası havada kalıyor... ben doğru olmayanı aldım... takınca bakıcam gerekirse 1cm arkayı presleticem belkide yapmam takınca karar vericem...

2A33DCAC-C47F-412A-ACE9-204143DF8B8D.jpeg

E53E1DE2-A9E8-42CD-B88E-CBDB4F0939F9.jpeg

@metinkar Teşekkürler hocam. Bende sonu 01-22 olandan sipariş verdim. 1.2 TSI icin bakalım taktırınca göreceğiz  :)

Geri
Üst Alt