Golf 7 araç aydınlatma arzası

Bhdr_

Yeni Üye
İsim
Bhdr
Aracım 2013 golf 7 aracım çalıştırdığımda ekranda araç aydınlatma arzası  yazıyor. Tüm ampüller konturol edildi ve çalışmayan yok bilgisayar bağlandığında bir arzada göstermiyor ama lamba hala yanıyor sebebi nedir acaba

Aracım 2013 golf 7 aracım çalıştırdığımda ekranda araç aydınlatma arzası  yazıyor. Tüm ampüller konturol edildi ve çalışmayan yok bilgisayar bağlandığında bir arzada göstermiyor ama lamba hala yanıyor sebebi nedir acaba
Öncelikle merhaba Saygıdeğer Hemşerim :)  

Hata eskiden vermiş olup yanmaya devam ediyor olabilir, şayet halen var olduğunu düşünürsek ; Torpido dahil makyaj aydınlatması iç aydınlatma Plaka aydınlatma gibi az enerji çeken ampülleri de kontrol edin Belkide küçük bir kaçak olabilir ışıklar yansa dahi.  .Ayrıca varsa Dönüş farlarınızın   kontrolü de yapın hocam. Selamlar Göksun'a (y)

@Ender aracı daha alalı iki gün oldu aldığım arkadaş gizli özellik açtırınca yandı diyor gizli özellikle ilgilenen arkadaşlara götürdüm alakası ypk diyor . 

@Ender aracı daha alalı iki gün oldu aldığım arkadaş gizli özellik açtırınca yandı diyor gizli özellikle ilgilenen arkadaşlara götürdüm alakası ypk diyor . 
led plaka aydınlatma takılmış olabılır mı araca?

bu arada aracınız hayırlı olsun kazasız belasız inşallah.

Arabada çakar var mı 

Ender hocam arkadaşın aracını göksunda vag 17  ile kontrol ettim. Taramada herhangi bir arıza kodu düşmüyor elektrikle ilgili. Aracı satan kişi gizli özellikler açıldıktan sonra yandığını söylüyor ancak ben far ve stop grubuna yapılan kodlama larda arıza ışığı yandığına şahit olmadım daha. Bilgi ekranında ve multimedya da verilen arıza bilgisi arada sırada kaybolup tekrar geri geliyor. Ben elektrik aksamındaki bir temassızlıktan şüpheleniyorum. Gerek araç içinde gerek araç dışından yanan tüm lambalarda bir sıkıntı yok. 

Araçta çakar yok. Led plaka lambası takılmış ancak bunun için gerekli kodlama yapılmış. Görünürde elektrik aksamına dışarıdan yapılan herhangi bir müdahale gözükmüyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ender hocam arkadaşın aracını göksunda vag 17  ile kontrol ettim. Taramada herhangi bir arıza kodu düşmüyor elektrikle ilgili. Aracı satan kişi gizli özellikler açıldıktan sonra yandığını söylüyor ancak ben far ve stop grubuna yapılan kodlama larda arıza ışığı yandığına şahit olmadım daha. Bilgi ekranında ve multimedya da verilen arıza bilgisi arada sırada kaybolup tekrar geri geliyor. Ben elektrik aksamındaki bir temassızlıktan şüpheleniyorum. Gerek araç içinde gerek araç dışından yanan tüm lambalarda bir sıkıntı yok. 
Gözden kaçan Şase yapan küçük bir ampül de olabilir. Hata silmesi yaptınız mı hocam. 

Evet 2-3 defa scan yaptım ve  sildim. Ancak hata kodu vermiyor araç. Düşük bir ihtimal ama araçta açılan ve tesbit edebildiğim gizli özellikleri geri alacağım 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt