BU GOLF ALINIR MI?

@Alpyaman abi kapı değişiminden ne olucak ki araç gayet güzel  fotografıda var kaza anı gördüm çok küçük bir kaza tamamen servisin üşgüzarlıgı para kazanmak için parça değiştirmişler çiçek gibi arac fiyatı 174 bine flan çeksem alınır gibi 

@elninomk8 2 kapi ve perde airbag 17 bin lira tutar, normal.

Alinir mi?

Alinir, cünkü kapilar vidali parcadir, vidali parcalar aracin güvenligini etkilemez eger serviste düzgün yapilmissa

Fiyati akliniza yattiysa alin, cünkü bu  fiyatlara 2-3 ay sonra comfort belki alirsiniz

@Alpyaman 

Alınmaz 

bu paranın üstüne az biraz daha zorlayıp bulsanız kaszasız belasız bulursunuz. Tabi bunu TSİ için söylüyorum 
Mümkün degil, fiyatlar "güncellendi"

2018 model highline camtavanli hasar kayitsiz 190 bin liradan baslar

2018 camatavan 1.0tsi comfortline 180 bine satildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
@krym bakalım bi expere sokayım aracı ne var ne yok ondan sonra dönüş saglayacagım size

@elninomk8 saside macun var mi kontroll ettir, önemli olan sasi.

Macun varsa alma, kazali bölgenin  alt kismina ve tavana iyice baktir, iyi isikta tavanda dalgalanma var mi kontrol et

Ben direktede işlem olduğu kanaatindeyim.. Eğer öyle bişe varsa mutlaka airbag ile ilgili işlem yapılmıştır. Kafanıza yattıysa araç düzgün ve diri duruyor ise bunun yanında 3 seneden daha fazla binecekseniz aldıgınız paranın az bi altına satabilirsiniz.

Arkadaşım tekrar söylüyorum alma 175 bin vereceğin arabanın 2 kapısı değişmiş bunu bana anlatırsın veya forumda birisine anlarız da herkes anlamaz. 175 bin üstüne koy 15 20 kazasız al

Araç serviste yapılmış ise kayıtları var ise kaçırma derim ben 

Golf gibi piyasada binlercesi bulunan bir arabanın neden hasarlı olanını alıyorsun ki? Hasarsız al bence. Yetkili servis olayına çok güvenme. Hadi Golf GTi veya Golf R gibi az bulunan bir model olsa neyse. Sıradan bir TSi zebil gibi her yer dolu.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cam tavanlı araç almayı düşünüyorsun; bu konuya bir göz at derim.

789639367 bu ilanı incelle sarı sitede appconnect ve kamera ek opsiyonel 

bir kaç yaş düşük kazasız alırdım şahsen o paralara

@brt06 @krym  tavan kaput çamurluk bagaj kısmında  problem yoksa kapının pek bir önemi yok bence

Geri
Üst Alt