Boya Kodu Hk.

ycetin

Katılımcı Üye

İsim
Yasin Çetin
Arkadaşlar Merhaba,

Aracım 2015 model comfortline golf. Renk beyaz. Bu aracın boya kodu nedir? Bilgisi olan arkadaşlarım var mı?

Lc9a saf beyaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

[mention=167]erkanwrc[/mention]  boya kod aracın üzerinde mevcut mu nereden bulabiliriz ?
Araç üzerinde nerede emin değilim kitapçıkta arka veya ön sayfada yapıştırma olarak araç boya kodu yazıyor zaten google amcaya yazsanızda çıkar mesela golf 7 beyaz renk kodu yazarsan direk çıkıyor lc9a

Araç üzerinde nerede emin değilim kitapçıkta arka veya ön sayfada yapıştırma olarak araç boya kodu yazıyor zaten google amcaya yazsanızda çıkar mesela golf 7 beyaz renk kodu yazarsan direk çıkıyor lc9a

@erkanwrc hocam sadece model mi yoksa hangi paket olduüu da gerekiyor mu?

Arkadaşlar bazı bilgilere konu açmaya harcadığınız vaktin 1/10 u sürede ulaşabilirsiniz buyrun google a yazdığım cümleye ve karşılığında çıkan sonuca 2015 yılında forumumuzda bu bilgiler paylaşılmış

2f1856214245d9b1678b582037c460c4.jpg
c735abb716dbbbc535429d8e6be1afdb.jpg

Google soru cvp elbette çok zor olmasa gerek! Fakat nuanslara dikkatsizlikten dolayı çok basit bir şey hayli olumsuzluklara yol açabiliyor.Bu yüzden temkinli davranmaya zorluyor kişiyi.  Formun amacına uygun olarak tecrubesi olan formdaşlardan yardım isteyerek yanlış bir şey yaptıysak özür dileriz arkadaş. 

Google soru cvp elbette çok zor olmasa gerek! Fakat nuanslara dikkatsizlikten dolayı çok basit bir şey hayli olumsuzluklara yol açabiliyor.Bu yüzden temkinli davranmaya zorluyor kişiyi.  Formun amacına uygun olarak tecrubesi olan formdaşlardan yardım isteyerek yanlış bir şey yaptıysak özür dileriz arkadaş. 
Özür dilenecek birşey yok arkadaş , ben sadece yol gösterdim forumdaki tecrübelerin daha önce paylaşılmış olduğunu göstermek istedim , buradaki bilgilerde kesin doğru olmayabilir ,yukarıda da dediğim gibi kitapçıkta kesin bilgiler mevcut hatta yine daha önce forumumuzda paylaşılmış nerede yazdığı

631fee29139c1e4860f88a78d7109ba9.jpg

@erkanwrc Hocam konu açarken sizden uygunluk mu almalıyız? Açıkcası benim böyle bir kriterden haberim yok. Şöyle ki o an gerçekten boya koduna ihtiyacım vardı ve forumdaki ilgili alakalı arkadaşlardan destek istedim. Sanırım konu gözünüze çarparak vaktinizi aldı. Madem vaktiniz o kadar değerli neden cevap yazdınız?

Bazen forumda sizin gibi forumdaşlara rastlıyorum. Yazmak istemiyorum ancak bu sefer direk bana dokunduğu için yazma gereği duydum.

Forumda tecrübeli yada tecrübesiz kriteri yok. Varsa bilelim lütfen. 

Bence herkes herkesin bilgisine ve seviyesine saygı duymalı. Burası er meydanı falanda değil. 

[mention=167]erkanwrc[/mention] Hocam konu açarken sizden uygunluk mu almalıyız? Açıkcası benim böyle bir kriterden haberim yok. Şöyle ki o an gerçekten boya koduna ihtiyacım vardı ve forumdaki ilgili alakalı arkadaşlardan destek istedim. Sanırım konu gözünüze çarparak vaktinizi aldı. Madem vaktiniz o kadar değerli neden cevap yazdınız?
Bazen forumda sizin gibi forumdaşlara rastlıyorum. Yazmak istemiyorum ancak bu sefer direk bana dokunduğu için yazma gereği duydum.
Forumda tecrübeli yada tecrübesiz kriteri yok. Varsa bilelim lütfen. 

Bence herkes herkesin bilgisine ve seviyesine saygı duymalı. Burası er meydanı falanda değil. 
Ben zaten size cevap vermişim yardımcı olmuşum o an konuyu gördüm aracımın rengi aynı olduğu için ve ezbere bildiğim için direk düşünmeden yazdım hem yardımcı oluyoruz hem laf yiyoruz sizden sonraki arkadaşada yazdım nerede olduğunu hala daha soru geldiği için ve diğer renklerin kodlarını bilmediğim için bilgilere nerede nasıl ulaşılacağını belirttim.Forumda benim gibi arkadaşlara rastlamanız çok doğal çünkü direk araştırmadan konu açılıyor 5 senedir forumda olan bi konu var google yazınca bile direk bizim forum çıkıyor , çok acil ihtiyacınız var ise arayın servisi sorun konu açıp cevap gelmesi için vakit harcayacağınıza

@ycetin 

@erkanwrc 

Değerli Dostlar; Her iki  tarafında  iyi niyetini anlamakla birlikte , Ortak paydada buluştuğumuz Güzide Forumumuz adına Bilginin paylaşıldıkça Değerli olduğuna inancım ile bu konunun daha da uzamamasını sizlerden istiram ederim :)  

VW Golf Araçlarımızla Alakalı neredeyse her konuya dair konu da var olup zamanla Güncel bilgilerle üzerine konulmakta. 

Burada Tek fark Düzenli ve sürekli Forum takipçilerinin Biraz daha Fazl Tecrübeye Sahip olmasıyla iyi niyetle yol göstermesi, Yeni sayılabilecek  Dostlarımızın da buna zamanla alışacağı inancındayım. Bilgiler Acil bir Durumda ise ANA KONUYA yazılması daha hızlı cevap bulabilir Ayrıca Google Aramalarında Aranan kelime yanına Golftutkusu yazarsanız ( çoğu kez Golf ile alakalı olanlarda üst sıralarda çıksakta) daha hızlı seçenek bulabilirsiniz ve direk sizi Konuya ait olan  Golftutkusu Forum bölüme taşıyacaktır.

Herkese Keyifli Forumlar dilerim. (y)

@erkanwrc

@ycetin 

@Ender

O özürün bi kusurdan olduğunu zannedilmesin Yanlış kişiye sorduğum içindir. Varsa bilginizini paylaşıp paylaşmamak size kalmış. Fakat serzenişte bulunarak hizalama gibi birşeye kimsenin hakkı yok. Forma katılanları eşit düzeyde görmeyelim. Hele ben gibi formun acemisi biri böyle tutumdan sonra hevesim kıralabilir Paylaşmak özveri gerektirir. Kimse sizi zorlamıyor hocam

@erkanwrc

@ycetin 

@Ender

O özürün bi kusurdan olduğunu zannedilmesin Yanlış kişiye sorduğum içindir. Varsa bilginizini paylaşıp paylaşmamak size kalmış. Fakat serzenişte bulunarak hizalama gibi birşeye kimsenin hakkı yok. Forma katılanları eşit düzeyde görmeyelim. Hele ben gibi formun acemisi biri böyle tutumdan sonra hevesim kıralabilir Paylaşmak özveri gerektirir. Kimse sizi zorlamıyor hocam
Tam olarak ne ifade etmek istediğiniz anlayamasam da Şunu net olarak ifade edebilirim. Golftutkusu Forum sayfamızda  Hiçbir Ayrım olmaz olamaz. Kimsenin ismi , işi,şahsi düşüncesi, memleketi, inanışları vb kısaca herşeyi farklı olsa da Bizim Forumumuz da Herkes Eşit Haklara Sahip olduğu gibi Kurallar ben ve yönetim ekibimiz de dahil Herkese Aynı uygulanır.

Şayet sizlere ayrım yapacak olsaydık ( Asla olmaz)  Yeni Üyelere Belli bir Kriter Koyar Sonrasında yazmaya konu açmaya imkan tanırdık, yada tam tersi Forumu eskiden yeniye , Tecrübeliden Acemiye , katılımcıdan seyirciye şeklinde ayrım yapanlara ödül-ceza  verecek olsaydık Bugün Bu Forum sayfamız Aile Ortamında Güvenilir şeffaf ve Saygı barındırmaz , Aksine  Yok olup kaybolurdu internet aleminden.

Düşüncelerinizi Paylaştığınız için Teşekkür Eder Sizlere de Keyıfli forumlar Dilerim.

Geri
Üst Alt