GOLF 7 LED STOP SOL DIŞ ARIZASI

İsim
PamukMotion
WhatsApp Image 2020-03-08 at 22.42.32.jpeg

GOLF 7 ARACIM İÇİN LED STOP ARAYIŞINDAYIM İNTERNETTEN ÇIKMA ORJİNAL LED STOP BULDUM FAKAT EN DIŞTAKİ YUVARLAK KISIM YANMIYOR. NORMALDE 3 LÜ YANYANA YANMASI GEREKİYOR,SATICI ARIZANIN NEYDEN KAYNAKLANDIĞINI BİLMİYOR. BU KISIM TAMİR EDİLEBİLİR Mİ ? 

Sol dış kısım olduğu gibi sönükmüş  fren lambasıyla canlanıyor fakat orta noktası cansız :)  

var mıdır tamiri 

Hocam hangi sehirdesiniz bilmiyorum ama bence yapilir tamiri

İstanbul daysaniz atölye Semih öneririm samatya tarafinda

Ben orjinal taktırdım. 2 el bulup replikalar kalitesiz ve basit duruyor. 

20200312_013732_HDR(1).jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sağolsun necati usta uğraştı önden 3 sinyal kablosu çekti uçlarına pin yapıp sonra kodladı çok güzel duruyor..

Sonradan takildigi icin oraya kablo cekilmemis

@rager007 hocam sipariş geçecektim replikayı.. kullanan arkadaşlar fark olmadığını söyledi

@mbonat hocam sonuçta stop lambası. Orjinal çıkmanın maliyeti 3.5 4 k ya denk geliyor bi stop için de fazla gibi geliyor

@mbonat hocam sonuçta stop lambası. Orjinal çıkmanın maliyeti 3.5 4 k ya denk geliyor bi stop için de fazla gibi geliyor
Hocam replikalarda çeşit çeşit bazıları çok dandik oluyor bazıları orijinale yakın oluyor . Benim piyasada gördüğümün çoğu orijinal olmadığı belli oluyor . Orijinal olmasının birçok avantajı var ama günün sonunda ne kadar ekmek o kadar köfte . 

Geri
Üst Alt