Dinamik Arka Sinyal Lambaları sonrası...(Çift J Led ve diğer eklemelerim)

Cillop gibi olmuş maşallah

Kisalara ampul ne taktiniz

Gece performans videosu var mi?

Hocam @omurkadir ledlerle ilgili gece performans videosu ekleyebilirseniz çok mutlu oluruz çünkü bende daha yeni çift J taktırdım. Xenon mu taksam yoksa led takıp geçsem mi onun düşüncesindeyim. Bi video alabilirsek çok iyi olacak.Hayırlı olsun bu arada tüm işlemler.Kazasız belasız kullanın hocam 😊

Hocam arka plakalığı düzeltirseniz daha iyi olur 😊

@Golftdi  stoplarım duruyor şu anda satmayı düşünmüyorum.

@muhammedakgunes çok teşekkürler bu ara gündüz bile pek aracı kullandığım yok ama aklımda olsun. Performans bekliyorsanız direkt xenon taktırın ledle xenon kıyaslanamaz. size de hayırlı olsun güle güle kullanın  (y)

@mbonat gözler sağlam maşallah Bahadır hocam geçen farkettim ben de  B)

@sertan değil mi...  :'( :rolleyes: :rolleyes:

maşallah 🧿 güzel günlerde güle güle kullanın ufak tekek değişiklikler arabaya çok şey katıyor bende dün itibari ile dijon jantlar ve sıfır lastik taktım 18 janttan sonra pamuk gibi oldu 

@gturedi TRY 238.04 | Carplay APP Carplay MQB 6.5 "MIB Araba Radyo Bluetooth Passat B8 L B8L 2017 5GG 035 280D 5GG035280D 5GG 035 280 D
https://a.aliexpress.com/_B0grNB

Link bu hocam. Evet 6.5" Vergi 260 civarında vermiştim yanılmıyorsam bir de türkçe yükletmeye 250 verdim.

@omurkadir Hocam iyi günlerde kullanın aracın dinamiği demişmiş. Farlar replika mı orjinal mi? Bende 7 var. Bir türlü karar veremiyorum. Tek u yada çift u led mi yoksa J far mı? :)  

7 ise orjinal bulunamıyorsa ki maliyetli ve meşakkatli. İyi bir ürün replika çift u led daha yakışır 

çift j ise 7.5 tampona daha çok uyum sağlıyor

@Tracy299 Hocam sıkıntı şu ki, iyi bir replika çift u led bulmak çok zor.

@omurkadir hocam ön farları nerden aldınız ? Söylerseniz diğer arkadaşlar da çift u lar için danışabilirler diye düşünuyorum. Birde aldığınız çift j de uzunlarda da mercek var mı yoksa sadece kısa da mı mercek var ?

SEM tuning'i aradım az önce. 7.5 kayar led stoplara 2.850 fiyat çekti. Telefonda ne cevap vereceğimi bilemedim..

Geri
Üst Alt