Dinamik Arka Sinyal Lambaları sonrası...(Çift J Led ve diğer eklemelerim)

omurkadir

Katılımcı Üye

İsim
Ömür
Herkese merhaba. Aracıma bazı eklemeleri zaman içerisinde yaptım. Sonuncu da @metinkar beyin sayesinde uyguna kayar led stoplarımızı almak ve taktırmak oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.

Golfüm 7,5 comfort ışık sürüş paketli. Ek olarak Çift j kayar sinyalli ledler, Sıfır Dijon jant lastikler, Carplay teyp ve geri görüş kamerası, GTI pedal seti, siyah ayna kapakları vs. son olarak da Dinamik sinyalli led stoplarımızı taktırmış olduk.

Zamanında highline araç limitimi aştığı için alamamıştım sonradan eklemek kısmet oldu sonucundan da ve her üründen de memnun kaldım açıkçası. 

Eski stoplar led de olsa kayar sinyalliler cidden ayrı bir dünya.

Comfort kullanıcılarına özellikle ön çift j led ve high stopları kesinlikle tavsiye ederim. Aracı çok fazla değiştiriyor.

Herkese iyi sürüşler diliyorum.

IMG_2447.JPEG

File 8.03.2020 20 41 54.jpeg.png

File 8.03.2020 20 42 37.jpeg.png

Cillop gibi olmuş maşallah

Kisalara ampul ne taktiniz

Gece performans videosu var mi?

Valla golf 7.5 comfortlara ön j ve arka ledler yakışıyor. Golf 7 lerde ise ne yazık ki ön ve arka tampon bu eklentilerle uyuşmuyor sırıtıyor. Bir golf 7 comfort sahibi olarak 7.5 highline alana kadar orijinalliğe sadık kalmayı düşünüyorum.

Valla golf 7.5 comfortlara ön j ve arka ledler yakışıyor. Golf 7 lerde ise ne yazık ki ön ve arka tampon bu eklentilerle uyuşmuyor sırıtıyor. Bir golf 7 comfort sahibi olarak 7.5 highline alana kadar orijinalliğe sadık kalmayı düşünüyorum.
Ustad kesinlikle 7.5 daki kadar yakisikli olmuyor

Benim araca o yuzden çakma 7.25 diyorum

@omurkadir hocam maşallah çok güzel olmuş. Güzel günlerde kullanın. Sorması ayıp ne kadara mal size bu dönüşümler?

@Sinan61 çok teşekkür ederim sağolun siz de iyi günlerde kullanın.. toplamda 7bintl gibi rakam hepsi hocam maaliyetim.

@Ahmet Tokmak  golf 7 ye u-led taktirabilirseniz problemleriniz cozulur hocam hem goruntu olarak tek j den daha iyi hemde 7 kasasinin urunu :)

Şahane olmuş. Comf veya midline Plus araçların ön far, arka stop, dijon üçlüsü kaderini değiştiriyor :)

@mustafacagri @Aygun39 @frknyldrm  çok teşekkürler sağolun  (y)

Arka ledler semtuning. Çin üretimi sanırım taiwan yok diye biliyorum. Ancak gayet güzel canlı yanışı da.

7bine aşağı yukarı hepsi dahil. Ön far, kısa, sis led vs. ampülleri ile 3400 civarına geldi arka stopları da 1750tlye aldım.

Dijonları sıfır araçtan çıkma satın alıp hita jant takımını sattım.

Carplay teybi de kendim getirttim aliexpressten.

O nedenle bi nebze uyguna gelmiş oldular.

@omurkadir hocam çıkan stopları ne yaptınız, satmayı düşünüyor musunuz?9

Geri
Üst Alt