Panoramik sanruf

Evet maalesef fitil u Çıta ya presli olduğu için çıta kople değişmesi gerekiyor birkaç sanruf işi yapan a da sordum  aynı  malzeme işçilik dahil 7000 7500 tlf gibi bir fiyat ben arabayı alırken 4500 tl fark vermiştim şaka gibi 

Ufak bir araştırmayla baska bir forumda, 2015 senesinde 1600 civarında masraf ile değişim fiyatı alan olmuş. 

Galiba aranan parça 5G6877059

Arkadaşların da dediği gibi çıkmacılardan bulunup iyi bir usta bulun yaptırılabilir. Ya da sigortadan halloluyorso serviste yapılabilir.

Galiba aranan

@forzaGilles 2017 golf 7.5 Ümraniye avek 
Araç 3 yaşında serviste zubizu kampanyasıyla yedek parça ve işçilikte %15 indirim var.,

Ümraniye Avek alkolü fazla kaçırmış kafayı yemişler., 

Galiba komple mekanizma, sürgü kızakları, fitil vs.. komple değiştirmek istemişler., Müşteri yerse muhabbeti.!! 

Başka bir servisle görüşün ve aracın sadece kauçuk fitili zarar gördü diye özellikle belirtin.

@forzaGilles parça resmî vermişler di bana lazım olan sanırım 14 numara ama 13-14-15 bir işaretlemiş ondan olabilir mi acaba 

056FC39C-F0D0-461A-AFEC-D5FDB53F5AB9.jpeg

@forzaGilles parça resmî vermişler di bana lazım olan sanırım 14 numara ama 13-14-15 bir işaretlemiş ondan olabilir mi acaba 

hayvan kemirmesi olduğu için bunu kasko karşılayabilir araştırın derim.

@ahmet306 Bencede haklısın kasko devreye girebilir. Bir arkadaşın arabasını köpek ısırmıştı :)  Oda kasko ile halletti diye hatırlıyorum

@Kane valla halledemezsem kaskoYa başvuracağım yapacak bir şey yok 

Valla benim araç 9 binde cam tavanı araliyorum çat cut ses geliyor deli oluyor. Sinir bozucu. Sıfır araç böyle ses nasıl gelebiliyor anlamıyorum. 

Geri
Üst Alt