golf 7,5 app connect aktif etmek

palsak

Üye
İsim
Fbpalsak
merhabalar arkadaşlar 2018 highline golfümü servise götürdüm app connect aktif etmelerini istedim benden 1850 tl para istediler.

yokmu bunu daha ucuza yaptırabileceğim bir yer

ayrıca kadran renk ekleme yapabilmem için neler gerekli ve nasıl yapacağım yardımlarınızı bekliyorum...

Merhaba @palsak hocam

Forumda bununla alakalı bir çok konu var, biraz araştırırsanız fazlasıyla ileti bulacaksınız. :)

@palsak hocam instagramda meet garage diye bi sayfa var 750 tl ye açıyorlar. Bilginiz olsun.

@palsak Bu arkadaşlar sürekli geziyolar eğer denk getirirseniz yaptırabilirsiniz.. Bende Ankara'dayım burada yaptılar..

Hocam diyelim ki yaptık servste veya bu arkadaşlara navigasyonu gösterge ekranına  atabiliyor muyuz

Hayır,atamıyorsunuz.

Onun için media cihazını değiştirmeniz gerekli.

Hayır,atamıyorsunuz.

Onun için media cihazını değiştirmeniz gerekli.
AppConnect aktif hale getirdiğiniz vakit;

-Telefonun ekranı otomatikman media ekranında gözüküyor., bu sayede apple maps, google maps ile navigasyonu kullanma imkanına erişiyorsunuz.,

sesli komut, whatsapp, spotify, ibooks ‘tan pdf dosyası görüntüleme vs.. herşeye erişebiliyorsunuz.,

hatta sesli komut mükemmel çalışıyor, istediğiniz yere 2-3 sn’ye de güzargah çiziyor..

@palsak 

Video’yu 9:40 ‘tan sonra izleyin; 

@palsak hocam instagramda meet garage diye bi sayfa var 750 tl ye açıyorlar. Bilginiz olsun.
Hocam ne kadar uygunmuş fiyatı şaşırdım.Bir ara araştırmıştım pek de bir şey bulamamıştım.Ender elektronik 1600 tl istiyor.

Cahilce bir soru olacak belki ama bir fark yoktur herhalde iki uygulama arasında?

Moderatör tarafında düzenlendi:

On 12.04.2020 at 3:10 AM, forzaGilles yazdı:

AppConnect aktif hale getirdiğiniz vakit;

-Telefonun ekranı otomatikman media ekranında gözüküyor., bu sayede apple maps, google maps ile navigasyonu kullanma imkanına erişiyorsunuz.,

sesli komut, whatsapp, spotify, ibooks ‘tan pdf dosyası görüntüleme vs.. herşeye erişebiliyorsunuz.,

hatta sesli komut mükemmel çalışıyor, istediğiniz yere 2-3 sn’ye de güzargah çiziyor..

@palsak 

Video’yu 9:40 ‘tan sonra izleyin; 

Hocam benim sesli komut niye çalışmıyor 

Geri
Üst Alt