Hediye Sonax Glass Polish

İsim
latissimusdorsi
Merhaba, aracin on camini degistirdigim ( ozellikle on camdaki cizikler icin almistim 2019 mayista ama uygulama yapma firsatimizi olmadi) icin kullanmak isteyen arkadasimiz olursa elimdeki sonax cam cilasini hediye etmek isterim, 3/4 dolu olmasi lazim, izmir karsiyaka sonaxtan 230tlye almistim. Maddi beklenti olmadigi icin satmiyorum. En azindan bir ise yarasin.

Uygulama yapmak isteyen adres gonderirse, karsi taraf odemeli gonderebilirim pazartesi gunu. 

279341F8-DCDF-4885-8C3D-35D05E8E3FAA.jpeg

https://www.amazon.com.tr/Sonax-Giderici-Cilası-Renkli-Mililitre/dp/B002NEFRWW

Selam hocam

Ben alabilirim

@HONEY rezerve edildi. Adresinizi gonderin hocam. Gonul ister ki yanina fistikli baklava da koyayim biraz ama 😁🤗 gerci arac yeni de degil

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=11839]HONEY[/mention] rezerve edildi. Adresinizi gonderin hocam. Gonul ister ki yanina fistikli baklava da koyayim biraz ama [emoji16][emoji847] gerci arac yeni de degil
Tesekkur ederim

Artik ıstanbul a gelirseniz fistikli baklavayi ben ısmarlarım

Ozel den bilgileri gönderiyorum

@guvenc hocam, HONEY arkadasimizin eski postlarini incelerseniz ne demek istedigimi anlayacaksiniz 😊 bu hediyeden dolayi degil baklava.xls dosyasi ile ilgili

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu arada yan camda film kaplanirken kazma eleman 2-3 cm falcata çizigi yapmis tirnak girmiyor cizige

Uygulama oncesi ve sonrasi foto çekip ürün bilgilendirmesi yapacagim

Uygulama icin kuzenin garajina gitmem gerekecek İzmit tarafina polisaj makinasi onda var Ürün uygulamasinda önerilen yöntem bu sekildeymis

@guvenc hocam, HONEY arkadasimizin eski postlarini incelerseniz ne demek istedigimi anlayacaksiniz 😊 bu hediyeden dolayi degil baklava.xls dosyasi ile ilgili
Honey Hocamın ismini görünce ,aklıma hemen fıstıklı baklava salatası görseli çağrışım yapıyor. Kendisine şimdiden afiyet olsun

Her zaman ustadim
Gönlü Güzel İnsan ... Teşekkür ederim İstanbul'a geldiğimde inşallah Görüşme Fırsatımız olur da Baklava Yeriz hep birlikte. (y)

Geri
Üst Alt