Dijonlandık

Beklenen o zaten. Sadece görüntü de kalmamalı, yakıt tüketimine etkisi ne olacak bakalım... +0,2-0,3L/100 km beklerim.

Güle güle kullanın.
Deneyimlerimi paylaşacağım. Teşekkür ederim.

hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin bende 15ten 18 durban janta geçme arefesindeyim ama kararsızım yay felan da takmayı düşüyorum bakalım son kararım ne olur durban olmazsa 17 inç dijon almayı düşünüyorum piyasada orijinalleri çok olduğu için
Durbanlarda güzel jantlar. Maaliyeti yüksek ve yay değiştirmek lazım. İyice yükseliyor bütçeme göre en uygun ve orijinal seçmeye çalıştım ben. Bütçeniz neye uygunsa yapın derim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Araç alırken highline aldırmayan hanım, comfortline alınca hayalimdeki jant olan dijon aldırmayan hanım. Ne zaman görsem üzülüyorum. Bu araca en çok yakıştırdığım janttır. Güle güle kullanın.

Hepimiz aynı kaderi paylaşıyoruz hocam :)

@typhoons Hayırlı olsun hocam çok daha şık olmuş araba, ben de bu değişimi yapmayı düşünüyorum, bir sorum olacaktı lyon jantların bijonları dijon jantlar için de kullanılabiliyor mu? Yoksa yeni bijon takımı mı almamız gerekiyor?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Mkaya 

@typhoons Hayırlı olsun hocam çok daha şık olmuş araba, ben de bu değişimi yapmayı düşünüyorum, bir sorum olacaktı lyon jantların bijonları dijon jantlar için de kullanılabiliyor mu? Yoksa yeni bijon takımı mı almamız gerekiyor?
Kullanabiliyoruz hocam sök tak. Şıkta duruyor çok memnunum görüntüden.

Forumda satan arkadaşlar var bakın isterseniz.

Jantın çapıyla alakalı galiba aracımın pati çekmesi ortadan kalktı gaza bastığımda daha çabuk ivmeleriyle yada bendeki hissi böyle.

Geri
Üst Alt