Hangi ST Hangi Bayi? Memnun kaldıklarınızı yazın.

Arkadaşla efsaneyi yazıyorum.

VW Miram Caner Bey ,

Geçen haziranda zam geleceğini duymuştum , bu nedenle mayıs sonu boş beyaz comfortline manuel aracı tüm şehirlerde aramaya başlamıştım.

VW sitesinde , Malatya'da var diye haber aldım.

Aradım , bana "abi cumaya kadar halledelim de zamlı fiyattan alma" dedi.

Önce kaporayı gönderdim , faturayı kestirdim hemen ardından bana whatsapp ile faturayı attı.

Ardından da az sohbet ettik , dedim nasıl geleceğiz malatyaya filan.

Adam ne dedi ?

"Abi ben istanbulda testlim edicem sana arabayı".

bir hafta sonra AVEK'ten testlim aldım aracımı.

7 aydır whatsappımda ekli , ara sıra arar hal hatır sorar , elindeki araçları paylaşır .

İyi adamdır.

Batı Otomotiv / Uşak'dan Sezgin Bey... Ben çok memnun kaldım yaklaşımlarından. Verdiği her sözü tuttuğu gibi eksik ya da yanlış bilgilendirmede de bulunmadı. İyi bir esnaf arkadaş fiyat alacak iseniz  kesinlikle görüşün derim

Olumlu: ANKARA / Eskihisar- Filiz Hanım,

Çok ilgili bir hanım efendi.

Bu yıl iki araç aldık, ikisinde de satış sonrası hangi konuda olursa olsun kendisi çok yardımcı oldu.  :'(

Olumsuz: ANKARA / Doğuş Çankaya-Tüm ST'ler

Hepsini hakkını yemiş gibi oluyorum ama, hepsi çok ilgisiz.

Yine mi müşteri geldi havasında.

Personel az, yaptıkları iş çok, burada yöneticilerin payı büyüktür.

Sizin için büyük bir durum olan sıfır araç almak, onlar için çok basit.

Sizin umut dolu cümlelerinize, keskin cevaplar veriyorlar. ( araç yok, sipariş yok, opsiyon? o da ne)

Ben aracımı plazaya geldikten iki gün sonra almama rağmen, Doğuş-Çankaya'dan alan arkadaşlarım bir hayli beklediler.

Trabzon Bahadır - Mehmet Bey

Hayatımda tanıdığım en düzgün, en kaliteli dört dörtlük insanlardan birisi. Bir satıcı olarak değil bir abi olarak bir arkadaş olarak ilgilenip araç harici birçok konuda da yardımcı oldu. Hala kendisiyle görüşürüz. Sürekli arayıp sorarım kendisini. Sağolsun o da aynı şekilde :) Kesinlikle Bahadıra yolunuz düşerse Mehmet Bey'i ziyaret edin. Ek olarak teknik bir sorun olursa randevu alırken teknik servis bölümünde Murat bey var. Kendisi de çok çok ilgili, işlemleri çok hızlı halleden, güleryüzlü, kibar birisi. 

Olumsuz:

Teknik serviste isim vermeyeceğim fakat tartıştığım, hiç memnun kalmadığım, kendini beğenmiş, ilgisiz ve saygısız bir kişi var. Siz siz olun Murat bey harici teknik servis randevusu almayın. Kaza bela o adama düşerseniz sabrınızı çok iyi sınar :)

yenerhoca dedi:
yazık ya trabzon bahadırdan kimse yok

bir trabzonlu olarak üzüldüm ama asıl üzülmesi gerekenler sanırım vw ve bahadır
Hocam inanın Trabzon bahadıra gidip ST Mehmet beye denk gelen olmamış herhalde :) Bende konuyu biraz geç görünce anca yazma fırsatı bulabildim. Bahadır birkaç sorunlu kişi harici dört dörtlük bir yer.

Ankara etimesgut doğuş oto - Volkan Sarı -Kendisi çok bey efendi biri olup araca ne eklemek isterseniz yardımcı olur.  Şu an sıfır araba  alacak olsam ankarada ilk gideceğim kişidir kendisi.

Ankara Doğuş Çankaya-Tüm ST'ler diyemem  ama içlerinde bir tanesi var ki  beni geçen sene  baya bi üzmüştü hatta araba  almaktan bile vageçecektim velhasılı kelam çankayadaki doğuş otodan araba almak istemem uzakta dahi  olsa etimesguta veya eskihisara gider ordan alırım

İstanbul VW Özön - Dinçer Bey... Gerçekten her konuda yardımcı olan nadir ST'lerden...

Hem kendi, hem de babamın aracını aldığımız İstanbul Kartal Doğuş Oto Erkan Bey, 10 numara bir arkadaş, gayet ilgili, samimi ve içten. VW almak isteyen tüm yakın ve dostlarıma rahatlıkla önerdiğim/önerebileceğim yegane arkadaştır kendisi. Keza bayi müdürü Kuzey Bey'i de es geçersem gerçekten ayıp olur :)

İstanbul (avrupa) Altur Otomotiv, şu an binek araç satış şefi oldu. 2013 de passatımızı almıştık ondan st idi o zaman. Umut bey. Gerçekten çok bilgili ve ilgili. Ee başlarındaki şef iyi olunca st lerde hassas oluyorlar. En ufak şeyi şefe şikayet edin. Umut bey halleder ;)

Antalya Alvin - Mehmet Kıldıran Bey.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ankara Etimesgut - Volkan Sarı

Gerçekten çok ilgili bir arkadaş ve iş takibi konusunda da uzman diyebilirim. En son dün konuştuk bir arkadaşım için 2016 model GOLF 7 hakkında fiyat teklifi aldım, yine çok yardımcı oldu sağolsun. 

Arkadaşlar Çorum ahlatcı da hakan bey var. Kendi aracimi onun sayesinde aldım. Bir ay sonra bacanagima polo aldık yaklaşık 2000 tl ucuz fiyat verdi kahramanmaraş bayisinden. Bizde gene ahlatcı yi tercih ettik tabi. servisteki arkadaşlar danda çok memnunum. Siz siz olun ahlatcı 'dan fiyat almadan araç almayın derim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
İstanbul - Uzay Otomotiv. Satış temsilcisi Binek Kaan Bey.

Hİç biri. Doğuş  cankaya kocaman shwoorum ancak bir tane bile duzgun st yok. Porshce audi seat dahil. Etimesgut da ise bir tek emre var.
Evet hocam, Emre bey'de çok iyi birisi. Ben aracımı almadan önce bir arkadaşım Jetta aldı Emre bey'den. Biz de Emre bey'le görüşmeye gittik ama yoktu sanırım. Volkan bey ilgilendi.

Geri
Üst Alt