Mk7- Halojen Stoptaki görünüm değişikliği

AliAkg

Katılımcı Üye

İsim
Ali Akg
Herkese selamlar, hep düşündüğüm yapmak istediğim şeyin örneğini yanlışlıkla geçen gün bir yerde gördüm.Halojen stoplarda L’lerin ortasındaki nokta olan kısmı adam söndürmüş nasıl yapmış bilemedim. @HONEYhocam ile geçen gün hatta elimle kapatarak keşke böyle olsa çok güzel olur dedim de o gün buldum bu görseli. Bunu nasıl yaparım bilen var mı? Kodlama ile mi olacak? Çünkü sanki L nin de noktanında halojen ampülü tek ampul.Ama öyle olsa bu adam nasıl yaptı derdim.. Bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim 😊

559BFD53-BFF4-4F80-B2F6-107D5A600784.png

6C10D2FF-3D1C-4ED2-B7CB-E87B24029280.png

A1192000-C1DC-4716-8335-6E193482CF6C.png

@muhammedakgunes Adam halojen stoplara farklı bir boyut kazandırmış. Daha çok leon'u andırıyor.

Kardeş benim bildiğim bu stop fabrika çıkış böyle sınırlı sayıda genelde yurtdışında kullanılan stop ama gene araştır ama benim bildiğim böyle 

Kodlamayla olması mümkün değil içinde tek ampül var zaten o şekil içindeki reflektörler sayesinde çıkıyor farları açıp müdahale edilmiş olabilir

Cok guzel bir bilen olmali bunu

Plakadan aracin sahibini bul sor

Elektronik bir müdahaleyle yapılıyor diye hatırlıyorum, kodlama ile değildi. Face'de birisi paylaşmıştı geçen sene sanırım. 

@muhammedakgunes  gayet güzel olmuş. Herkesin söylediği gibi tek ampül var diye biliyorum.  

Nokta olan yere içeriden birşey yapıştırılmış olabilir.

Kodlamayla olması mümkün değil içinde tek ampül var zaten o şekil içindeki reflektörler sayesinde çıkıyor farları açıp müdahale edilmiş olabilir
Bende öyle tahmin ettim zaten hocam, çünkü tek ampul görünüyor ama nassıl yaptıysa efsane olmuş. Ef sa ne arabayı çok değiştirmiş

Geri
Üst Alt