Bu fiyat doğrumu

Ferdi

Üye
İsim
Ferdi
Arkadaşlar herkese merhaba bu trink sat uygulamasında aracı kim alıyor neye gore fiyat veriliyor bilginiz varmı ve benim araç için fiyat sizce uygunmu 

Saygılar 

Screenshot_20200304-223552_Arabam.jpg

Bu verdiğiniz tirink sat değeri değil sanırım, piyasaki ilanlara koyulmuş araçların ortalama yazan değeri.

@Ferdi aynı sitede arabam kaç para eder değil de tirink sat diye bir link var, oraya bilgileri girip telefon numarasını da girdikten sonra size gelen mesajdan görüyorsunuz tirink sat fiyatını, muhtemelen yukarıda vermiş olduğunuz fiyattan 5-10 bin lira daha az çıkacaktır.

@ali_burkay anladım birde öyle deneyim bakalım fiyat ne vercekler 

@Ferdi 8.000 tl gibi bir fiyat düşmüşler. Tahmin edildiği gibi. 

@aydin evet ama karşı karşıya gelindiği zaman bence fiyat değişkenlik gosterir

Birkaç arkadaşım gitti expere fiyat kırmaya çalışıyorlar hata vs arıyorlar aracınıza güveniyorsanız gidin deneyin.

@typhoons aracıma güveniyorum ancak opsiyon acisindanda fiyatı yükselir diye tahmin ediyorum çünkü aracımda fabr isitmali deri koltuk anahtarsız giriş acc kendi kendine park u led ani çarpışma sistemi 8 inç discovry pro 5 sürüş modu ve daha bir çok özellik var sadece biraz zora gircem gibi o yüzden satmayı düşünüyorum eve kentsel dönüşüm gelme ihtimali var

[mention=8145]typhoons[/mention] aracıma güveniyorum ancak opsiyon acisindanda fiyatı yükselir diye tahmin ediyorum çünkü aracımda fabr isitmali deri koltuk anahtarsız giriş acc kendi kendine park u led ani çarpışma sistemi 8 inç discovry pro 5 sürüş modu ve daha bir çok özellik var sadece biraz zora gircem gibi o yüzden satmayı düşünüyorum eve kentsel dönüşüm gelme ihtimali var
Simdiden hayirli olsun yeni eviniz

Bu donamimdaki bir araci sahibinden uzerinden daha yüksek bir fiyata satilir diye düşünüyorum

Zaten trink mirink sat yerler fiyatini öldürecek kafadan 8.000 tl az para değil

@HONEY @typhoons aracıma güveniyorum ancak opsiyon acisindanda fiyatı yükselir diye tahmin ediyorum çünkü aracımda fabr isitmali deri koltuk anahtarsız giriş acc kendi kendine park u led ani çarpışma sistemi 8 inç discovry pro 5 sürüş modu ve daha bir çok özellik var sadece biraz zora gircem gibi o yüzden satmayı düşünüyorum eve kentsel dönüşüm gelme ihtimali var

Geri
Üst Alt