2020 Yeni Audi A3 Sportback Tanıtıldı

@Raban7 2.0tdi 320nm tork üretir ama burada esas konu bu torku sadece 1700-2500 devir arasinda üretir, kiyaslama icin 1.6 tdi 250 torku 3250-4000 devir arasinda üretir,

2.0 tdi cok düsük devirde cok yüksek tork üretir, buda müthis bir cekis gücü demektir, cekici ve kamyonlarda da bu sekildedir, peki bu bizim ne isimize yarar diye sorarsaniz, türk milletinin isine yaramaz ama avrupali golfün arkasina ceki demiri ile neler bagliyor hayal bile edemezsiniz, porsche carrera'nin arkasinda karavan görmüs adamim ben, porscheye bunu yapan golfe-a3'e neler yapmaz

@sertan  arkadas hakli, bildigin katir bu 2.0tdi, bizim ülkede de tutmaz, o yüzden gelmiyor

Ekran Resmi 2020-03-04 02.49.46.png

Ekran Resmi 2020-03-04 02.51.23.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
güzel görünüyor

Şu kapı tasarımı cidden çok hoşuma gitti, keskin hatlara sahip ve güçlü görünse de zarif bir tasarım unsuru da var bence; kapı açma kolunu bir kuğunun kafasına benzettim ilk bakışta. :)

A201918_medium.thumb.jpg-vert.jpg

Havalandırma ızgaraları hariç herşey çok güzel olmuş bence.

araç mükemmel olmuş

ön tampondaki panjur büyük gözüküyor,zamanla gözün alışması gerek.

ses sisteminin kontrol tuşunun yeri iyi olmamış,manuel vites kullananlar orayı hiç kullanamaz,zaten direksiyonda tuş var oraya hiç gerek yok.

On izgara kucuk olmus; daha buyuk olabilirdi :D

Konsol da cok kalabalik. Her yerlerden bir seyler cikmis :D

Sanirsin Voyager 2 :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
araç mükemmel olmuş

ön tampondaki panjur büyük gözüküyor,zamanla gözün alışması gerek.

ses sisteminin kontrol tuşunun yeri iyi olmamış,manuel vites kullananlar orayı hiç kullanamaz,zaten direksiyonda tuş var oraya hiç gerek yok.
Evet, direksiyonda tuşlar mevcut. Vitesin arkasındaki tuşlar, tamamen yolcu için düşünülmüş ince bir detaydır.

A3, golf 8den daha güzel evet,

golf 8 de leondan güzel ona da evet,

Olmak da zorunda,

Yoksa abisi audi nasıl satılacak, ben golfü bilerek bu halde tuttuklarını düşünüyorum istenilse ağzımızı açık bırakacak evi satıp alacak güzellikte de yapılır.

Bence dikkatleri çekmesi gereken nokta yıl olmuş 2020 hala lansman fotolarında manuel vitesin baş köşeyi süslemesi fakat türkiyede yıllardır manuelin satılmaması.

Zevk meselesi tartışılır fakat özellikle iç tasarımda hala 1 serisi benim favorim.

Sonuç benim için hala bmw1>vag grubu c segment

images (2).jpeg

@bf417 Avrupa'da manuel vitesin sevildiği bilinen bir gerçek, ülkemizde manuel satılmamasının sebebi servislerin müşteri bulmakta güçlük çekeceği gerçeğidir, manuel aracı olan kaç kişi garanti dolduktan sonra servise gider ki?

göğüslükte emanet duran bir adet havalandırma ızgarası gördüm sanki :D  

@bf417 Avrupa'da manuel vitesin sevildiği bilinen bir gerçek, ülkemizde manuel satılmamasının sebebi servislerin müşteri bulmakta güçlük çekeceği gerçeğidir, manuel aracı olan kaç kişi garanti dolduktan sonra servise gider ki?
Benim araç manuel. Ben yetkili servis dışı götürmem. Aracı 5 sene kullansan 5 senede 5 kere rutin bakım yaptırsam özel servis ile arasında 500 600 fark olsa 5 sene sonunda  2500 3000  fazla ödesem bir zarar vermez sonraki oluşabilecek iyi niyet garantisini kaybetmekten ve satarken full yetkili servis bakım ve kayıtlı demenin avantajı getirisinden olmamış olursun.

@Alpyaman kaç kişi derken manuel aracı olup servise giden istisna müşteriler hariç demek istedim, büyük bir çoğunluğun gitmediğini kasdettim aslında, manuel candır gerisi heyecan😊

@Alpyaman kaç kişi derken manuel aracı olup servise giden istisna müşteriler hariç demek istedim, büyük bir çoğunluğun gitmediğini kasdettim aslında, manuel candır gerisi heyecan😊
Bazen çok sıkışık trafikte özellikle akşam, dsg olsa diye iç geçirmiyor değilim, dq200 fobim olmasa satıp alacam😬

Geri
Üst Alt