Golf 7’ye 7.5 arka tampon takan var mı?

ycetin

Katılımcı Üye

İsim
Yasin Çetin
Merhaba Arkadaşlar,

Golf 7 aracına komple difüzör dahil arka tampon takan var mı? Görselinin nasıl durduğunu merak ediyorum. 

Hocam aynı birebir uyuyor. Yani 7.5 stop ve 7.5 arka tampon birebir aynısı.

Hocam arkalar tamamen aynı olduğu için Golf 7.5'da nasıl duruşu varsa Golf 7'de de aynı şekilde olur. Golf 7'de normal ve R arka tampon farklıyken Golf 7.5'da ikisi de aynı olması bir avantaj.

@Beratozt hocam ben de 7ye golf 7.5 dinamik LED olmayan comfortline stop takmak istiyorum bı kaç yere sordum soket degısimi ve kablo çekmek gerekli diyor birebir uyar diyen de var kesin bir bilgi bulamadım. Birebir uyar mı tak çalıştır gibi

• Beğen
Tepkiler: SBG
[mention=17842]Beratozt[/mention] hocam ben de 7ye golf 7.5 dinamik LED olmayan comfortline stop takmak istiyorum bı kaç yere sordum soket degısimi ve kablo çekmek gerekli diyor birebir uyar diyen de var kesin bir bilgi bulamadım. Birebir uyar mı tak çalıştır gibi
Sinyal hattı çekilmesine gerek yok bagaj kapağındaki stoplarda sinyal yok çünkü tek yapılması gereken soket değişikliği. Kesin bilgi

@mutlubey17 cevap için sağolun aracı yeni aldım parçalar hakkında çok bilgi sahibi değilim bu soketi herhangi bi elektirikciden temin edebilir miyim veya servisten internette yazdığımda bişi çıkmadı maliyeti ne kadardır

[mention=4155]mutlubey17[/mention] cevap için sağolun aracı yeni aldım parçalar hakkında çok bilgi sahibi değilim bu soketi herhangi bi elektirikciden temin edebilir miyim veya servisten internette yazdığımda bişi çıkmadı maliyeti ne kadardır
Servis sadece soketleri verceğini zannetmem. İstanbulda bu tip işleri yapan yerlerden rica ederseniz onlar size hazırlayacaktır

@AhmetCakmak Teşekkürler. Bu şekilde devam. 7.5 difüzör hoşuma gidiyordu uzun zamandır. Normal 7 tamponuna  sonradan takılan difüzörler çok iyi görünmediği için komple tampon difüzör değiştirdim. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt