Autoking hakkinda

41HU367

Üye
İsim
YLDRM41
Arkadaslar selamlar aracimin marspiyelinde ufak bi ezik var.auto kinge gosterdim hasarsizligi bozmadan kasko uzerinden ucretsiz yapacaklarini soyleyip 25 marta randevu verdiler.1adette boyasiz gocuk duzeltme islemim var.fakat autoking ile ilgili olumsuz yorumlar cok.resimleri ekliyorum.autoking ile ilgili olumlu olumsuz dusunceleri olan arkadaslardan yorumlarinizi paylasirsaniz simdiden tesekkurler

20200227_153826.jpg

Ben RS te yaptırmıştım ( rsservis.com.tr )iki göçük eski aracım da memnun kaldım...  sana yakında vardır muhtemelen ama sorup araştırman lazım...

5E68F980-824C-4408-9ABE-4AAA1E5EA572.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@41HU367 bilindik bir firma. Ancak heryerde çalışan aynı kişi olmadığından iş ustada biter. Yetkili servisler de buna dahil. Umarım içinize sinecek bir iş çıkarırlar.

Ben mini onarım kapsamında bir kaç kez yaptırdım ve hepsinde de iyi sonuç aldım. Ama mevki Antalya...

Duzeltilecek ve boyanacak aracta 2gun kalacakmis.hasar kaydi kesinlikle cikmicak dendi.2yildir bu sekilde kullaniyorum.gozum alisti fakat yaptirmakta istiyorum.gecen yil gittigimde 300tl bi fiyat cikartmislardi.simdi ucret almiyacaklarini soylediler.bende boyle olunca yaptirmaya karar verdim.araci satacak olsam hic elletmem bu sekilde satarim.yorumlarda genel olarak temizlik konularindan sikayet var.bu zamana kadar hic yolum dusmediginden fikir sahibi olmak istedim

@metinkar bu rsde mini onarimmi
@41HU367 aynen tüm kasko şirketleri ile anlaşması var ben istanbulda alturun yanındakine götürüyorum... tabi memnun olmayanda vardır bilemiyorum ama iyice araştır mesela istanbul da şimdi vw avek kendi içinde atölye kurmuş serviste hizmet vermeye başladı...

İzmit autoking berbat. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Tamponda lokal boyalık bir işim vardı onu bile beceremediler doğru düzgün. Çökük sihirbazı güzeldir ancak anlaşmalı değil orası. Belki boyasız düzeltirler. Zor ama.

Araclarimiz degerli 4 yildirkeyifle kullaniyorum.garantim bitti.aracimda manuel olmasina ragmen hala yetkili servise gidiyorum.o yuzdende yanlis bi sey yapmak istemiyorum.

@41HU367 O marşpiyeldeki göçüğü mümkün değil düzeltemezler hocam. göçük konusunda deneyimliyim. dikkat edin boyayıp kandırmasınlar sizi.

autoking e 2 kez aracımı götürdüm. ilkinde lokal boyaydı eh idare eder dedim. ikincisinde çamurluğu lokal boya yapacaklardı sağ tarafını adam girmiş tamponun orta kısmına zımpara yapmış. tamponun orta kısmı mat boyanan yer parlak olarak kaldı. o günden beri bela okuyorum. birde arkadaşım oraya göçük için götürdü ellerine yüzlerine bulamışlar. dışarda 600 tl verip bozdukları yeri düzelttirdik. kesinlikle gitmeyin hocam. ayrıca o bölgedeki göçük mümkün değil düzelmez çünkü o kısımda pütür ve boya var. boya kazınacak düzeltilecek tekrar pütür ve boya yapılacak lokal şekilde.

Onlarda o sekilde yapacaklarini soylediler duzelticez boyayicaz dediler ama dedigim gibi cok fazla olumsuz yorum var

Allianz sigortadan Mini onarım yaptırmak hasar Kaydı çıkarıyormu, bir sonraki yolun kasko bedelını etkılıyormu 

Geri
Üst Alt