Jump to content

AhmetCakmak

Golftutkusu İstanbul buluşması - Ertelenmiştir

Kahvaltılı buluşma tarihi  

37 oy

Bu anket sona ermiştir.
  1. 1. Hangi gün müsaitsiniz? Müsait olduğunuz günleri çoklu olarak da seçebilirsiniz.

• 7 Mart Cumartesi
      11
    • 8 Mart Pazar
      7
    • 14 Mart Cumartesi
      15
    • 15 Mart Pazar
      16

Recommended Posts

2 dakika önce, HONEY yazdı:

Gelsin gelsin kötü bile olsa ben o isi hallederim :)

Moral her zaman öncelikli :)

@HONEY  eyvAllah alçı çıkar ise kesin... 

ben en son vaniköye köye gitmiştim mangal yakmıştık arkadaşlar ile güzel yerler önceden rezervasyon şart...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mangala da okey :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, metinkar yazdı:

ben kesin geliyorum. oğlumun durumu iyi olur ise +1 olacak...

Olmadı Vito kiralar getiririz abi :) İyi olsun da...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cumartesi 12 ye kadar is yerinde oldugum icin en erken 14.00 de ortamda olabilirim yerine gore yani ayrica mangalda cok iyi fikir 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@HONEY hocamin da dedigi gibi, pazar gunu hem gelenlerin aileleriyle olan programlarindan hem de gidilecek mekandaki kalabaliktan dolayi Pazar gunu riskli olabilir. Ben oyumu Cumartesiden yana kullandim. Mekan olarak da Cinaralti cok guzel ama orada rezervasyon durumu yok, haftasonu gruba masa ayarlamak sikinti olabilir. İspark’ta bile yer bulmak zor olabiliyor haftasonu.

Arastirirken denk geldim, Mihrabat Korusu’nda bu tarz etkinlikler yapiliyormus ancak sadece manzarasini biliyorum, mekan olarak bir bilgim yok.

https://mihrabatkorusu.com/etkinlikler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
22 dakika önce, yunusaktas91 yazdı:

@HONEY hocamin da dedigi gibi, pazar gunu hem gelenlerin aileleriyle olan programlarindan hem de gidilecek mekandaki kalabaliktan dolayi Pazar gunu riskli olabilir. Ben oyumu Cumartesiden yana kullandim. Mekan olarak da Cinaralti cok guzel ama orada rezervasyon durumu yok, haftasonu gruba masa ayarlamak sikinti olabilir. İspark’ta bile yer bulmak zor olabiliyor haftasonu.

Arastirirken denk geldim, Mihrabat Korusu’nda bu tarz etkinlikler yapiliyormus ancak sadece manzarasini biliyorum, mekan olarak bir bilgim yok.

https://mihrabatkorusu.com/etkinlikler

Hocam en geç 10 olarak saati belirlersek otopark pek sorun olmaz sanki ama net bir şey demek mümkün değil tabi.

Mihrabat Korusu'nu bilmiyorum ama güzele benziyor,  FSM'ye de yakınmış, yorumları da güzel. Otoparkı da var sanırım, güzel olabilir. 

Kahvaltıya gelecek arkadaşlar açtığımız Whatsapp grubumuza katılım sağlayabilirler.

https://chat.whatsapp.com/JLcdwRbx8vMKF1otxYCCmW

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

Ben istişare ile çıkacak karara uyarım lakin Ümraniye Millet Bahçesini tavsiye ediyorum hala, kafeteryada kahvaltı imkanı var mı onu sormak lazım sadece. Otopark problemi yok ve ücretsiz, arabaların başında da rahat rahat muhabbet edebiliriz. Program uzayıp mangal işine girilirse zaten orası biçilmiş kaftan, tekrar tavsiye ediyorum. :)

53180-millet-bahcesi-acildi-20190803-153759-umraniye-fotogaleri_800x600.thumb.jpeg.2848e08c83a62a4d4a8fca8fa8881859.jpeg53171-millet-bahcesi-acildi-20190803-153706-umraniye-fotogaleri_800x600.thumb.jpeg.ed74cf7ed1afd5e40a9ed0c527fbf976.jpegScreenshot_20191207-213321435_1.thumb.jpg.7316bb28325c5be0535bfe60f2200b61.jpg

tarihinde frknyldrm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aslında Ümraniye Millet bahçesine benimde aklım gitti. Eşim ve kızımla beraber gelip hem doğa havası alıp hemde piknik vari bir görüşme olabilir. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bende gelmek isterdim ama maalesef eşim doğum son haftaya girdiğimiz için bırakıp gelemiyorum o yüzden oyumu da geçen hafta için kullanmıştım. Umarım bir daha ki sefere diyelim.

ancak hala buluşma saati belli değil.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Alpyaman O zaman başka sefer inşallah hocam.

Buluşma saati 10 olur muhtemelen. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arkadaşlar bende gelmek isterdim ama maalesef eşim doğum son haftaya girdiğimiz için bırakıp gelemiyorum o yüzden oyumu da geçen hafta için kullanmıştım. Umarım bir daha ki sefere diyelim.
ancak hala buluşma saati belli değil.
Simdi den hayırlı olsun :)

Baba tatlısı olarak listeye girdin hocam :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, HONEY yazdı:

Simdi den hayırlı olsun :)

Baba tatlısı olarak listeye girdin hocam :)

Birdaha ki buluşmada tatlım ile geleceğim 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 09.03.2020 at 9:27 AM, Kane yazdı:

Arkadaşlar buluşma konusunda müsait olursam inşallah  gelmek istiyorum.

Aslında farklı bir önerim daha var. Daha önce böyle bir organizasyonda bulunmuştum. Hatta başka şehirlerden bile gelen olmuştu. Çocuk esirgeme  kurumlarından  yetkili birisi ile görüşüp hafta sonu için ziyaret edebilirmiyiz diye izin alıp ortaklaşa  pasta, kurabiye ,içecek vs alıp ziyarette bulunmuştuk. O cocukların sevincini halen hatırlıyorum. Araba ile bahçede gezmeleri , müzik açıp oynamaları hep beraber pasta kesilmesi ayrı bir sevinçti .Hem forumda buluşma olur hem de herkesi sevindirmiş oluruz. Böyle bir organizasyon düzenlenirse katılım sayısıda bence çok daha fazla olacaktır. 

Mükemmel bir düşünce hocam tebrikler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Whatsapp grubumuzdaki katılımcılarla tarih 21 Mart Cumartesi olarak belirlenmiştir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun 😂

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlısı olsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fotoğraf bekleyeceğiz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 11.03.2020 at 12:33 AM, SCC yazdı:

Fotoğraf bekleyeceğiz :)

Maalesef bekleyemeyeceğiz. Virüsün yayılma hızına baktığımızda etkinliğin ertelenmesi üyelerimiz ve aileleri için daha sağlıklı olacak gibi görünüyor...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Malum virüs dolayısıyla 21 Mart cumartesi günü yapılması planlanan kahvaltımız ertelenmiştir. Mümkün oldukça toplu alanlara girmemekte fayda var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...