Jump to content

AhmetCakmak

Golftutkusu İstanbul buluşması - Ertelenmiştir

Kahvaltılı buluşma tarihi  

37 oy

Bu anket sona ermiştir.
  1. 1. Hangi gün müsaitsiniz? Müsait olduğunuz günleri çoklu olarak da seçebilirsiniz.

• 7 Mart Cumartesi
      11
    • 8 Mart Pazar
      7
    • 14 Mart Cumartesi
      15
    • 15 Mart Pazar
      16

Recommended Posts

Değerli Golftutkusu dostları, 

Küçük çaplı İstanbul buluşması  için saat ve mekanı ayarlayıp ona göre öncesinden rezervasyon yapabiliriz.

MALUM VİRÜS DOLAYISIYLA KAHVALTI YENİ BİR TARİH BELİRLENENE KADAR ERTELENMİŞTİR.

//// KAHVALTI TARİHİ 21 MART CUMARTESİ OLARAK BELİRLENMİŞTİR. 

//// Kahvaltıya katılacaklar açtığımız Whatsapp grubuna katılabilirler

https://chat.whatsapp.com/JLcdwRbx8vMKF1otxYCCmW

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tapatalk da anket gozukmuyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, HONEY yazdı:

Tapatalk da anket gozukmuyor

Evet abi Tapatalk desteklemiyor, siteden olur sadece.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)
22 dakika önce, AhmetCakmak yazdı:

Değerli Golftutkusu dostları, 

Küçük çaplı İstanbul buluşması  için saat ve mekanı ayarlayıp ona göre öncesinden rezervasyon yapabiliriz.

Ankette herkes kendine uygun zamanı seçebilir. Sonrasında da mekanı konu içerisinde belirleriz.

Müsait olduğunuz günleri çoklu olarak da seçebilirsiniz.

Yalnızca büyük ihtimalle katılacak olanlar oylama yaparsa seviniriz.

@AhmetCakmak hayırlı olsun... aynen katılımı kesin olacaklar oylama yaparsa güzel olur...

tarihinde metinkar tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İstanbul dışında ikamet edip de gelemeyenler ne yapacak??:'(

tarihinde guvenc tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

8 Mart zor Gibi :rolleyes: 

özellikle Evli olanlara :):)

KAdınlar Günü , atlamayın o kısmı beyler sıkıntı yaşarsınız sonra :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
57 dakika önce, guvenc yazdı:

İstanbul dışında ikamet edip de gelemeyenler ne yapacak??:'(

Şehrinizdeki arkadaşların grupları varsa katılıp bir şeyler düzenleyebilirsiniz hocam :) Daha sonra İstanbul'a gelirseniz görüşürüz inşallah.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben doğal olarak oy kullanmadım / misafir katılımcıyım sonucta ....etki etmeyim ankete

Ancak hava durumu böyle organizasyonlarda kilit roldedir.

8 mart yada 15 mart ?

Kuleden buluşma alanına  iniş izni almanızı öneririm...

Aksi takdirde Lodos yağmur çamur ? 

Pisti Pas geçmek farz olur çoğu golfe

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, Savatage yazdı:

Ben doğal olarak oy kullanmadım / misafir katılımcıyım sonucta ....etki etmeyim ankete

8 mart yada 15 mart ?

Havalar güzel hocam, bugün de baya güzeldi. Çok kötü olursa da erteleriz sonraki haftaya. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Haftasonu trafiğinde araba sürmeyi tercih etmem.  Toplu taşımaya yakın olursa süper olur benim için 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
21 saat önce, Savatage yazdı:

8 mart yada 15 mart ?

@Savatage  ben fatihte çalışıyorum, bu bölgeye yakınsan yada en azında yakın bir yere gelirsen seni aldırayım bir kahve içelim yemek yiyelim hemde tanışmış oluruz seni Ankara ya boş yollamak istemem...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@metinkarHocam bostancı tarafında olucam 3-4 gün cumadan /pazartesi ye....malum trafik korkusu genelde hep demir atarım istanbulda arabayı bağlarım kazığa)   

Ama bir karşıya geçersem ararım tabi 

tarihinde Savatage tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu tarihlerde Istanbul'da olacağım fakat Golf Samsun'da olacak :( Tanışmak güzel olurdu. Size şimdiden baklavalı, kadayıflı, burmalı iyi eğlenceler :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Istadlar anket sonucu 15 mart olarak sonuclanmis gorunuyor.Eger 15 martta yapilacalsa bulusma, neresi olacak hakkinda istisare yapalim mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar buluşma konusunda müsait olursam inşallah  gelmek istiyorum.

Aslında farklı bir önerim daha var. Daha önce böyle bir organizasyonda bulunmuştum. Hatta başka şehirlerden bile gelen olmuştu. Çocuk esirgeme  kurumlarından  yetkili birisi ile görüşüp hafta sonu için ziyaret edebilirmiyiz diye izin alıp ortaklaşa  pasta, kurabiye ,içecek vs alıp ziyarette bulunmuştuk. O cocukların sevincini halen hatırlıyorum. Araba ile bahçede gezmeleri , müzik açıp oynamaları hep beraber pasta kesilmesi ayrı bir sevinçti .Hem forumda buluşma olur hem de herkesi sevindirmiş oluruz. Böyle bir organizasyon düzenlenirse katılım sayısıda bence çok daha fazla olacaktır. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, Kane yazdı:

Aslında farklı bir önerim daha var. Daha önce böyle bir organizasyonda bulunmuştum. Hatta başka şehirlerden bile gelen olmuştu. Çocuk esirgeme  kurumlarından  yetkili birisi ile görüşüp hafta sonu için ziyaret edebilirmiyiz diye izin alıp ortaklaşa  pasta, kurabiye ,içecek vs alıp ziyarette bulunmuştuk. O cocukların sevincini halen hatırlıyorum. Araba ile bahçede gezmeleri , müzik açıp oynamaları hep beraber pasta kesilmesi ayrı bir sevinçti .Hem forumda buluşma olur hem de herkesi sevindirmiş oluruz. Böyle bir organizasyon düzenlenirse katılım sayısıda bence çok daha fazla olacaktır. 

çok iyi bir düşünce sizi ince düşünceniz dolayı tebrik ediyorum 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Pazar günü iş öncesine denk geldiği için aslında cumartesi yapmanın taraftarıyım ama herkes pazar uygundur diyorsa 15 Mart Pazar günü veya 21 Mart Cumartesi günü yapabiliriz. Önce günü net belirleyelim.

Mekan olarak ise Avrupa-Anadolu ortası olarak Çengelköy uygun gibi. Daha önce de pek çok kez orada buluşma düzenlenmişti.

Mekanların olduğu yerde büyük bir ispark var. Oraya araçları koyup 1-2 dk mesafedeki mekanlardan birisine geçeriz.

Köprüye yaklaşık 3 km uzaklıkta. Çengelköy'de bildiğiniz mekan varsa önceden rezervasyon yapalım tahmini kişi sayısını belirleyip.

Çengelköy Erbap veya Sütiş sevdiğim mekanlardır. Önerilerinizi alabiliriz. 

@Erman @muhammedakgunes @Fatihx @Negatiwe @Balistique @alemdar @ismail_32 @Cem @UmutAsar @Nfk @mbonat @olcayonart @Iceman @frknyldrm @yunusaktas91 @Kane @berko23 

Bu arada Whatsapp grubuna bekliyoruz gelecekleri. Oradan devam ederiz.

https://chat.whatsapp.com/JLcdwRbx8vMKF1otxYCCmW

cengelkoy_110488.jpg image.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

+1 hepsi uyar :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, Kane yazdı:

Bu güzel düşünceniz için tebrik ederim. İlerleyen buluşmalarda Darülaceze veya esirgeme kurumu ziyaret planlarımız vardı. Gerçekleştireceğiz inşallah. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben kesin geliyorum. oğlumun durumu iyi olur ise +1 olacak...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şu cengelkoy de disardan yiyecekleri goturup gidilen çay bahcesi de olabilir :)

Ara sokaktaki tas firindan simit alip birde eski kaşar nutella bol çay :) favori menüm :)

He açık büfe derseniz de ona da uyar ama kuş sütü eksik olmamali canim sikilir :)

Bana hergun uyarda pazar günü aileler de genelde disarda kahvaltı tercih ettiginden tiklim tiklim olabilir her yer özellikle cengelkoy

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ben kesin geliyorum. oğlumun durumu iyi olur ise +1 olacak...
Gelsin gelsin kötü bile olsa ben o isi hallederim :)

Moral her zaman öncelikli :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, HONEY yazdı:

Şu cengelkoy de disardan yiyecekleri goturup gidilen çay bahcesi de olabilir :)

Ara sokaktaki tas firindan simit alip birde eski kaşar nutella bol çay :) favori menüm :)

He açık büfe derseniz de ona da uyar ama kuş sütü eksik olmamali canim sikilir :)

Bana hergun uyarda pazar günü aileler de genelde disarda kahvaltı tercih ettiginden tiklim tiklim olabilir her yer özellikle cengelkoy

Tarihi Çınaraltı :like:

Pazar günü için dediklerinize hak verdim okuyunca, çok yönlü düşünmek önemli.

Lakin en kötü karar kararsızlıktan iyidir, buluşamamaktansa pazar günü buluşmak daha iyi. :)

tarihinde frknyldrm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...