Golf 7 vag com problemi

cenkjk

Yeni Üye
İsim
Cenk
Merhablar 2013 model marka golf 7 aracim var . Cinden vag com kablosu aldim hex2 18.9 surumu. Daha once kablo calisiyordu ama simdi okuma yapior ancak coding kismindan hangi bolumden ne degistirirsen degistireyim olmuyor . No rod file hatasi veriyor alt kisimda beta version falan yazior vw37 hatasi verioyor . Az cok okusum arastirdim ama emin olamadim acaba ben farkinda olmadan kablo ile ilgili guncellme yapip kabloyumu kullanilmaz hale getirdim . Daha once arabanin komple codinglerini bozmustum hepsini duselttim 2 gun kullansim simdi kabloda tik yok hata kodlarini okuyor duzeltiyor sadece o kadar . Resim ornektir ama hata mesaji bu tarzdadir 

IMG_20200301_183933.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaslar 1 martdan beridir yardim eden yokmu 🤣

Programı kaldırıp tekrar yüklemeyi dene istersen. Sanki ROD dosyalarını bulamıyor.

Bir cok yazilim denedim hic biri ise yaramiyor anlamadim gitti acaba mprog ile kobloyu kodalayan bir arkadas bulabilirmiyim bir seyler denedim ama yine basarisiz oldum

Birde arkadaslar elinde 2013 uyumlu vag cok kablosu olan ve kullanmayan orjinal varsa satin da alabilirim

Geri
Üst Alt