Hiç araba bilgim olmadan golf 7.5

Oznayd

Yeni Üye
İsim
Kml
Arkadaşlar hiç araba bilgim yoktur ama bugun Golf 1.5 TSI ACT 150 PS Highline DSG 2020 almak için sipariş verdim Nisan başı gibi teslim edecekler iyi mi ettim kötü mü bilemedim 

Sabahtan beri forumunuzdayım öğreniyorum yavaş yavaş 

Renk konusunda hala karar veremedim kırmızı mı beyaz mı ( formu beyaz olarak doldurduk ama değiştire bilecekler ini söylediler 

Umarım sizin gibi herşey yolunda gider 

Arkadaşlar hiç araba bilgim yoktur ama bugun Golf 1.5 TSI ACT 150 PS Highline DSG 2020 almak için sipariş verdim Nisan başı gibi teslim edecekler iyi mi ettim kötü mü bilemedim 
Renk konusunda hala karar veremedim kırmızı mı beyaz mı ( formu beyaz olarak doldurduk ama değiştire bilecekler ini söylediler 
Öncelikle hayırlı olsun. Sipariş verdiğiniz aracın diğer opsiyonlarını bilmiyorum ama pişman olmayacağınız bir araçtır. Aynı zamanda daha sonra da birçok donanımı sonradan takabilir yada taktırabilirsiniz. Benim tavsiyem acc, sunroof, keyless, 18 jant opsiyon olarak almanız olur.

Bende 1.4 150 act dsg kullanıcısıyım. Tsi motor ve dsg şanzuman inanılmaz bir ikilidir ki göreceksiniz. Kazasız sürüşler dilerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ekstra Donanımlarla beraber ne kadar fiyat istediler hocam arabaya?

Öncelikle hayırlı olsun. Sipariş verdiğiniz aracın diğer opsiyonlarını bilmiyorum ama pişman olmayacağınız bir araçtır. Aynı zamanda daha sonra da birçok donanımı sonradan takabilir yada taktırabilirsiniz. Benim tavsiyem acc, sunroof, keyless, 18 jant opsiyon olarak almanız olur.

Bende 1.4 150 act dsg kullanıcısıyım. Tsi motor ve dsg şanzuman inanılmaz bir ikilidir ki göreceksiniz. Kazasız sürüşler dilerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Acc hız sabitleyici sanırım var bu özellik 

sunroof tavandaki cam ise oda var hocam ama keyless e baktım İnternet o yok diye biliyorum 

Artık sıfır araçta kötü seçim yok :) 2.el fiyatlarına da bakınca her türlü makul kalıyor. 

Kırmızı dedikleri kiremit kırmızıdır muhtemelen, eğer ben takıntılıyımdır temizlemeden duramam diyorsanız kiremit kırmızı güzel bir renk olduğu için sizi yorabilir :) Beyaz ise standart artık. Ben siyah-beyaz uyumunu sevdiğim için beyaz aracı seçerdim şahsen.

Yeni siparişlerde özel opsiyonlu araçlar bulmak epey zor, muhtemelen aracınız sunroof dışında geri görüş ve kış pakete sahip olarak gelecektir. Kış paket standart oldu gelenlerde.  Araç belliyse satış temsilcisinden teklif formunu rica edebilirsiniz.

Çok iyi yapmışsın bu aracı almakla. Tarih itibarıyla az kaldı aracını almaya herhalde. Kesinlikle pişman olmazsın. Araban geldiği zaman fotoğrafını bekleriz :)

Öncelikle hayırlı olsun. Ben beyaz renk kullanıcısı olduğum için beyaz derim ama beyaza buzdolabı muamelesi yapan birçok arkadaş var.

opsiyon olarak olması gerekenler yok ise ve bütçeniz varsa

R line (iç dış),cam tavan, çift J far, ACC, Appconnect, Sürüş Mod, Line asisst, Side asist, PLA ( otomatik park yardım)

Arkadasta dogus kurbani olmus olabilir, arayip sizin araci o fiyata veremeyiz zam geldi diyip hooop bir galeriye satmis olabilirler, dogusun kapisina yanasmamak lazim kendini duzeltmeden.

@ZITIPAŞA 

10 gün kadar önce bu konuda Doğuş ile görüştüm. Kendilerinin de bu konudan muzdarip olduklarını, cok sayida sikayet aldiklarini ama yasal olarak herhangi bir engel olmadığı için ellerinin kollarinin bagli olduğunu söylediler. Tedbir olarak bu tarz al/sat yapilan araclari tespit edip o şahıslara birdaha satış yapılmaması politikasini izleyeceklerini söylediler. Tabi ne kadar samimiler ya da bu yöntem ne kadar etkili olur bilmiyorum 🤷🏼‍♂️ 

Hayırlı olsun hocam. fiyat yazmamışsınız bilgilendirir misiniz bizi?

@Hsmpsn  yalan hocam, adamlar bilerek haber veriyor galerilere adamlar daha banttan inmeden satiyorlar, sahibindende rahat 70 tane 0 km golf en az 10 tane 0 km passat ve t roc var, daha bunun audisini saymiyorum, skoda da ayni bu vag grubunda bir tuhaflik var

hayırlı olsun güzel seçim bende 1.4 tsi dsg highline cam tavan kullanıcısıyım sizin araç 150 hp mükemmel bir performans a hazır olun cam tavan araca ferahlık veren çok güzel bir opsiyon dilerseniz ilerde daha çok retrofit yapılır acc line asist sürüş mod 360 derece kamera gibi ben hem tdi dsg hemde tsi dsg kullanmış biri olarak tsi ve dsg nin uyumunu daha iyi buluyorum kırmızı güzel ama zor bir renk daha önceki golfüm beyazdı 2 hafta yıkamasam bile kir göstermezdi hoş tuninsten gri de öyle ama siyah tam bir kabus yıkandıktan bir saat sonra toz birikiyor tavsiyem aracı almadan boya ve koltuk koruma yaptırın kim bilir belki bir gün bende 0 km araç alabilirim sizin adınıza çok sevindim tekrar tekrar hayırlı olsun 

Geri
Üst Alt