Ey, bu topraklar için toprağa düşmüş asker!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Furkan

Moderatör
İsim
Furkan
b1e9a450ada67ad2ae9330e3e1c10fd3.png

​

Ey, bu topraklar için toprağa düşmüş asker!
Gökten ecdâd inerek öpse o pâk alnı değer.
Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor Tevhîd'i...
Bedr'in arslanları ancak, bu kadar şanlı idi.
Sana dar gelmeyecek makberi kimler kazsın?
"Gömelim gel seni târîhe" desem, sığmazsın...

​

Vatan için, bayrak için, namus için can veren kahraman Mehmetçiklerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz, başımız sağolsun.

Başımız sağolsun...

Muhtemelen videolar bu yasaklar kalkınca çıkacaktır öyle böyle değil arkadaşlar öyle böyle değil...

Canım çoook sıkkın

Ben yürek yangını hissediyorum

Ateşin düştüğü yeri düşünemiyorum bile Allah sabır versin

Başımız sağolsun

Şehit sayısı 33 diye açıklandı fakat bölgede bulunan arkadaşlardan aldığımız bilgilerde hastanelerde yerlerin kalmadığı, gece 18,30 sularında corona virüsü şüphesi için Mersin şehir hastanesinin komple açıldığı haberini aldık, ama anlaşılıyor ki açılma sebebi, virüs değil. Hatay bölgesindeki bütün hastanelerin önlerinde kan vermek için uzun uzun kuyruklar oluşmuş. ama ne yazık ki Vali beyin açıklaması kana ihtiyaç yoktur yönündeydi. 

başımız sağolsun evlere ateş düştü yüreğimiz yangın yeri eleştirecek çok şey var ama yas var ölüm var ülkemizin başı sağolsun 

Başımız sağolsun. Ateş düştüğü yeri yakarmış. Ailelerine sabır sağlık versin Allah. Bu duruma sebebiyet verenleri de Allah bilgidiği gibi yapsın.

Misilleme??

Sivrisinek degil ki bu sabaha kadar ızdırap veren mahlukatlara gün aydınlanmaya yakın ışıkları yakıp elde terlik misliyle karşılık ver duvara yapıştır...

Evlat gitmiş bi daha dönmemek üzere !

8 misli karşılıkla da dönmez!

Bu ülkenin evladı bitmeyeceği için içimiz rahat! 

Vatan zaten sağ olacak onun başka ihtimali yokta ....

Giden geri gelmiyor ....acı durum bu 

bugün bir video gördüm üzerine herhangi bir şey isabet etmeyen askeri araçların inanılmaz şekilde basınçtan lastikleri parçalanmış heryer kan vs şehit sayımız çok fazla deniyor ya arkadaş ne misillemesi gir dümdüz et yaşayan canlı kalmasın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt