Jump to content

Recommended Posts

Araci satmasam bu gun almistim. Bu jantlar icin dijon aramayi birakmistim. Kismet degilmis hayirlisi olsun👍🏻

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba hayırlı satışlar sadece lastiğe ne istiyorsun 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Haktan jant lastik takım olarak satılık ayrı ayrı satmayı düşünmüyorum hocam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Jant - Lastik istediğim rakama 4.000 TL ye satılmıştır ilgilenenlere teşekkür ediyorum herkese hayırlı satışlar keyifli forumlar :) ☺️

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Berkan sabreden Derviş muradına ermiş.. izlediğiniz yol doğru olandı hocam. :like:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

Öyle 2600-2900 arası 

Dijon Jant +lastik  zaten hayal ürünü ilanları kapsıyor. (Sarısite)

Jantta göze batan façalar iceren ....... Lastiği +3 yılı tamamlamış (yılda 15 binden 3 yılı tamamlamış lastigin 1 yıl ömrü kalmıstır...kimse 1 yıl kullanacağı lastige 2. Elde para vermez) yani dot 2017 yi gördüğünüz anda lastiğin optimal verimli 1 yılı kaldığı asikar

4000 e hayırlı olsun..

Ama ben yine de diyorum ki 

Ederi gideri max  3600-3700 dü 

Hayırlı olsun 

tarihinde Savatage tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet güzel fiyata gitmiş hocam, hayırlı olsun :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Nfk 4 ün altına yazık olurdu sıfır jant lastik inat ettim bekledim değdii :) teşekkürler hocam ✌️
yakında air süspansiyon hayırlı olsun dicez :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Savatage 3800 ü bile reddettim :) benim gözümde dip fiyatı 4 dü biraz bekledik ama değdi sonuçta sıfır ürün kullanılmamış :) teşekkürler 👍✌️

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Berkan hayırlı olsun sürekli aklımdaydı gitmesi iyi olmuş bir kaç hafta daha dursa alabilirdim :) tekrar hayırlı olsun air süspansiyon derken tam olarak neyi kast ediyorsunuz ? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Berkan air yerine yay tercih etseniz hocam. Satarken airli araçlar pek masum gelmiyor alıcı kişilere + tavsiye de edilmiyor 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun, alana da satana da. Sağlam bir fırsat ürünüydü, ben farları yeni değiştim, olmasaydı ne kaa güzel olurdu. Ne yapalım kısmet artık. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@e2e havalı süspansiyon aracı kumandadan indirip kaldırma anlık olarak..  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Nfk yavaş yavaş o kafadan çıkıyorum air için vericeğim parayla aracın ses sisteminde ufak bi değişikliğe gidiyorum ve gti tampon koyup (gti detayları GTD olarak değiştirip) ülkemizde pek görülmeyen bütün dizellerin gti mış gibi gezindiği yerde GTD detaylarını yollara aktarmayı planlıyorum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Kemal007
      Herkese selamlar sonunda şu 15 inç jantlardan kurtuluyorum ama acil jant lazım  @HONEY hocam gibi ben de dijonculardanım ama o kadar para veremem veren olursa da alırız uyguna orası ayrı 😉dover jant yorumlarınızı bekliyorum çünkü ancak kendi jantımı satınca onu alabilirim. Saygılar herkese
    • Yazan: emany
      Merhabalar,
      Aracımı hayırlı bir işten dolayı satıyorum. İlgilenenler ile konuşabiliriz. Alıcısına şimdiden hayırlısı olsun.
      Buradan veya aşağıdaki linkteki telefon numarasından ulaşabilirsiniz.
      https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-izmir-den-sami-sezer-e-opsiyonlanmistir-830249240/detay/
      ARAÇ BİLGİLERİ
      Genel bilgiler:  
      Aracım 1.4 TSI 2015 model olup en full olan Highline pakete ilave opsiyon olarak “Panaromik Cam Tavan (Sunroof)” bulunmaktadır. Manuel vitestir.
      Aracın 2. sahibiyim. Aracı 1 yaşındayken 8000 km’de almıştım. Şu anda 48*** km'dedir. Her yıl bakımları km’si dolmadan yaptırılmıştır. Stepne hiç kullanılmamıştır. Aracın orijinal jantları ile aynı 17 inc dijon jant stepne mevcuttur. Tertemizdir. Yedek anahtarı ve kitapçıkları mevcuttur. Muayene Mart ayında yapılmış ve kusursuz geçmiştir.
      Yakın zamanda detaylı iç temizlik yapılmıştır. İçinde sigara içilmemiştir. Çalışmayan aksamı yoktur. Araç 2015’de Doğuş otodan alınırken folyo koruma (kaput, kapı eşikleri, bagaj eşiği, yan aynalar) yapılmıştır. Detaylı iç temizlik yapılırken folyo koruma işlevini yitirdiğinden söktürülmüştür. 
      Aracın 2 küçük kazası bulunmaktadır. Biri sol arka çamurluktadır. AVM kapalı otoparkında kolona sürtülmüştür. Kaskodan yapılmıştır. Düzeltilip sol arka çamurluk ve sol arka kapının yarısı boyanmıştır. Bundan dolayı 1400 TL tramer çıkmaktadır. İkinci kazası da sağ arka çamurluktadır. Boyasız göçük düzeltme ile yapılmıştır. Harici hatasızdır. Kaza resimleri mevcuttur. Zaten küçük kazalar olduğunu göreceksiniz.
      Boya ve değişen:  Sol arka çamurluk ve sol arka kapı (lokal) boyalı
      Fiyat: 157.900 TL
      FOTOĞRAFLAR:

• Yazan: Gg1522
      golf 7 2014 model araçtan çıkma orjinal panjur sorunsuzdur 150 tl vereceğim

• Yazan: Ender
      Ürün Adı:  Mileston 225 /40/18 Kışlık LAstik Takımı
      Detaylar: Petlas ürünü Milseton Marka 2019 49 Hafta üretimidir. Şubat 2020 de takılıp birkaç Hafta , Uzun yolda 2000 2500 km Kullanılmıştır. Yenisiyle eşdeğer ürün niteliğinde olup Kesinlikle Patlak Yirtik ezik delik işlem vb söz konusu değildir.Yanında 20adet bijonlarda hediyemdir Alıcısına Hayırlı Olsun.
      Fiyat:  1100 TL
      https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-225-40-18-kislik-lastik-takimi-818348249/detay/
      Fotoğraf:  

• Yazan: Aliiii
      Ürün Adı:  Dijon 17" Jant ve Hankook Ventus Prime 2 Lastik takımı
      Detaylar:  Aracı aldığımızda bizden önceki sahibi almıştı jant ve lastikleri. Biz 18" Arıcıoğlu Durban jant ve lastik alacağız o yüzden satıyoruz. Üzerindeki lastikler 30 Nisan 2019 yılında 1560 TL'ye alınmış, faturası mevcut ve alıcıya teslim edilecek. Lastikler sadece 8000 km yaptı. Lot tarihleri ikisi için 7/18 diğer ikisi için 10/18. O zaman bu şekilde varmış sanırım lastikcinin elinde. Jantların zaten replikası yok, gayet iyi durumda. birinin üzerinde kılcal çizik diğerinin kenarında ufak bir çizik var aldığımızda vardı. Fotoğrafları olabildiğince detaylı çekmeye çalıştım alacak olan arkadaşın aklı kalmasın diye. Biz jant lastik alacağız Arıcıoğlundan, orada kredi kartına taksit yapıyorlar. Biz jantları taktırırken, alacak olan kişi oradan kredi kartına 9 takside kadar geçirebilir (banka farkedermi bilmiyorum sormak lazım yada tecrübe eden var ise yazabilir). Alana şimdiden hayırlı olsun, umarım alan kişide bizim kadar titizlikle bakar jantlara.  
      Fiyat:  3600 TL
      Fotoğraf:  

• Yeni Oluştur...