Jump to content

Recommended Posts

Oluşturuldu: (düzenlendi)

Ürün Adı:  DİJON JANT. HANKOOK LASTİK

Detaylar:  jant lastik gayet iyi durumdadır, vuruk kırık çıkık çizik hiç birşey yoktur 6.000 km yol yapılmıştır yani kullanılmamış bile denebilir.Sıfırdan tek farkı 6.000 km yol yapmış olmasıdır..hankook 225/45/17 

Fiyat:  4000

Fotoğraf:  

F755A9FD-F6D6-4977-B245-606BD1CB0602.jpeg

B884BDD3-AF0B-4FCF-AF37-5C9BBBAC1BE3.jpeg

1EB44C48-6A28-4F46-8043-3C584F86E8B6.jpeg

80CA1A3F-D5EF-4100-AE77-1D409246A4C6.jpeg

54E17E00-A04D-496A-9D6B-B73F41F5C7D6.jpeg

tarihinde Berkan tarafından düzenlendi
Detay ekledim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar kardeşim. Jantlar ve lastikler oldukça güzel görünüyor. Yaklaşık 2 haftadır dijon jant+lastik arıyordum. 2 gün önce senin jant+lastik temizliğinde aldım. Dijon'u bile bilir. Benim arabanın resmen kaderi değişti. :)

golf7.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@ycetin hayırlı olsun ustam arabanın kaderi değişmiş gerçekten :) ben 18” HRE jant koydum arabaya birde sıfır good year f1 asym5 lastik koydum şimdi araba leylek gibi 😂 acil basmam lazım arabayı coil mi air mi arada kaldım karar verdiğimde yani araba bittiğinde aracın tamamen resmini paylaşırım şimdilik bu jant arabayı basınca olabilecekleri anlatıyor aslında :))

9F70D0DF-A227-4A47-8960-4784B65F39AD.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@ycetin @ycetin @ycetin hocam dijonlar arabayı baya değiştirmiş kaçparaya geldi bende alıcam büyük ihtimalle 18 e geçiş düşünüyordum ama sarı sitede 18 satanların çoğu 17 jantla takas olur diye açıklamada bulunmuş ondan dolayı birde yürürü bozar diye niyetim 17

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Sinanmiray Hocam merhaba, 18 jant özellikle konfor anlamında malum Türkiye şartlarında aracı olumsuz anlamda etkilemektedir. Ayrıca eğer jant inc’inizi bilmemekle birlikte 16inc den 18 inc e geçeceğinizi düşünürsek bu sefer aracın yaylarını değiştirmeniz gerekir. Ben 16inc dover janttan 17inc dijon janta yay vs. değiştirmeden diğer geçtim. Konfor anlamında acayip bir farklılık söz konusu olmadı. Benim aldığım dijon jant + lastik @Berkan arkadaşımızın jant ve lastiğine yakın temizlikte idi. Açıkcası arkadaşımız ideal bir fiyat yazmış. Benim aldıklarımda fiyat olarak bu seviyede. Daha düşük fiyata bulmanız mümkün ancak gerek jant gerekse bu seviye bir lastik bulmanız pek mümkün görünmüyor. Genelde fiyatın arkadaşımızın vermiş olduğu fiyattan 750-1000 tl arasında daha düşüğünü bulmanız mümkün. Ancak geneli yarı ömründen fazlasını yitirmiş lastikler oluyor. Bugün 4 lastik almaya kalksanız minimum maliyeti en az 2bin tl olacaktır. Eğer ben almamış olsam arkadaşımızın jant ve şastiklerine kesinlikle talip olurdum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kardeşim doğru söylüosun burda forumda satan arkadaşlardan almak daha garanti bi kaç lastikçide buldum lastiklerde yeni tarihli biri mıchelin lastiği var birinde bristone var tarihlerde yeni biri 3100 diyo pazarlık yapılır azda olsa diğeri 3200 jantlarda çiziksiz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@ycetin ürün nerdeyse hiç kullanılmamış kıvamda olduğu için bu fiyat gayet normal bencede bu temizlikte bulunmasıda zor lastikler zaten 2019 hankook sıfır dan farkı fiyatı diyebiliriz :)) iyi mal iyi fiyat 👍👍

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@KaiZeN kral güzel yazmışsın. Herkesin malı kendine göre değerlidir. @Berkan kardeşe biraz ayıp edilmiş. Bence fiyat ideal. Millet ne jantlara ne paralar yazıyor. Benim görüşüm 200-400 fazla olsun güvenilir insandan ürün alayım. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@KaiZeN eksik olma. görüpte sessiz kalmamayı tercih etmen güzel hareket teşekkkürler 👍👍🤙😎

@ycetin katılıyorum güvenilir sağlam satıcı önemli malın arkasında durucak.. sıfırdan farksız sattığım jant lastik hertürlü arkasındayım ürünlerin.. keyif işi pahalı diye söylemiştim burda tekrar altını çiziyorum ✌️✌️

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Berkan kardeş fiyatın iyi düşme çok darda kalırsan düşersin.

lastik jant ayrı satabilirsinde. Bende 18 janta araç 5000 km de iken geçtim. 2000 km si fabrika çıkış lastiklerle yapmıştım geri kalan kışlık. Fabrika lastiği (turanza T001 üretim tarihi 2018 hazirandı) 5 ay önce( 2019 kasım) 1000 TL ye sattım daha da yükseğe giderdi.

bugün dijonları satsam 3binden aşağı satmam. Replikaların 2250 2500 yerde dijonun da hakkı budur ki ben orjinal 18 jantı 4bine aldım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar dilerim.

Alakasız yorumlar kaldırılmıştır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@AhmetCakmak

@Berkan

Hayırlı satışlar

Nasipte ne varsa o olsun ! 

Allah  ticaretin hayırlısını versin !

Alanda satanda hayrını görsün ! 

Maaşalah çok güzel! 

Şimdi yukardaki iyiniyet dileklerinin  bir foruma ne faydası var ? 

Açtım sarı siteyi 25 civarı dijon  ilanın açıklamasını okudum ...

Bu İlanların  resimlerine zoom yaptım gözlerim acıdı çizik faça varmı diye

Forum geçmişinde dijon jant  ilanlarının  12 kıtasınıda hatim etmişim (kaçtan gitmis)

Bunun sonucunda en son 3600-3700 e gitmeli / en son gider / rahat gider tespiti kimin ağrına giderki ?

İlan sahibi zaten 4000 istiyor.. 

Apaçi / komançi muhabbetleri benim dışımda ....silin silmeyin... kim yazdıysa onu bağlar ....

Ben forum takip ediyorum!

Sıfır dijon +sıfırlastik =4000 = @Negatiwe muhabbetinin de farkındayız

Bu jant+lastik  en son 3600-3700 e gider

Harbi Kaça gider ? 

Jant sahibinin jantı! 

Onun istediğine gider!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@sertan Hocam report edildikçe ve denk geldikçe kaldırılıyor kurallara uymayan içerikler. Ama anlaşılan o ki özellikle ilan konularında daha katı olmak gerekiyor. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar,

Forumda ilan konularına mesaj Ve yorum yasagi ivedilikle gelmeli. Sadece konu sahibi haftada 1 guncel cekebilmeli. Yoksa forumda kendini rekabet kurumu elcisi yada zehir hafiye zannedenler yoruma boguyor.

Bir mal alan insanlar salak degil ya girer arastirir uygunsa alir, fiyat yuksek yazilmissa zaten almaz. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Berkan Hocam hayırlı satışlar. Benim farklı bir sorum olucak, hankook'un hangi modeli sattığınız? Memnun muydunuz hankooklardan? Yeni taktırdığınız asymmetric 5'ler için yorumunuz nedir? Lastik alma aşamasındayım ve ilgilendiğim lastiklerden biri bunlar o yüzden soruyorum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Holigan hankook dan da memnundum asym 5 den de memnunum ıslak kuru zemin fren mesafesi için asym 5 tercih ettim.tavsiye ederim good year asym 5 alınır gönül rahatlığıyla binilir 👍

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Savatage 3600 -3700 e gider tabi ama hakkı gözümde 4000 aşşağısına vermek istemiyorum 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

4000 aşağısı bence az olur jantlar ve lastiğinize.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@typhoons hem az olur hemde yazık olur gerçekten bende üzülürüm 4.000 in aşşağısına..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İlan günceldir.

şaşıyorum şu temizlikte orjinal jant lastiğin bu kadar süre ilanda kalmasına :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

Şizofrenik 2100 e feyk ilanlar olursa instagram alemlerinde , sarı sitede vs.vs vs tabi 4000e satılmaz

Ben şimdi aracımın plakasını kapatayım !

233 yazayım

3 gün sonra fahrettin beye opsiyonlanmıştır yazayım 

Sonra plaka kapalı yaaa???

Aracı başka bir mahallede başka fotolarla ilana koyayım 

Bu sefer 238 

Yine 3 gün sonra tacettin beye hayırlı olsun yazayım ...

Al sana ! Piyasa!

Ne kadar basit! (Bu arada aracım 185-190 eder)

tarihinde Savatage tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, Berkan yazdı:

İlan günceldir.

şaşıyorum şu temizlikte orjinal jant lastiğin bu kadar süre ilanda kalmasına :)

Hayırlı satışlar hocam, "Kısmet ise gelir Hint'ten, Yemen'den; kısmet değilse ne gelir elden?" demiş atalarımız.

Ben de 4500 km'de hita satıyorum, öyle yatıyorlar kuzu kuzu. Forum dışından çok garip teklifler aldım. :)

Bilinçli alıcı çıkmadı henüz, nasip...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: driver_can
      Ürün Adı:  dijon jant 
      Detaylar:  genel olarak temiz kullanılmıştır 2019 model 8 bin km de araçtan sökülecek lastiksiz olarak satılıktır.Sadece tek bi jantta lokal sürtme var.
      Fiyat:  2750 
      Fotoğraf:  

• Yazan: Kemal007
      Herkese selamlar sonunda şu 15 inç jantlardan kurtuluyorum ama acil jant lazım  @HONEY hocam gibi ben de dijonculardanım ama o kadar para veremem veren olursa da alırız uyguna orası ayrı 😉dover jant yorumlarınızı bekliyorum çünkü ancak kendi jantımı satınca onu alabilirim. Saygılar herkese
    • Yazan: emany
      Merhabalar,
      Aracımı hayırlı bir işten dolayı satıyorum. İlgilenenler ile konuşabiliriz. Alıcısına şimdiden hayırlısı olsun.
      Buradan veya aşağıdaki linkteki telefon numarasından ulaşabilirsiniz.
      https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-izmir-den-sami-sezer-e-opsiyonlanmistir-830249240/detay/
      ARAÇ BİLGİLERİ
      Genel bilgiler:  
      Aracım 1.4 TSI 2015 model olup en full olan Highline pakete ilave opsiyon olarak “Panaromik Cam Tavan (Sunroof)” bulunmaktadır. Manuel vitestir.
      Aracın 2. sahibiyim. Aracı 1 yaşındayken 8000 km’de almıştım. Şu anda 48*** km'dedir. Her yıl bakımları km’si dolmadan yaptırılmıştır. Stepne hiç kullanılmamıştır. Aracın orijinal jantları ile aynı 17 inc dijon jant stepne mevcuttur. Tertemizdir. Yedek anahtarı ve kitapçıkları mevcuttur. Muayene Mart ayında yapılmış ve kusursuz geçmiştir.
      Yakın zamanda detaylı iç temizlik yapılmıştır. İçinde sigara içilmemiştir. Çalışmayan aksamı yoktur. Araç 2015’de Doğuş otodan alınırken folyo koruma (kaput, kapı eşikleri, bagaj eşiği, yan aynalar) yapılmıştır. Detaylı iç temizlik yapılırken folyo koruma işlevini yitirdiğinden söktürülmüştür. 
      Aracın 2 küçük kazası bulunmaktadır. Biri sol arka çamurluktadır. AVM kapalı otoparkında kolona sürtülmüştür. Kaskodan yapılmıştır. Düzeltilip sol arka çamurluk ve sol arka kapının yarısı boyanmıştır. Bundan dolayı 1400 TL tramer çıkmaktadır. İkinci kazası da sağ arka çamurluktadır. Boyasız göçük düzeltme ile yapılmıştır. Harici hatasızdır. Kaza resimleri mevcuttur. Zaten küçük kazalar olduğunu göreceksiniz.
      Boya ve değişen:  Sol arka çamurluk ve sol arka kapı (lokal) boyalı
      Fiyat: 157.900 TL
      FOTOĞRAFLAR:

• Yazan: Gg1522
      golf 7 2014 model araçtan çıkma orjinal panjur sorunsuzdur 150 tl vereceğim

• Yazan: Ender
      Ürün Adı:  Mileston 225 /40/18 Kışlık LAstik Takımı
      Detaylar: Petlas ürünü Milseton Marka 2019 49 Hafta üretimidir. Şubat 2020 de takılıp birkaç Hafta , Uzun yolda 2000 2500 km Kullanılmıştır. Yenisiyle eşdeğer ürün niteliğinde olup Kesinlikle Patlak Yirtik ezik delik işlem vb söz konusu değildir.Yanında 20adet bijonlarda hediyemdir Alıcısına Hayırlı Olsun.
      Fiyat:  1100 TL
      https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-225-40-18-kislik-lastik-takimi-818348249/detay/
      Fotoğraf:  

• Yeni Oluştur...