Golf 7 Yağmur-Far Sensörü montajı hakkında

tgun89

Katılımcı Üye

İsim
Taygun
Selamlar. Golf 7 midline aracıma ekte fotosu bulunan sensörün montajını yapacağım. Far anahtarından bcm ye bir kablo gidecek o tamam. Peki sensörden çıkan kablolar nereye gidiyor. Bilen varsa yazabilir mi? Teşekkürler.

asdsadas.png

@forjust1day @seferhasdemir Hocam ben montajı yaptım sıkıntısız çalışıyor far ve yağmur sensörü. Comimg leaving home kodlaması da yaptım. Ancak aktif olmadı. Bende Aliexpress cihaz var 6.5 mib. Satın aldığım yer orjinal cihazı takıp öyle aktif edebilirsin dedi. Bunun başka bir yolu var mıdır?
comming home leaving home kodlaması aktif olmadı derken? menüye mi gelmedi. bende 5.5 teyp vardı en boş teyp onda da çalışıyordu sizde nasıl çalışmadı

Upvote 0

[mention=3153]forjust1day[/mention] [mention=8669]seferhasdemir[/mention] Hocam ben montajı yaptım sıkıntısız çalışıyor far ve yağmur sensörü. Comimg leaving home kodlaması da yaptım. Ancak aktif olmadı. Bende Aliexpress cihaz var 6.5 mib. Satın aldığım yer orjinal cihazı takıp öyle aktif edebilirsin dedi. Bunun başka bir yolu var mıdır?
Mediadan ışık ayarlarını fabrika ayarlarına sıfırlayın bir kere olmazsa mediayı açma kapatma tuşuna uzun basın cihaz resetlensin. Yine olmazsa kodlamada sıkıntı vardır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Upvote 0
Youtube da bir video vardı hocam. Smoke motion un. O anlatıyor nasıl olduğunu. Bir de ordan bakın isterseniz. Kodları hatırlamıyorum şuan.

Upvote 0
[mention=3153]forjust1day[/mention] [mention=8669]seferhasdemir[/mention] Hocam ben montajı yaptım sıkıntısız çalışıyor far ve yağmur sensörü. Comimg leaving home kodlaması da yaptım. Ancak aktif olmadı. Bende Aliexpress cihaz var 6.5 mib. Satın aldığım yer orjinal cihazı takıp öyle aktif edebilirsin dedi. Bunun başka bir yolu var mıdır?
Bendede 6.5 alixp. Cihaz var gelmiyor menüye bu yüzden vcds de zaman ayarlasamda mesela 30sn ayarlıyorum ama 10sn sanıyor.

Upvote 0
Bendede 6.5 alixp. Cihaz var gelmiyor menüye bu yüzden vcds de zaman ayarlasamda mesela 30sn ayarlıyorum ama 10sn sanıyor.

Bende de 6.5 çinli cihaz var. Sorunsuz kullanıyorum. Kodlamalarda bir şey eksik olabilir arkadaşlar.

Upvote 0
@tgun89 ilk önce orjinal teybi takın  ch/lh menu de aktif yaptıktan sonra ışık ayarlarına reset, teybe reset ve son olarak 6.5 ekranı tekrar takın

Upvote 0
@alp Aynen hocam yarın birde öyle deneyeceğim. Teşekkür ederim.

Upvote 0
[mention=4484]Ömer Kahraman[/mention] Peki hocam sizin araçta far yağmur sensörü hep var mıydı. Hangisini önce taktınız.
İkisini de ben taktım ama hangisini önce taktım hatırlamıyorum. Alp hocamın dediği gibi yapın bakalım. Belki öyle düzelir.

Upvote 0

Geri
Üst Alt