Polo İçin Kodlamalar

Vag kablom var. Ender elektronik uzaktan bağlanıp kodlama yapar mı bilmiyorum. En yakın zamanda arayıp soracağım.

Vag kablom var. Ender elektronik uzaktan bağlanıp kodlama yapar mı bilmiyorum. En yakın zamanda arayıp soracağım.
Size tavsiyem sesli onay çalışmıyorsa ve şu zamana kadar herhangi bir sorun olmadıysa kodlama yapmaya devam etmeyin. Serviste bcm'nin güncellenmesi gerekiyor.

Kodlamaya devam ederseniz silecek arızası, motor soğutma arızası, sinyallerin çalışmaması, far anahtarı sıfır konumda iken farların yanması, kapıların kilitlenmemesi gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Araç kendini acil çalıştırma moduna alıyor. Çalışmasında bir sorun olmuyor ama arıza manyağı oluyor araba.

Sesli onayın çalışmaması da bir kriter burada.

Sent from my iPhone using Tapatalk

@fcsrn valla bana yardım edebilecek bir kardeşimiz var sa çok mutlu olurum.  Vag kablom ve programın var. Golf aracımın kodlamalarini birebir kendim yaptım ama kardeşimin polo 6r aracını laptimer kronometre kodunu yapabildim sadece. Diğer kodlamalar aktif olmadı 

@fcsrn valla bana yardım edebilecek bir kardeşimiz var sa çok mutlu olurum.  Vag kablom ve programın var. Golf aracımın kodlamalarini birebir kendim yaptım ama kardeşimin polo 6r aracını laptimer kronometre kodunu yapabildim sadece. Diğer kodlamalar aktif olmadı 
Hocam,  Muhammed Hocamızında dediği gibi sıkıntı çıkabiliyor, kendisi geçen günlerde bir gün boyunca sorun yaşadı, günü serviste bitirmişler, o yüzden açıkçası ben bu riski göze alamam. :)  

@Ali Oyur adabtasyon dan da uygula bazıları oluyor kadran selamlama korna ek yakıt 
misal bende de ch lh olmadı 

2016 POLO PLAKA ARIZA IŞIĞI SÖNDÜRME- 16.8 SÜRÜM KABLO İLE

09 STG

ERİŞİM İZİNLERİ STG - FONKSİYON 16

KODU: 31347 KİLİDİNİ GİRİN

FONSİYON 10 AYARI STG

ENG124885-ENG115437-Leuchte 25kzl-HA60 TYPE_OF_LOAD_25

allgemeineLEDmit open load diagnose kanalını seçiyoruz

Moderatör tarafında düzenlendi:
09 STG

ERİŞİM İZİNLERİ STG - FONKSİYON 16

KODU: 31347 KİLİDİNİ GİRİN

FONSİYON 10 AYARI STG

ENG124885-ENG115437-Leuchte 25kzl-HA60 TYPE_OF_LOAD_25

allgemeineLEDmit open load diagnose kanalını seçiyoruz
Eline sağlık Uğur hocam. 

16.8 ve üzeri versiyon kabloda bu şekilde çıktığını da belirtmiş olalım. 

Bu arada yeni fark ettim...

Polo kısmımız yok 

sanırım onu da açmalı

Hocalarım selamlar. Golfüme 3.stop için modül taktırdım ve arıza lambası yaktı,bunu vag ile kapatmanın bir yolu var mı acaba ?

Hocalarım selamlar. Golfüme 3.stop için modül taktırdım ve arıza lambası yaktı,bunu vag ile kapatmanın bir yolu var mı acaba ?
Çakarlı yanması için mi modül takıldı hocam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aksesuar listesinde gözüken Ledli Plaka aydınlatması olarak 190 liraya satılan ürün nedir? 

Onu takınca servis kendisi mi kodlama yapıyor?

Geri
Üst Alt