multimedya ekranındaki çizikler normal mi sizce

palsak

Üye
İsim
Fbpalsak
hocam aracımda böyle çizikler var sizce normal mi?

aracımın garantisi devam ediyor göstersem mi acaba

image0.jpeg

image2.jpeg

image3.jpeg

image0.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Değil garanti devam ediyorsa servis ücretsiz değiştiriyor.

Yaklaşık 1 hafta önce Esenler Avekte Tiguan aracın ekran değişimini yaptırdık.

Upvote 0
resimlerde pek anlaşılamıyor ama kapasitif ekranların çalışma prensibi olarak bölümlere sütunlara ayrılmıştır..
çok dikkatli bakıldığında ve uygun açı, ışık ortamında pekala görülür..

sizin ekranı canlı görmek gerek ama bu çizgiler ekran açıkken de bariz görünüyorsa servis ücretsiz değişim yapacaktır.

Upvote 0
hocam 2 parça halinde beyaz ekrenda belli oluyor 

ilk resimde belli oluyor aslında

Upvote 0
servisi aradım şahintaş gaziantep ilk yok değişim olmaz dediler dedim kapatın tlf u ben şikayet edecem filan diyince garantisi filan varsa ve kullanıcı hatası değil fabrikasyon hatası ise değişim yapılır dediler randevu alın gelin bakalım dediler

ya bulamadım forumda 2-3 gün önce bir arkadaş ta değişmiş okumuştum hemde gaziantep servisinde değişim yapmış

bunu da ilettim serviste kendilerine her yerde değişim oluyor siz neden yok diyorsunuz ki dedim 

bakalım hafta sonu randevu alcam gidip bakacam duruma göre 

Upvote 0
Bu ölü pikseller kronik bir sorun ama servise götürün kolayca değişim yapılır. Passat multimedya cihazında da olabiliyor.

Upvote 0
@palsak Gaziantep'te değişimi yapan bendim hocam.Şahintaş'ta değişim yapıldı.Öncelikle telefonda değilde, servisten randevu alıp arızayı incelettirin.Fotoğraf ve video kaydı alıp, sisteme kaydediyorlar.Merkezden yanıt gelince değişimini yapıyorlar.Telefondaki arkadaşın değişim olmaz demesi çok birşey ifade etmiyor.Hatta benden sonra aynı serviste passat kullanıcısı bir arkadaşım da aynı sorun ile multimedya  değişimi yaptırdı.

Upvote 0
@palsak Gaziantep'te değişimi yapan bendim hocam.Şahintaş'ta değişim yapıldı.Öncelikle telefonda değilde, servisten randevu alıp arızayı incelettirin.Fotoğraf ve video kaydı alıp, sisteme kaydediyorlar.Merkezden yanıt gelince değişimini yapıyorlar.Telefondaki arkadaşın değişim olmaz demesi çok birşey ifade etmiyor.Hatta benden sonra aynı serviste passat kullanıcısı bir arkadaşım da aynı sorun ile multimedya  değişimi yaptırdı.
sağolun hocam sizin de benim ki gibimiydi _

tek çizgi mi yoksa

bakalım haftasonu için randevu oluşturcam inş 

bunları söylerim siz ve passat değişimlerini inş

yenilerde de sorun olmaz inş

çünkü aracımın son 2 ayı kaldı garantisinin bitmesine

Upvote 0
@palsak aynı sizdeki gibi sağ tarafta yukarıdan aşağı kırmızı çizgiydi.Komple medyayı değiştiriyorlar.Sorun yok yenisinde şimdilik.Hafta içi gitmeniz gerekiyor sanırsam.Cumartesi öğle vaktine kadar çalışıyorlar yetişmez vs dediler.İnceleme uzun sürebiliyor.

Upvote 0
@AhmetCakmak  ahmet hocam servise götürdük cvp bekliyoruz bizde. Araçta garanti yok ama  kronik bir arıza söz konusu gibi.

Upvote 0

Geri
Üst Alt