OBD Eleven Pro

aynı cihazdan bende almıştım ocak ayında teslim aldım gerçekten harika bir cihaz vcds bir anda boşa çıktı hergün bedava 5 kredi vermeside cabası :))

acc kalibrasyonunu nasıl yaptınız android mi kullanıyorsunuz

Alanlara hayırlı olsun, kullananlara birkaç sorum olacak ama şimdiden teşekkürler;
1- ios'ta kullanan var mı acaba hala beta olarak mı kullanılıyor
2- 10 kredi eklemek için 1,49 Euro yazıyor ama doğru mudur fiyat
3- kredi ile yapılan tüm işlemlerin vcds'deki gibi manuel yolu var mı, misal hareket halinde video gibi

1-İOS ta hâlen beta durumunda hocam. 

2- Resime bakın. Krediyi isterseniz günlük 5 adet reklam izleyerek +1 kredi olarak ücretsizde kazanabilirsiniz, ve uygulamayı her 24 saatte bir açtığınızda da ekstra +1 kredi veriyor, yani günlük toplamda ücretsiz olarak 6 kredi hakkınız var. 

(Resim)

3-İşte bu konu hakkında pek fikrim yok hocam, misal kadran selamlama derseniz kanalları bildiğim için vcds de yol gösterebilirim fakat hareket halinde video vcds de nasıl oluyor hiç bir fikrim yok. Eğer obd elevende açmak istersenizde 100 kredi istiyor. 

Screenshot_20200325-215139_Google Play Store.jpg

Screenshot_20200325-215128_OBDeleven.jpg

Screenshot_20200325-215642_OBDeleven.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
3-e cevap veriyorum evet var. Kanalını bulabilirseniz...

Bende en sonunda,az evvel kavuştum. Biraz gümrük problemleri yaşadım ama şükür onu da hallettik. 

08078397-E5D2-48BE-AF09-C825240DDD2A.jpeg

Merhabalar Acaba bu cihazı kullanırken kontak açıkmı olacak yoksa kapalı mı olacak. Veya alet devamlı takılı kalsa bir problem teşkil eder mi. 

Merhabalar Acaba bu cihazı kullanırken kontak açıkmı olacak yoksa kapalı mı olacak. Veya alet devamlı takılı kalsa bir problem teşkil eder mi. 
Kullanacağınız zaman kontağın yarım şekilde açık olması gerekiyor, sürekli takılı kalması problem yaratmaz, fakat siz yinede her ihtimale karşı kullanmadığınız zaman çıkarın. 

@Recep Gül Teşekkür ederim. Biraz deneme yaptım. Çok güzel bir cihaz yapmışlar. Kullanışlı ve pratik. Bazı özellikler bende pasif haldeydi onları açtım. 

@Recep Gül sosyal medya hesaplarında beta sürümünü geliştirdiklerini söylüyorlar, ios'ta full sürüm çıkana kadar cihazı android'te kullanabilir miyiz peki, yani cihazın bir telefon ya da tablete tanımlanma durumu var mı hocam, kredi vermesi de güzel ayrıca ücretli almak istenirse 1 kredi 1.25 liraya gelmiş oluyor 

Videonun uzun kodlamasına @mehmetmert hocam var diyorsa vardır :)  

@ialikan size de hayırlı olsun hocam.

@Recep Gül sosyal medya hesaplarında beta sürümünü geliştirdiklerini söylüyorlar, ios'ta full sürüm çıkana kadar cihazı android'te kullanabilir miyiz peki, yani cihazın bir telefon ya da tablete durumu var mı hocam, kredi vermesi de güzel ayrıca ücretli almak istenirse 1 kredi 1.25 liraya gelmiş oluyor 

Videonun uzun kodlamasına @mehmetmert hocam var diyorsa vardır :)  

@ialikan size de hayırlı olsun hocam.
Mehmert Mert arkadaşımızda' da ios olduğu için android bir tablet ile birlikte kullanmıştı, tabii ki oluyor. Kredi'nin ücretli alınması taraftarı değilim hocam. Ürüne zaten bir ton para veriyoruz. Tamam arada bi 10 kredi alınır sonuçta sabah akşam kodlama yapmıyoruz ki; zaten kredili yapılan kodlamaların hepsine ihtiyacımız yok. Günlük 6 kredi ücretsiz alabiliyorsunuz. Bu yeterli bence.

Aslında kredi ucuz ama dolar ve euro kazanan için ucuza.

Bir kodlama 12tl yerine 2TL olsa long codinge basmaya bile uğraşmam. Ama VCDS'de falan böyle kredili kısayol yok. Her şey uzun yoldan.

Bunuda uzun yoldan yaparsanız herhangi bir kredi ücreti yok.

haklısınız @Recep Gül hocam günlük 6 kredi de az değil zaten ben bilgi amaçlı sormuştum, ios tamamlanıncaya kadar android'te kullanılır öyleyse sonra ios'a tanımlarım cihazı,
Vcds kullandığım uzun kodlama mantığıyla söyledim, kısa yolu cepte olsun da uzun kodlamayla olmazsa başvurulur, dediğiniz gibi @mehmetmert  bir kodlama için 10 kredi bir şey değil ki iki günde bedava krediden kazanılabilir,

ios geliştirme zamanını fotoğraftaki gibi açıklamışlar 3. çeyrekte tamamlanacakmış.

1.jpg

Geri
Üst Alt