OBD Eleven Pro

@Recep Gül r denemek lazim o zaman araba r line gti acilirsa iyice sacma bir hal alicak :) r en azindan kurtarir ama onda arac fark  degismiyor sanirim.
r da medya ekranındaki araç değişmiyor sadece gtida değişiyor birde station vagon kodlandığında araba sw olarak gözüküyor .

@Recep Gül r denemek lazim o zaman araba r line gti acilirsa iyice sacma bir hal alicak :) r en azindan kurtarir ama onda arac fark  degismiyor sanirim.
Yok hocam R'da standart hep gördüğünüz araç çıkıyor, GTE,GTD,HYBRID falan denemedim onları ama sanırım sadece GTI 'de araç resmi değişiyor. Hocam ona bakarsanız benim araçta R-Line ama GTI logosu ve araç güzel görünüyor. Başlarda bende sizin gibi Saçma oldu ya deyip tekrar R yaptım fakat tekrar GTI yapıp bıraktım bir kaç gün kullanayım hoşuma gitmezse değiştiririm dedim, ama hala daha kullanıyorum =) Deneyin bence zaten elinizin altında OBD sıkılırsanız değiştirirsiniz.

@GkM_2015  Merhaba  OBDeleveni hangi yolla getirttiniz. Bende kendi sitesinden UPS teslimiyle  almıştım ama Gümrüğe takıldı,ithalat yapmamı istiyorlar,çok canım sıkıldı. 2 defa itirazda bulunduk ama bir sonuç çıkmadı pazartesi Gümrüğe gidip memurla kendim konuşacağım belki insafa gelir.

@ialikan merhaba gecmis olsun bende ayni sorunu yasadim gumruge takildi odedim vergisini 130 tl ne yazikki. UPS ile aldim bende.

@GkM_2015 benimkini ithalata sokmak istiyorlar. Bende vergiyi ödemek istedim ama inat ettiler. İthalat oluncada 1.000₺ üzerinde masraf çıkıyor. Bakayım gidip yüz yüze görüşmeyi deneyeceğim. Teşekkürler iyi akşamlar. 

@GkM_2015 benimkini ithalata sokmak istiyorlar. Bende vergiyi ödemek istedim ama inat ettiler. İthalat oluncada 1.000₺ üzerinde masraf çıkıyor. Bakayım gidip yüz yüze görüşmeyi deneyeceğim. Teşekkürler iyi akşamlar. 
Sonuçta 10 tane almadınız ki neden insanları böyle anlamsız yere uğraştırıyorlar anlamak mümkün değil... Yakında başka şeyler almış mıydınız? Benim OBDeleven siparişim de sorunsuz 7 günde gelmişti geçen ay. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sonuçta 10 tane almadınız ki neden insanları böyle anlamsız yere uğraştırıyorlar anlamak mümkün değil... Yakında başka şeyler almış mıydınız? Benim OBDeleven siparişim de sorunsuz 7 günde gelmişti geçen ay. 
Siz şanslıymışsınız, UPS, FEDEX gibi hızlı kargo ile gelen paketleri pasaportunuz varsa kendiniz gümrükten çekebilirsiniz.

Pasaportunuz yoksa bir gümrük komisyoncusuna vekalet vermeniz gerekir.+ ardiye ücreti ve gümrük vergisi.

Siz siz olun yurtdışı kargoları o ülkenin posta şirketiyle gönderilmesini isteyiniz.

Siz şanslıymışsınız, UPS, FEDEX gibi hızlı kargo ile gelen paketleri pasaportunuz varsa kendiniz gümrükten çekebilirsiniz.
Pasaportunuz yoksa bir gümrük komisyoncusuna vekalet vermeniz gerekir.+ ardiye ücreti ve gümrük vergisi.
Siz siz olun yurtdışı kargoları o ülkenin posta şirketiyle gönderilmesini isteyiniz.

Kesinlikle katılıyorum urun tutari ne olursa olsun ups dhl vb özel tasima firmalarini kullanmayin

Teşekkürler bilgiler için. Anlaşılan o ki Obdeleven siparişlerinde ups ile vs hızlı gelsin diye ekstra para ödeyip tercih etmemek gerekiyor. Bana standart kargo ile gönderdiler. Firma Litvanya’da olduğu için oranın kendi kargo şirketi tarafından gönderim yapıldı, pakette de yazıyor “Lithuania post” şeklinde. Dediğiniz gibi gönderim sağlanan ülkenin kendi posta şirketini tercih etmek lazım.

Bu gün 100 Km katedip 3 saatimi harcayıp işi hallettim. Daha doğrusu tamam onay verdim dedi görüştüğüm memur. Bakalım 2-3 güne belli olur. Ah güzel ülkem ah. 😡😡😡

@ialikan gercekten parasinin hakkini veriyor acc kalibrasyonu yaptim telefonla cok guzel bir cihaz. Beklediginize deyecek :)

Geri
Üst Alt