OBD Eleven Pro

@ayboay

Elinizdeki cihazı da daha sonra isterseniz Pro ya yada bir üst sürüme yükseltmeniz mümkün hocam.

Aralarındaki farktan tam emin değilim hocam, ama sanırım  basic sürümde herşeyi yapamıyorsunuz kredili sistemde. Ama long coding kısmında istediğiniz gibi yapabiliyorsunz. Detaylı bilgiyi Mehmet mert kardeşimiz vermiş youtube de izlemenizi tavsiye ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

bende verdim resmi sitesinden sipariş hızlı kargo istedim 115 euro tuttu. App i telefona indirdim kurdum siteye girdiğim account ile telefondan giriş yapamadım sonra bişiler yaptım mail falan geldi onay için girdim ama suan 11 kredi gösteriyor cihaz daha elime ulaşmadı. @Recep Gül gelen kutuda bir aktivasyon kodu falanmı cıkıcak pro versiyonunu aldım ben kredi yükleme olayı falan. Bu konuda bilgilendirebilirmisiniz.

bende verdim resmi sitesinden sipariş hızlı kargo istedim 115 euro tuttu. App i telefona indirdim kurdum siteye girdiğim account ile telefondan giriş yapamadım sonra bişiler yaptım mail falan geldi onay için girdim ama suan 11 kredi gösteriyor cihaz daha elime ulaşmadı. @Recep Gül gelen kutuda bir aktivasyon kodu falanmı cıkıcak pro versiyonunu aldım ben kredi yükleme olayı falan. Bu konuda bilgilendirebilirmisiniz.
Hocam cihaz elinize geçtiğinde, telefonla eşleştirdikten sonra Pro sürüme +200 ve kayıt sırasındada +11 kredi veriyor.  Kod gelmiyor yani, cihazı eşleştirdikten sonra uygulama ekranında 200 kredi eklemek istermisiniz diye soruyor. 

Kredi yükleme sistemi var hocam resim paylaşıyorum. Bunun haricinde krediyi günlük uygulamaya girdiğinizde +1 olacak şekilde veriyor ve ücretsiz olarak günlük 5 krediye kadarda reklamları izleterek veriyor. 

20200303_202211.jpg

20200303_202127.jpg

Screenshot_20200303-201915_OBDeleven.jpg

@Recep Gül Teşekkür ederim hocam üşenmeyip bilgilendirdiğiniz için. Cihaz teslim edilince sizde cok kurcalamadınız daha sanırım hep birlikte öğreniriz :D

@Recep Gül Teşekkür ederim hocam üşenmeyip bilgilendirdiğiniz için. Cihaz teslim edilince sizde cok kurcalamadınız daha sanırım hep birlikte öğreniriz :D
Rica ederim hocam estağfurullah neden üşeneyim.

Aynen hocam henüz long coding kısımlarını denemedim. Bide günlük kredi kasıyorum😁 biraz biriktireyimde şu video oynatma kodunu deneyeceğim ona 100 kredi istiyor.

Sizede hayırlı olsun bu arada çok gerekli olmasa aslında çok pratik bi cihaz. Ne bileyim bi arkadaşına kodlama yapacağın zaman Laptop taşımak zorunda değilsin. 

@Recep Gül şimdi farkettim aldıktan sonra keski bana davet atsaymışsın kredi geliyormuş öyle, Daver gönderene. :(  değerlendirseydik !

@Recep Gül şimdi farkettim aldıktan sonra keski bana davet atsaymışsın kredi geliyormuş öyle, Daver gönderene. :(  değerlendirseydik !
O şekile kredi verdiğini bilmiyordum. Sağlık olsun hocam, alacağınızı bilseydim mutlaka söylerdim. Madem öyle bundan sonra alacak olursa bizi bilgilendirsin. Davet başına kaç kredi veriyor hocam? 

@Recep Gül ödülünüzü komisyon olarak alacaksınız diyo. ödüller sayfasındada euro olarak bir değer var.

@Recep Gül hocam ekrana gti araci getirdiginizde acilis logosu da degistimi
Hayırlı olsun hocam,güle güle kullanın bol bol yorumlar bekliyoruz.
Bu arada çıkan vergi biraz uçuk olmuş ya.zaten ürünün kendisi ne kadar ! Sağlık olsun diyelim...

CEVAP: Tabii ki değişiyor hocam, Açılış logosu arkaplanında kırmızı çizgi ve GTI logosu geldi. Ve araç durumu kısmı dahil parkederken çıkan görselden tutun tüm araçlar GTI araç oldu.

@Recep Gül r denemek lazim o zaman araba r line gti acilirsa iyice sacma bir hal alicak :) r en azindan kurtarir ama onda arac fark  degismiyor sanirim.

Geri
Üst Alt