OBD Eleven Pro

Recep_Gul

Paylaşımcı Üye

İsim
Recep
Merhaba arkadaşlar, bugün itibari ile obd eleven sahibi oldum. Hediye olarak gelen bu cihazı henüz tam olarak test etmedim. Fakat az önce sadece denemek için bir deneme yaptım. Şimdilik Laptopsuz VCDS kablosuz sanki sarmıyormuş gibi gelsede sanırım kullandıkça alışırım gibime geliyor. Cihazın en işe yarar kısmı ise hiç kodlamaları hiç değiştirmeden "ON" - "OFF" sisteminin olması.. 
Her güzel şeyinde bir eksisi olmuyor değil, Dakika 1 gol 1 ; Aracımda ambians renkleri olmasına rağmen bu cihazda menüye girdiğimde desteklemiyor yazısı çıktı. Gerçi Yeterince renk paleti var zaten ihtiyacım olan renk sadece kırmızı o da mevcut zaten,sadece olmuşken bi 10 renk olsun diye açaçaktım fakat olmadı çokta sorun değil.
İkinci olarak ise farkettiğim; Media ekranınnı GTI olarka değiştirdiğimde ARAÇ menüsünde "Araç Durumu" kısmındaki araç GTI bir araç olarak değişiyor.Şimdilik onu öyle kullanıcam hoşuma gitti. Kırmızı tonlarıda mevcut olduğu için. Onuda görsellere ekliyorum

Sorusu olan varsa cevaplayabilirm,veya denememi istediğiniz birşey olursa söyleyebilirsiniz.

Bir kaç tanede görsel bırakayım;

20200225_203505.jpg20200225_203435.jpgScreenshot_20200225-195630_OBDeleven.jpgScreenshot_20200225-210526_OBDeleven.jpg

20200225_201333.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
hayırlısı olsun hocam güle güle kullanın. R line yapınca nasıl bir arac geliyor. bu işime yarayabilir yada vag ile mediadaki aracı r line yapabiliyormuyuz acaba.

Bana da çok mantıklı geliyor bu ürün. Sport eco mod olayını yapabiliyor mu acaba

hayırlısı olsun hocam güle güle kullanın. R line yapınca nasıl bir arac geliyor. bu işime yarayabilir yada vag ile mediadaki aracı r line yapabiliyormuyuz acaba.
Teşekkür ederim hocam, R-Line yapınca yine standart golf resmi geliyor. 

O dediğiniz benimde aklıma geldi, Vag ile sadece Aracı değiştirebilir miyiz acaba diye. Bir kontrol etmek lazım hocam emin değilim. Ama değiştirilebiliyorsa çok iyi olur. 

hayırlı olsun Recep Hocam (y)

@Negatiwe hocam senin arabayı kopyalamışlar bi bak bence sana bu lazım. :D  direk sizin aracınızı gördüm sandım.

@Recep Gül hocam nerden aldınız aleti bende dusunuyorum .

ayrıca kredi olayı olmadan kodlama ıle de kredisiz işler hallediliyor değil mi ?

son olarakta 19.6.1 kablo cogu guncel aracı calıstırmıyor ozellıkle son cıkan makyajlıları. bunu o araclarda denedınız mı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Recep Gül hocam nerden aldınız aleti bende dusunuyorum .

ayrıca kredi olayı olmadan kodlama ıle de kredisiz işler hallediliyor değil mi ?

son olarakta 19.6.1 kablo cogu guncel aracı calıstırmıyor ozellıkle son cıkan makyajlıları. bunu o araclarda denedınız mı ?
Amazondan alındı hocam. Kredi olmadan da tabii ki istediğiniz kadar yapabiliyorsunuz. Fakat kredili sistemin aksine kodları tek tek bulup girmeniz gerekiyor. Kredili sistemde hiç uğraşmıyorsunuz.

Bu cihaz orijinal niteliğinde olduğu için sürekli güncelleniyor hocam, güncel bir aracı okumayacağını hiç  zannetmiyorum. Ben şahsen denemedim yeni bir araçta ama youtube de kanalı olan Mert arkadaşımız Seat Leon FR da denemişti. Herhangi bi sıkıntı olmadı. 

merhabalar obdeleven siparişi verdim fakat basic sürüm pro değil acaba pro almaya gerek var mıdır. pro ile ne farklılıkları var biraz detay verebilirmisiniz

Geri
Üst Alt