Golf 7 - Passat Otomatik bagaj açma sistemi - Emr Garage Ankara

EMR-Garage

Üye
İsim
Mustafa
Otomatik bagaj açma sistemi ile aracınızınızın yalnızca bagaj amortisörleri değiştirilerek elektrikli bagaj sistemini kullanabilirsiniz.

Aracın orijinal kumandası üzerinde bulunan bagaj açma tuşuna basarak bagaj otomatik açılır ve kapanır.

Bagaja eklenen tuş ile orijinal olarak bagajı tek tuşla kapatabilirsiniz.

Opsiyonel ayak sensörü ile ayağınızı bagaj altında gezdirerek eliniz doluyken bagajı açabilirsiniz.

Ürünümüz 2 yıl garantilidir.

Aracın hiçbir aksamı garanti dışı kalmaz.

Diğer araç modelleri için irtibata geçebilirsiniz.

Golf 7 montaj hariç 3500 TL

Türkiye’nin en büyük oto multimedya mağazası 

EMR GARAGE ANKARA

0 (312) 251 22 51

17PGd5.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kolaylık sağlayan güzel bir çözüm. 2 yıl garantili olması da oldukça güzel. Hayırlı satışlar hocam.

Montajı kendimiz yapabilir miyiz ? Bunun için bir klavuz var mı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@EMR-Garage montaj dahil ne kadar ? Randevu almamız gerekiyor mu hocam? Ayrıca montaj basit mi kendimiz yapabilirmiyiz? Çok soru oldu ama uzun zmandir isteğim birşey biran önce aracımda olsun istiyorum saygılarımla 

@Vanery sonuçta aracın orjinal kumandasiyla acma kapama fonksiyonu çok ta kolay yapılabilir gelmedi bana ama dediğiniz gibi klavuz varmı acaba...

@Mmt0634 Aracın kumandasıyla açma çok basit zaten bagaj kilidinden paralel bağlantı alıyoruz. Başka bir elektrik bağlantısı yok. Bagaj düğmesi için kablo geçecek vs. Logo kamera işçiliğinden fazla değil işçilik.

• Beğen
Tepkiler: SCC
@Mmt0634 Hocam randevusuz işlem yapmıyoruz pek bekleme olmasın diye. Kablo vs. işlemlerinden anlıyorsanız kendiniz montajını yapabilirsiniz.

Üyelerden gelen talebe göre montaj için bir kampanya düzenleyebiliriz.

• Beğen
Tepkiler: SCC
 ben açıkçası sizden ayak sensörü dahil işçilik sizden fiyat talep ediyorum anahtar teslim... bide ayak sensörü hariç fiyat...

Ayrıca dar alanlarda bagaj açılırken sensör oluyor mu ? Bagajın kişiye veya duvar gibi her hangi bir alana  çarpması hoş olmaz sensör den pek bahsedilmemis sormak istedim

İşçilik sizde olması mantıklı olur urun 2yıl garantili anlaşılan çok karmaşık sistem değil fakat sonuçta garanti söz konusu ise montajin firmanın yapması daha mantıklı olacağı fikrindeyim. 

Ayrıca işlem ne kadar sürüyor vaktimizi randevu saatimizi ona göre belirlemek adına? 

Grupta ne kadar talep olur bilemem fakat fiyat uygun olursa orjinallik bozulmuyor sonuçta  golf tutkusuna üye olan golf kullanıcılarınin tamamı elektiriklı bagaja sahip golfu olur die düşünüyorum saygılarimla iyi çalışmalar 

@EMR-Garage

ankaradayım 

sizin kaliteli cam / kaput filmi işleriniz zaten malum. buradan değil başka ortamlarda da referans verenler çok ....

yanlız bu bagaj açma ekipmanının   f/p si negatif sonuç veriyor bana

mesela sizin  logolu kamera ürünü ? fiyatına göre faydalı mı ...tabiki faydalı .

bence bu bagaj apartından çok ...şöyle bir şey yaparsanız  inanlmaz olurdu

mk8 golf  otomatik KAPUT açma sistemi .... işte buna xxxx + işçilik seve seve verebilirim. 

@Savatage Merhaba, ihtiyaçlar değişiyor hocam kişiden kişiye. HB araç için özellikle bayanlar elektrikli bagajı çok istiyor. Tiguan için yok satıyoruz şu an.

@Mmt0634 Merhaba sizin aracılığınızla sık sorulan sorulara cevap vereyim.

1. Ürün içesinden montaj kılavuzu çıkıyor. Elektrik tesisat işinden anlıyorsanız montaj gayet basit.

2. Ayak sensörü golf 7 için kullanılamıyor.

3. Çarpma sensörü yok, birçok araçta yok hatta, sadece video izlerseniz kademeli açıyorsunuz. İstediğiniz yerde durdurabiliyorsunuz.

4. Montaj işlemi ortalama 2 saat sürmekte.

5.Ürünün normal fiyatı 2800+işçilik(300 TL) ama forumdan 10 gibi bir sayı bulabilirsek montaj dahil 2800 TL'ye 3 taksitle ödeme fırsatı sunabiliriz.

Passat Elektrikli Bagaj Uygulamamız

Gayet başarılı ve pratik çözümler sunan bir uygulama. düşünen arkadaşlar için güzel bir fırsat.

Sponsorumuzun  zaman zaman bu denli faydalı kampanyaları içinde kendisine teşekkür ediyorum. 

Hayırlı işler.

Geri
Üst Alt