Golf 7 korna sorunu

IBS6134

Katılımcı Üye

İsim
İbrahim
Merhaba golf Sever ailesi 😀

Aracim golf 7 2017 trafik çıkışlı geçen yolda giderken fark ettim korna normalden daha az çalıyor sanki iki korna varda biri bozuk gibi bunun sorunu ne olabilir. Birde aracin garantisi bitti sordum piyasada alman mali hella diye bir marka var onu 150 liraya orjinalinide servis disinda 250 liraya takiyorlar ne yapmam gerekiyor akil verirseniz sevinirim. Aracin yillik bakimida 10 gün sonra geliyor 😁😁onuda belirteyim.  

Orjinal kalın ya da ince olarak ayrı ayrı 250’dir. Set halinde değildir. Ben yan sanayi takmıştım gayette memnunum. 

Aynısı benim arabada da oldu. Şiddetli ve ya uzun kullanmamama rağmen Kornanın sesi kısıldı. Garanti devam ediyordu, Servis ücretsiz değiştirmişti

Merhaba golf Sever ailesi 😀

Aracim golf 7 2017 trafik çıkışlı geçen yolda giderken fark ettim korna normalden daha az çalıyor sanki iki korna varda biri bozuk gibi bunun sorunu ne olabilir. Birde aracin garantisi bitti sordum piyasada alman mali hella diye bir marka var onu 150 liraya orjinalinide servis disinda 250 liraya takiyorlar ne yapmam gerekiyor akil verirseniz sevinirim. Aracin yillik bakimida 10 gün sonra geliyor 😁😁onuda belirteyim.  
Ayyyynısı bugünlerde bende de oldu. Bi kısık çalıyor bi kalın tok güzel çalıyor.Çözemedim

Ben yan sanayi takmıştım cok pişmanım hiç bulaşmayın orjinal taktırın zubizu olarak indirim sağlanır

Geri
Üst Alt