🧿 Mk7,5 Kaliper Boya İşlemi “ Pars Car Service”

@metinkar Yay montajını bende 250 tl yaptırmıştım. Genelde bu civarda oluyor 

@metinkar Bende başaranda yatırmayı düşünüyordum açıkcası ama siz ve apo usta vs önerdiğine göre buraya gitmek daha mantıklı ve bana yakın :D  

ilk attığım araç beyaz_garage ortaklarından metin in aracı kendi aracını bile götürüyor sorunsuz bence gönlünüz rahat olsun...

Merhaba bayağı bir araştırma yaptım ve sizlere de tavsiye ederim. 250₺ olarak anlaştık kaliperlerin temizlenmesi astarı boyası verniği vs. Ortalama 2saat işlemleri bitmesi... Maslakta çok yere sordum 600₺ rakamlar...

Gelelim firmaya, işletmenin sahibi Fatih kardeşim. Kendisi Avek Seat Bölümünde serviste yetkili iken şartlar da anlaşamama durumlarından dolayı ayrılıp Pars Car Service kurmuş. VW Özel servis olarak hizmet veriyor. beyaz_garage apo usta vsvsvs çok iyi tanıyorlar... servisten yönlendirme de dahil  beyaz_garage yay değişimi vs tüm işler için Fatihi adres gösteriyor. Kesinlikle güvenilir. Bu arada dün sabah görüşmeye gittiğimde  aracımın bakımınıda yaptırdım.

Bize öze...

Adres bilgisi; Fatih bey; +90 (505) 341 16 97 

İkitelli Osb. Bağcılar güngören san sit 1. Blok n:23 Başakşehir/İstanbul Türkiye

https://instagram.com/parscarservice?igshid=oqejdpkorbo4

Kaliper Boyama : 250₺

Spor yay Montajı 250₺

Tüm bakım malzemeleri size ait sadece işcilik 150₺

Örnek bir kaç uygulama benim araçta hafta içi yapılacak...

Ekli dosyayı görüntüle 28309

Ekli dosyayı görüntüle 28311

Ekli dosyayı görüntüle 28312

Ekli dosyayı görüntüle 28313

Ekli dosyayı görüntüle 28314

Ben orada görüşürken beyaz_garage ortaklarından metin de yeni aldığı mk7,5 1.4 aracına dizel voglant 4,5cm yay taktırdı yani benzili araca dizel olurmu muhabbeti yaparken neden olmasın dedi:) ve sonuç bence süper oldu...

Ekli dosyayı görüntüle 28315
Abiler konuyla alakası yok ama siz bir şey danışacağım. @metinkar abinin görselini paylaştığı gibi atlantik mavi aracım var. üzerinde aynı şekilde dijon var. ben bunları proteria jant ile değiştirmek istiyorum. fotodaki 19 proterialar acayip hoşuma gitti. @GkM_2015 ahmet hocamla da ara ara konuşuyoruz jant meselesini. jurva ile proteria jant arasında kaldım. ancak orjinal jurva bulmak imkansız gibi replika takarsam da 19" proteria takarım. Aracım 1.0tsi ben bu resimdeki gibi 19 proteria gunmetal taksam benim aracı üzer mi? hafif olarak alabileceğimiz bir yer var mı?

@tuncer_2632 19 replika bide bence girme 1.0 arac için yorar diye düşünüyorum. daha bilgili arkadaşlar yorum yapacaktır. bence görsel için max 18 yeterli olur.

19'' bence ağır gelir... 18'' zaten görünüm + performans olarak yyeterli gelir

@lasttohit  aynen ikisi aynı anda çıkar bence bu arada yay montajı 250₺ yaylara hortum gerekiyorsa kendisi karşılayacak:)
Metin abi bende jurvaları yayları spaceri orada taktıracağım beyazgaraj metin bey önerdi halkalıdayım yakın hem Maslak’a Nam Oto’ya gitmeye gerek yok 

yaylara hortum takmak gerek mi illa 

Abiler konuyla alakası yok ama siz bir şey danışacağım. @metinkar abinin görselini paylaştığı gibi atlantik mavi aracım var. üzerinde aynı şekilde dijon var. ben bunları proteria jant ile değiştirmek istiyorum. fotodaki 19 proterialar acayip hoşuma gitti. @GkM_2015 ahmet hocamla da ara ara konuşuyoruz jant meselesini. jurva ile proteria jant arasında kaldım. ancak orjinal jurva bulmak imkansız gibi replika takarsam da 19" proteria takarım. Aracım 1.0tsi ben bu resimdeki gibi 19 proteria gunmetal taksam benim aracı üzer mi? hafif olarak alabileceğimiz bir yer var mı?
Ben aracı canlı gördüm 19 pretoria Gün metal çok fena durmuş. Pretoria nın hakkı 19

Metin abi bende jurvaları yayları spaceri orada taktıracağım beyazgaraj metin bey önerdi halkalıdayım yakın hem Maslak’a Nam Oto’ya gitmeye gerek yok 

yaylara hortum takmak gerek mi illa 
@Alpyaman  ses yapar deniyor sorarsın ben o kısmı anlamıyorum:)

beyler bitti ve süper oldu... 🧿

araçta ön hazırlıklar öncelikle yapıldı...

F0BBDA78-3F7B-48E7-BBEC-9C3845455476.jpeg

jantlar çıkarıldı ve temizlik yapıldıktan sonra astar atıldı...

8E75F848-11ED-48F7-A0AD-AE9F42F673A4.jpeg

906742B7-5778-4FB9-9C93-75ED1B94FCEF.jpeg

C75F5DA2-D127-463D-BBE6-B51649AABA95.jpeg

Geri
Üst Alt