Golf 7 Fren Balata Tavsiyesi...

kaansari194

Yeni Üye
İsim
kaan
arkadaşlar öncelikle herkese selamlar...Aracım golf 7 midline plus 1.6 TDI 2016 , aracım fren balata uyarısı verdi. Acil ön takım fren balata markası ve ölçülerinin tavsiyesini istiyorum...

Ferodo iyi ama servisten de fiyat almanızı tavsiye ederim. Golf 7 için derseniz her yerde bulunur.

Ben 2 ay önce 4’ünü de değiştirdim. Araç 70bin km’de idi.Henüz hiç değişmemişti ve ışığı yeni yanmıştı. Usta şasi noya bakalım ona göre ölçüsünü vs sipariş verelim dedi.Yok öyle değil 4 ünü de sökelim üstünden ne marka çıkarsa hepsini aynı marka takalım tekrar dedim. Öyle yaptık. Ön ferodo arka Meyle çıktı.

4 ünü işçilik dahil 550₺’ye değiştirdim.  
araç golf 7 2015 1.2tsi

Feredo alın hocam . Ben kasım ayında 270 civarı bir fiyata almıştım  ön takımı .

ön arka ferodo alıp kendim takmıştım şikayetim yok ses sorunu da yok.

önler ferodo arkalar texar çıkmıştı bende.

@kaansari194  Öncelikle merhabalar. Geçen haftalarda aracımı dışarıda bakıma götürdüğümde benim de balatamın azalmış ve diskimin çizildiğini ve içeri doğru eğimlendiği gözlemlenmişti. Benim aracıma yaptırmak istediğim bir kaç setup var. Bu yüzden maliyetli ancak "ATE" firmasının Seramik fren balatalarını ve yine "ATE" firmasının performans fren disklerini temin ettim. Henüz ürünler gümrükte bekliyor. Montajını yapınca bilgilendirmesini isterseniz yapabilirim. 

Geri
Üst Alt